Klan
odc. 4492
Występują: | Tomasz Stockinger, Barbara Bursztynowicz, Andrzej Grabarczyk, Małgorzata Ostrowska-Królikowska |
---|---|
W skrócie: | Paulina jest bardzo podekscytowana wizytą w domu dziecka. Jacek bezskutecznie próbuje tonować entuzjazm żony. Paweł i Wiga stają się świadkami kłótni Skoczków. Lubicz stara się załagodzić sytuację. |
Oglądaj w telewizji
Data | Godzina | Stacja |
poniedziałek, 24 marca za 12 dni |
17:55 | TVP 1 (z napisami) |
Opis
Losy rodziny Lubiczów, a także ich bliskich oraz przyjaciół, którzy codziennie mierzą się z różnymi problemami, zarówno w życiu prywatnym, jak i zawodowym. W przypadku jakichkolwiek trudności, wiedzą, że zawsze mogą liczyć na swoją pomoc.
W tym odcinku
Paulina jest bardzo podekscytowana ostatnią wizytą w domu dziecka. Wygląda na to, że udało jej się nawiązać dobry kontakt z nastoletnią Paulinką. Dziewczyna sama zapytała o kolejne odwiedziny. Jacek próbuje tonować entuzjazm żony, ale bezskutecznie. Paulina planuje znów spotkać się z dziewczyną. Tola jest w złym nastroju z powodu problemów rodziców, zwłaszcza ojca, u którego mieszka. Dzieli się swoimi obawami z Wigą. Martwi się, że jej tata zrobi sobie coś złego. Wiga zaś proponuje Sylwii spotkanie. Irmina od rana ma zaskakująco dużo energii. Podejrzewa, że może być w ciąży. Na korytarzu Paweł rozmawia z Grażynką o jej problemach zdrowotnych, pytając, czy umówiła się już z jego znajomym onkologiem. Bożenka przypadkowo słyszy tę rozmowę. Paweł i Wiga wybierają się na zakupy. Przed domem są świadkiem kłótni Skoczków. Lubicz próbuje załagodzić sytuację, ale sąsiedzi reagują gwałtownie. Irmina przekazuje mężowi dobrą nowinę. Zastrzega, że na razie to tylko wyniki zwykłego testu ciążowego z apteki, ale Rutka i tak jest szczęśliwy.
Występują (pokaż wszystkich)
-
Tomasz Stockinger
jako Paweł Lubicz -
Barbara Bursztynowicz
jako Elżbieta -
Andrzej Grabarczyk
jako Jerzy Chojnicki -
Małgorzata Ostrowska-Królikowska
jako Grażyna Lubicz-Kwapisz -
Grzegorz Wons
jako Leopold Kwapisz -
Izabela Trojanowska
jako Monika Ross -
Jan Piechociński
jako Feliks Nowak -
Paulina Holtz
jako Agnieszka -
Joanna Żółkowska
jako Anna Surmacz-Koziełlo -
Kaja Paschalska
jako Ola Lubicz-Woźniacka -
Marcin Kwaśny
jako Rafał Woźniacki -
Dariusz Lewandowski
jako Darek Kurzawski -
Anna Powierza
jako Czesia Kot-Kurzawska -
Tomasz Bednarek
jako Jacek Borecki -
Natalia Rewieńska
jako Paulina -
Laura Łącz
jako Gabriela Wilczyńska -
Magdalena Wójcik
jako Beata -
Julia Królikowska
jako Kasia Lubicz -
Mirosław Jękot
jako Antoni Zabużański -
Mariusz Krzemiński
jako Mariusz Kwarc -
Jacek Borkowski
jako Piotr Rafalski
Zobacz także
- Klan (1122) - telenowela - noc wt./śr., 11 na 12 marca 4:35
- Klan (1123) - telenowela - dziś, 12 marca 9:55 i 1 późniejsza emisja
- Klan (4484) - telenowela - dziś, 12 marca 17:55
- Klan (1124) - telenowela - czwartek, 13 marca 9:55 i 1 późniejsza emisja
- Klan (4485) - telenowela - czwartek, 13 marca 17:55
- Klan (1125) - telenowela - piątek, 14 marca 9:50 i 1 późniejsza emisja
- Klan (4486) - telenowela - piątek, 14 marca 17:55
- Klan (1126) - telenowela - poniedziałek, 17 marca 9:55 i 1 późniejsza emisja
- Klan (4487) - telenowela - poniedziałek, 17 marca 17:55
- Klan (1127) - telenowela - wtorek, 18 marca 9:55 i 1 późniejsza emisja