Gdzie jest Elisa? (29)

Gdzie jest Elisa?

odc. 29

(Donde esta Elisa?)

telenowela USA 2010   od 12 lat
Występują:Cristina Figarola, Catherine Siachoque, Carmen Aub, Dwayne Britton
W skrócie:Rozpoczyna się akcja odbicia Elisy. Cristobal poucza Danę, co powinna robić. Przestępcy są jednak Grożą, że zabiją zakładniczkę, jeśli wraz z Daną pojawi się policja.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Elisa Altamira (Vanessa Pose) bawi się na plaży w Malibu na urodzinach swojego ojca Mariana (Gabriel Porras). Tej nocy kuzyni dziewczyny: Santiago (Jason Canela), Flor (Carmen Aub) i Eduardo (Mauricio Hénao), zapraszają ją również do klubu. Gdy rodzina przyjeżdża, by odebrać całą czwórkę po szalonej zabawie, okazuje się, że Elisa zniknęła. Do poszukiwań dziewczyny włącza się dwójka detektywów: Cristobal Rivas (Jorge Luis Pila) i Gisela Cruz (Karina Mora). Okazuje się, że w sprawę zaginięcia Elisy mogą być zamieszani jej bliscy.

W tym odcinku

Akcja odbicia Elisy rozpoczyna się. Cristobal poucza Danę, co powinna robić. Kobieta jedzie w umówione miejsce. Przestępcy są jednak bardzo podejrzliwi. Zmieniają swoje plany, grożąc, że zabiją zakładniczkę, jeśli wraz z Daną pojawi się policja. Żona Mariana decyduje się działać na własną rękę.

Występują (pokaż wszystkich)