Kości
sezon 1 odc. 18
(Bones: The Man in the Morgue)
Występują: | Emily Deschanel, David Boreanaz, Michaela Conlin, Eric Millegan |
---|---|
Reżyseria: | James Whitmore Jr. |
W skrócie: | Brennan pomaga w identyfikacji ofiar huraganu Katrina. Sanitariusz Mike i doktor Leger przynoszą do kostnicy niezidentyfikowane zwłoki. Jedna z osób ma w ustach dziwny przedmiot. |
Oglądaj w telewizji
Data | Godzina | Stacja |
nie znaleziono żadnej emisji |
Opis
Antropolog Temperance Brennan (Emily Deschanel) pracuje w centrum badawczym Jeffersonian Institute. Wraz z zespołem naukowców pomaga FBI w rozwiązywaniu skomplikowanych spraw, kiedy tradycyjne metody dochodzeniowe zawodzą. Doktor Brennan posiada niezwykłą umiejętność odczytywania informacji dotyczących zbrodni z kości ofiar. W czasie wolnym od pracy zajmuje się pisaniem powieści. Pani antropolog współpracuje z Seeleyem Boothem (David Boreanaz), agentem wydziału zabójstw, który jest nieco sceptyczny wobec prowadzenia śledztwa w oparciu o analizę ludzkich szczątków. Mimo różnego podejścia do spraw zawodowych, Temperance i Seeleya łączy jakaś niezauważalna więź. Serial jest zainspirowany bestsellerowymi powieściami pisarki, kryminolog i antropolog Kathy Reichs.
W tym odcinku
Brennan jedzie do Nowego Orleanu, by pomóc w identyfikacji ciał ofiar huraganu Katrina. Sanitariusz Mike i doktor Leger przynoszą do kostnicy niezidentyfikowane zwłoki. Jedna ze zmarłych osób ma w ustach dziwny przedmiot. Brennan zleca prześwietlenie czaszki. Tymczasem Leger proponuje jej randkę. Trzy dni później Brennan budzi się w szpitalu ze strzępkami makabrycznych wspomnień. Nie pamięta, co się wydarzyło od chwili rozmowy z Legerem. Booth przyjeżdża z Waszyngtonu, by razem z Brennan odtworzyć wydarzenia minionych dni. Okazuje się, ze tajemnicze zdarzenia mogą mieć związek z rytualnym przedmiotem, który znaleziono w ustach zmarłego w kostnicy. Trop prowadzi ich do doktora Legera, który okazuje się wyznawcą wudu.
Występują (pokaż wszystkich)
-
Emily Deschanel
jako Dr. Temperance 'Bones' Brennan -
David Boreanaz
jako Special Agent Seeley Booth -
Michaela Conlin
jako Angela Montenegro -
Eric Millegan
jako Zack Addy -
T.J. Thyne
jako Dr. Jack Hodgins -
Jonathan Adams
jako Dr. Daniel Goodman
Twórcy (pokaż wszystkich)
-
James Whitmore Jr. reżyseria
Zobacz także
- Kości (46) - serial kryminalny - dziś, 2 kwietnia 20:00 i 1 późniejsza emisja
- Kości: Przeszczep w dziewczynie (20) - serial kryminalny - czwartek, 3 kwietnia 7:20
- Kości: Żołnierz w grobie (21) - serial kryminalny - czwartek, 3 kwietnia 8:15
- Kości (47) - serial kryminalny - czwartek, 3 kwietnia 20:00
- Kości: Kobieta w tunelu (16) - serial kryminalny - noc czw./pt., 3 na 4 kwietnia 4:10
- Kości: Kobieta w otchłani (22) - serial kryminalny - piątek, 4 kwietnia 7:20
- Kości: Tytan na torach (1) - serial kryminalny - piątek, 4 kwietnia 8:15
- Kości (48) - serial kryminalny - piątek, 4 kwietnia 20:00
- Kości (35) - serial kryminalny - piątek, 4 kwietnia 21:55
- Kości (36) - serial kryminalny - piątek, 4 kwietnia 22:55