Fringe: Na granicy światów 3 (13/22)

Fringe: Na granicy światów

sezon 3 odc. 13/22

(Fringe: Immortality)

serial SF Kanada/USA 2010   od 12 lat
Występują:Blair Brown, John Noble, Anna Torv, Joshua Jackson
Reżyseria:Brad Anderson
W skrócie:Nieobecność pułkownika Broylesa powoduje zmiany w funkcjonowaniu ekipy Fringe, która prowadzi śledztwo w sprawie terrorysty. Bronią zamachowca jest owad wnikający w ludzkie ciało.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Agentka FBI Olivia Dunham (Anna Torv), wybitny naukowiec Walter Bishop (John Noble) i jego syn Peter (Joshua Jackson) wspólnie badali niewyjaśnione sprawy z pogranicza nauki. W przeszłości Walter za wiarę w zjawiska paranormalne został umieszczony w szpitalu psychiatrycznym, gdzie przebywał wiele lat. Zespół rozwiązujący nietypowe zagadki znalazł się w centrum dramatycznych wydarzeń. Peter wyruszył do alternatywnego świata, by spotkać się ze swoją biologiczną matką. Doszło tam do walki, w której Walter i Olivia stawili czoło swoimi sobowtórom. William Bell poświęcił życie, co utorowało drogę powrotu do rzeczywistości Peterowi, Walterowi i sobowtórowi Olivii.

W tym odcinku

Nieobecność pułkownika Broylesa powoduje zmiany w funkcjonowaniu ekipy Fringe, która prowadzi śledztwo w sprawie terrorysty. Broń zamachowca stanowi owad wnikający w ludzkie ciało. Tymczasem sobowtór Olivii spotyka się ze swoim adoratorem. Walternate robi wszystko, by uratować swój świat.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)