Hudson i Rex: Zła woda (11)

Hudson i Rex: Zła woda (11)

(Hudson & Rex: Bad Water Rising)

serial kryminalny Kanada 2019   od 12 lat
Występują:John Reardon, Mayko Nguyen, Justin Kelly, Kevin Hanchard
Reżyseria:John Vatcher
W skrócie:Detektyw Charlie Hudson i owczarek Rex zajmują się sprawą włamania do zakładu butelkującego wodę. Jeden z aktywistów został zamordowany. Podejrzenia o zbrodnię padają na jego wspólnika.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
niedziela, 2 marca
za 9 dni
11:00 Stopklatka (z napisami)
czwartek, 6 marca
za 13 dni
19:05 Stopklatka (z napisami)

Opis

Perypetie detektywa Charliego Hudsona (John Reardon) i jego zawodowego partnera, owczarka niemieckiego Reksa. Razem tworzą niebywale skuteczny duet stróżów prawa. W czasie pierwszych wspólnych przygód muszą między innymi odnaleźć porwaną dziewczynę i wyjaśnić sprawę śmierci nieustraszonego fana parkouru.

W tym odcinku

Detektyw Charlie Hudson i jego partner, owczarek Rex, zajmują się sprawą włamania do zakładu butelkującego wodę. Jeden z aktywistów, którzy dostali się do środka, został zamordowany. Dowody wskazują na to, że zbrodni dokonał jego wspólnik.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także