Jednostka z Marsylii: Dowody zbrodni (5)
(Mercato: Les scellés)
serial sensacyjno-komediowy Francja 2024
Występują: | Arnaud Ducret, John Guedj, Ada Tedeschi, David Alderman |
---|---|
Reżyseria: | Simon Astier |
W skrócie: | Do komisariatu wpada szaleniec, który bierze Chevaliera na zakładnika i udaje się z nim do magazynu z dowodami. Zespół usiłuje ocalić szefa. Popada w konflikt z brygadą antyterrorystyczną. |
Oglądaj w telewizji
Data | Godzina | Stacja |
nie znaleziono żadnej emisji |
Opis
Cieszący się znakomitą reputacją paryski policjant Thomas Chevalier (Arnaud Ducret) przypadkiem trafia na lotnisko w momencie, gdy gwiazdor piłki nożnej, którego właśnie kupił klub Olympique Marsylia, zostaje zaatakowany przez szaleńca. Funkcjonariusz podejmuje interwencję i niefortunnie rani piłkarza. Przełożeni za karę przenoszą go do... Marsylii. Thomas zostaje dowódcą jednostki, która posługuje się radykalnymi metodami i od początku stara się uprzykrzyć życie nowemu szefowi.
W tym odcinku
Do komisariatu wpada szaleniec, który bierze Chevaliera na zakładnika i idzie z nim do magazynu z dowodami. Nora i reszta zespołu robią wszystko, by uratować szefa. Stosują własne, oryginalne metody, co skutkuje konfliktem z brygadą antyterrorystyczną.
Występują (pokaż wszystkich)
-
Arnaud Ducret
jako Thomas Chevalier -
John Guedj
jako Flic Endoume -
Ada Tedeschi
jako Fabienne Kreps -
David Alderman
jako The Traveller -
Manon Azem
jako Nora Kader -
Pierre-François Martin-Laval
jako Commissaire Brancheraud -
Ilies Kadri
jako Julio Abdelaoui -
Foued Nabba
jako Ange Colona -
Hannil Ghilas
jako Influenceur Snapchat
Twórcy (pokaż wszystkich)
-
Simon Astier reżyseria