Halo Hans!
odc. 11
Występują: | Bartek Kasprzykowski, Cezary Żak, Piotr Pręgowski, Tamara Arciuch |
---|---|
Reżyseria: | Wojciech Adamczyk |
W skrócie: | Agentka wywiadu brytyjskiego jest w przebraniu zakonnicy. Klopss wkłada sutannę. Hilda jest zrozpaczona - jej mąż, który prawdopodobnie jest sowieckim szpiegiem, teraz okazuje się księdzem. |
Oglądaj w telewizji
Data | Godzina | Stacja |
nie znaleziono żadnej emisji |
Opis
Przygody agenta Hansa Klopssa (Bartek Kasprzykowski), uwikłanego w szereg skomplikowanych intryg miłosnych i politycznych. Służy on pomocą bojownikom podziemia, światowej koalicji antyfaszystowskiej, polskiemu rządowi na wychodźstwie i pięknym kobietom, wykonującym tajne misje w Generalnej Guberni.
W tym odcinku
Do miasta przybywa agentka wywiadu brytyjskiego w przebraniu zakonnicy. Klopss, by się z nią spotkać, także przywdziewa strój duchownego. Hilda jest zrozpaczona - jej mąż, który co chwila wraca w innym wcieleniu i i jest najprawdopodobniej sowieckim szpiegiem, teraz jeszcze okazuje się księdzem. Zdeterminowana, by poznać prawdę o Hansie, Hilda również udaje zakonnicę. Tymczasem pułkownik Jabłuszenko postanawia poddać próbie lojalność Klopssa. Zjawia się na spotkaniu agentów w podziemnej kaplicy w przebraniu biskupa.
Występują (pokaż wszystkich)
-
Bartek Kasprzykowski
jako Hans Klopss -
Cezary Żak
jako pułkownik Jabłuszenko -
Piotr Pręgowski
jako Hermann Brudner -
Tamara Arciuch
jako Piękna Nieznajoma -
Katarzyna Galica
jako Hilda Klopps -
Artur Barciś
jako von Thorgelsund vel Bestia z Alei Szucha -
Grzegorz Wons
jako Adolf Kaput -
Dorota Chotecka
jako Cyganka Pimpusza -
Małgorzata Socha
jako łączniczka Jasna -
Bogdan Kalus
jako von Slodovy -
Marcin Juchniewicz
jako uczestnik castingu na sobowtóra Hansa Klopsa
Twórcy (pokaż wszystkich)
-
Jolanta Hartwig-Sosnowska scenariusz
-
Wojciech Adamczyk scenariusz, reżyseria
-
Patryk Gołębiowski scenariusz
-
Grzegorz Łoszewski scenariusz
-
Doman Nowakowski scenariusz
-
Mariusz Polaczek scenariusz
-
Michał Sagatowski scenariusz