Klan
odc. 4267
Występują: | Tomasz Stockinger, Barbara Bursztynowicz, Andrzej Grabarczyk, Małgorzata Ostrowska-Królikowska |
---|---|
W skrócie: | Olga rozmyśla o dziwnym zachowaniu Mildy w komisie samochodowym. Monika i Gabriela szykują się do imprezy karnawałowej. Ruszają na zakupy. Feliks zastanawia się, czy nie wybrać się z paniami do klubu. |
Oglądaj w telewizji
Data | Godzina | Stacja |
nie znaleziono żadnej emisji |
Opis
Losy rodziny Lubiczów, a także ich bliskich oraz przyjaciół, którzy codziennie mierzą się z różnymi problemami, zarówno w życiu prywatnym, jak i zawodowym. W przypadku jakichkolwiek trudności, wiedzą, że zawsze mogą liczyć na swoją pomoc.
W tym odcinku
Olga rozmyśla o spotkaniu z Mildą w komisie samochodowym. Kobieta zachowywała się dziwnie i nie chciała w ogóle rozmawiać z nią i Szczepanem. Para informuje Jerzego i Elżbietę, że dzisiaj znowu tam pojadą. Tym razem jednak Mildy nie zastają. Monika i Gabriela szykują się do imprezy karnawałowej. Ruszają na zakupy. Feliks zastanawia się, czy nie wybrać się z paniami do klubu jako ich obstawa. W biurze Darka zjawia się Barbara i pyta, dlaczego unika z nią kontaktu. Kurzawski jest zmieszany, a rozmowę przerywa im telefon. Kobieta ostatecznie zaprasza go na wieczór do domu. Zjawia się on z kwiatami i szampanem. Okazuje się jednak, że Barbarze chodziło o naprawę zepsutej instalacji. Zmartwiona Lucyna szuka pomocy u Leopolda. Maciek wraz ze swoimi przyszłymi pracownikami rozpoczął remont lokalu zanim przyszła pani Renata. Leopold obiecuje wsparcie. Zuzka wybiera się na imprezę karnawałową z Cyrylem.
Występują (pokaż wszystkich)
-
Tomasz Stockinger
jako Paweł Lubicz -
Barbara Bursztynowicz
jako Elżbieta -
Andrzej Grabarczyk
jako Jerzy Chojnicki -
Małgorzata Ostrowska-Królikowska
jako Grażyna Lubicz-Kwapisz -
Grzegorz Wons
jako Leopold Kwapisz -
Izabela Trojanowska
jako Monika Ross -
Jan Piechociński
jako Feliks Nowak -
Paulina Holtz
jako Agnieszka -
Joanna Żółkowska
jako Anna Surmacz-Koziełlo -
Kaja Paschalska
jako Ola Lubicz-Woźniacka -
Marcin Kwaśny
jako Rafał Woźniacki -
Dariusz Lewandowski
jako Darek Kurzawski -
Anna Powierza
jako Czesia Kot-Kurzawska -
Tomasz Bednarek
jako Jacek Borecki -
Natalia Rewieńska
jako Paulina -
Laura Łącz
jako Gabriela Wilczyńska -
Magdalena Wójcik
jako Beata -
Julia Królikowska
jako Kasia Lubicz -
Mirosław Jękot
jako Antoni Zabużański -
Mariusz Krzemiński
jako Mariusz Kwarc -
Jacek Borkowski
jako Piotr Rafalski
Zobacz także
- Klan (1156) - telenowela - noc wt./śr., 29 na 30 kwietnia 4:25
- Klan (1157) - telenowela - środa, 30 kwietnia 9:55 i 1 późniejsza emisja
- Klan (4517) - telenowela - środa, 30 kwietnia 17:55
- Klan (1158) - telenowela - piątek, 2 maja 9:55 i 1 późniejsza emisja
- Klan (1159) - telenowela - poniedziałek, 5 maja 10:00 i 1 późniejsza emisja
- Klan (4518) - telenowela - poniedziałek, 5 maja 17:55
- Klan (1160) - telenowela - wtorek, 6 maja 10:00 i 1 późniejsza emisja
- Klan (4519) - telenowela - wtorek, 6 maja 17:55
- Klan (1161) - telenowela - środa, 7 maja 9:55 i 1 późniejsza emisja
- Klan (4520) - telenowela - środa, 7 maja 17:55