Galeria
odc. 26
Występują: | Julia Pietrucha, Magdalena Turczeniewicz, Bartosz Porczyk, Tomasz Dedek |
---|---|
W skrócie: | Wiktor wychodzi na wolność. Pinokio dowiaduje się, że za napadem na Adama stał tajemniczy zleceniodawca. Nie ma wątpliwości, że to jego ojczym. Karolina i Adam spędzają czas u Jabłońskiej. |
Oglądaj w telewizji
Data | Godzina | Stacja |
nie znaleziono żadnej emisji |
Opis
Historia trzech polskich rodzin, których losy przeplatają się na tle tytułowej galerii handlowej. Właścicielem obiektu jest Tadeusz Woydatt, który żyje samotnie po śmierci żony. Ma córkę Anitę i pasierba Adama, który niedawno wyszedł z więzienia, gdzie trafił za pobicie ojczyma. Związani z galerią są też pracujący tam Kossowscy i Dworzakowie.
W tym odcinku
Wiktor wychodzi na wolność. Fryderyk chce wykorzystać okazję, aby porozmawiać z rodzicami o obecnej trudnej sytuacji. Laura i jej mąż nie są jednak na to jeszcze gotowi. Gdy dzieci zostawiają ich w samotności, zastanawiają się, co mogą zrobić. Pinokio dowiaduje się na mieście, że za napadem na Adama stał tajemniczy zleceniodawca. Pasierb Woydatta nie ma wątpliwości, że to jego ojczym stał za wynajęciem zbirów. Karolina i Adam szykują się na randkę. Zamiast wystawnej kolacji ostatecznie zamawiają pizzę i spędzają czas u Jabłońskiej.
Występują (pokaż wszystkich)
-
Julia Pietrucha
jako Anita -
Magdalena Turczeniewicz
jako Karolina Jabłońska -
Bartosz Porczyk
jako Adam -
Tomasz Dedek
jako Tadeusz Woydatt -
Karolina Piechota
jako Olga -
Andrzej Deskur
jako Jerzy -
Joanna Orleańska
jako Róża -
Marek Frąckowiak
jako Hubert Dworzak -
Grażyna Wolszczak
jako Barbara -
Marek Kalita
jako Wiktor Kossowski -
Maciej Wojdyła
jako Paweł Dworzak -
Paulina Chapko
jako Kasia Kossowska -
Błażej Michalski
jako Fryderyk Kossowski -
Matylda Kawczak
jako Małgosia -
Szymon Piotr Warszawski
jako Kacper -
Ewa Bukowska
jako Laura Kossowska