Graczykowie, czyli Buła i spóła: Śniadanko (3)
serial komediowy Polska 2001
Występują: | Paweł Wawrzecki, Krzysztof Kowalewski, Adrianna Biedrzyńska, Joanna Kurowska |
---|---|
Reżyseria: | Krzysztof Jaroszyński |
W skrócie: | Buła zaprasza Graczyków na śniadanie wielkanocne. Goście widzą, że zaspał i nic nie przygotował. W dodatku jest u niego przelotna narzeczona. Świąteczny poranek staje się coraz ciekawszy. |
Oglądaj w telewizji
Data | Godzina | Stacja |
nie znaleziono żadnej emisji |
Opis
Państwo Graczykowie to miłośnicy wszelkich loterii, gier i konkursów. Z trójki ich dzieci na kontynuatora rodzinnej tradycji zapowiada się tylko najmłodszy syn, Lucuś.
W tym odcinku
Buła zaprasza Graczyków na wspólne śniadanie wielkanocne. Rano goście przekonują się jednak, że zaspał i nic nie przygotował. W dodatku jest u niego przelotna narzeczona Zyta. Buła nakazuje jej udawać gosposię. Świąteczny poranek staje się coraz ciekawszy, gdy zjawia się niespodziewany gość oraz oficjalna narzeczona Buły, Zuza. Zdesperowany Buła decyduje się na ryzykowny krok.
Występują (pokaż wszystkich)
-
Paweł Wawrzecki
jako "Buła" Bułkowski -
Krzysztof Kowalewski
jako Zenek Rumian -
Adrianna Biedrzyńska
jako Zuza -
Joanna Kurowska
jako Jadwiga Graczykowa -
Zbigniew Buczkowski
jako Wiesław Graczyk -
Krystyna Sienkiewicz
jako babcia Alina -
Elżbieta Zającówna
-
Joanna Brodzik
-
Rafał Mohr
-
Violetta Kołakowska
jako Beata -
Magdalena Mazur
jako Gosia -
Witold Dębicki
jako Wacek -
Stanisław Brudny
jako Zenek Karpiel -
Sylwia Wysocka
jako Zyta -
Marcin Kobierski
jako Waldek
Twórcy (pokaż wszystkich)
-
Krzysztof Jaroszyński reżyseria