Komisarz Rex 11: Mój zespół gra rocka (144)
(Il commissario Rex: La mia banda suona il rock)
serial kryminalny Włochy 2011
Występują: | Kaspar Capparoni, Fabio Ferri, Pilar Abella, Fabrizio Bucci |
---|---|
Reżyseria: | Marco Serafini |
W skrócie: | Fabri i Rex prowadzą śledztwo w sprawie zabójstwa Kurta Castro. Asystują im Morini i Katia. Znalezione na miejscu zbrodni odciski palców wskazują, że mordercą był Mirko Bertolini. |
Oglądaj w telewizji
Data | Godzina | Stacja |
nie znaleziono żadnej emisji |
Opis
W rzymskim wydziale zabójstw pracuje wyjątkowy funkcjonariusz. Jest nim wspaniały wilczur, wabiący się Rex. Pies pomaga policjantom w rozwiązywaniu kryminalnych zagadek, kierując się swoją niezwykłą intuicją. Okazuje się ona skuteczna wszędzie tam, gdzie zawodzą tradycyjne metody śledcze.
W tym odcinku
Fabri i Rex prowadzą śledztwo w sprawie zabójstwa Kurta Castro, krytyka sztuki. Asystują mu Morini i Katia. Znalezione na miejscu zbrodni odciski palców wskazują, jakoby mordercą był Mirko Bertolini, były chłopiec na telefon. Jednak z czasem okazuje się, że żona ofiary, Gloria, miała motyw, aby pozbawić męża życia.
Występują (pokaż wszystkich)
-
Kaspar Capparoni
jako Lorenzo Fabbri -
Fabio Ferri
jako Giandomenico Morini -
Pilar Abella
jako Katia Martelli -
Fabrizio Bucci
jako Bebo Lo Schiavo -
Alberto Basaluzzo
jako Luca Curti -
Nuccio Siano
jako Giorgio Gaiba -
Augusto Zucchi
jako Filippo Gori -
Francis Pardeilhan
jako Stefan Schneider
Twórcy (pokaż wszystkich)
-
Peter Hajek scenariusz
-
Peter Moser scenariusz
-
Marco Serafini reżyseria