Gwiazdy lombardu (10)

Gwiazdy lombardu (10)

(Pawn Stars: A Treasure Remembered)

reality show USA 2016   od 12 lat
W skrócie:Odcinek poświęcony Richardowi Benjaminowi Harrisonowi, ojcu Ricka i dziadkowi Coreya, założycielowi World Famous Gold & Silver Pawn Shop. Zmarłego w 2018 r. starszego pana wspominają jego bliscy.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
wtorek, 11 marca
za 13 dni
13:30 Fokus TV

Opis

Kolejna odsłona bijącego rekordy popularności reality show, ukazującego pracę rodzinnego lombardu w Las Vegas. Całodobowym biznesem zarządza Rick Harrison, który przejął go od swojego ojca. W sklepie zatrudniony jest także jego syn, Corey. Bohaterowie programu często zaskakiwani są przez klientów, pragnących spieniężyć najróżniejsze przedmioty. Do lombardu trafia wiele rodzajów broni, pamiątki po słynnych osobach, biżuteria, zabytkowe monety oraz samochody. Harrisonowie muszą odpowiednio oszacować wartość towarów i wytargować jak najlepszą cenę.

Odcinek specjalny poświęcony Richardowi Benjaminowi Harrisonowi, ojcu Ricka i dziadkowi Coreya, założycielowi lombardu World Famous Gold & Silver Pawn Shop. Zmarłego w czerwcu 2018 roku starszego pana wspominają jego bliscy oraz pracownicy. W programie zobaczymy najlepsze momenty "Gwiazd lombardu" z udziałem seniora. Będziemy mieli okazję raz jeszcze usłyszeć jego dziwne powiedzonka, zabawne docinki, a także podziwiać twarde negocjacje z jego udziałem oraz udane transakcje, jakie sfinalizował.

Zobacz także