Eureka 3: Coś wisi w powietrzu (14)
(Eureka 3: Ship Happens)
Występują: | Colin Ferguson, Salli Richardson, Joe Morton, Jordan Hinson |
---|---|
Reżyseria: | Chris Fisher |
W skrócie: | Do Eureki dociera zaprojektowany przez Henry'ego wehikuł do eksploracji wszechświata. Ze statku wychodzi Kim, która okazuje się maszyną. |
Oglądaj w telewizji
Data | Godzina | Stacja |
nie znaleziono żadnej emisji |
Opis
Trzeci sezon popularnego serialu. Jack Carter w wyniku wypadku samochodowego trafia do miasteczka Eureka. Mieszka tu wielu geniuszy, którzy pracują dla rządu Stanów Zjednoczonych nad wynalazkami i przydatnymi ulepszeniami do już istniejących urządzeń. Gdy jeden z eksperymentów źle się kończy, Jack zostaje wybrany następcą rannego szeryfa. Dzięki swojej empatii i łatwości nawiązywania kontaktów wydaje się być idealnym kandydatem na to stanowisko. Wkrótce przekonuje się, że Eureka jest bardziej tajemnicza, niż mu się na początku wydawało.
W tym odcinku
Do Eureki dociera zaprojektowany przed laty przez Henry'ego bezzałogowy wehikuł, którego celem była eksploracja wszechświata. Ze statku wychodzi nieżyjąca ukochana wynalazcy, Kim. Okazuje się jednak, że jest to tylko maszyna z elementami organicznymi. Niestety, pobranie ze statku danych zebranych podczas ekspedycji jest niemożliwe z powodu zniszczeń. Kim, jako jedyna działająca część wehikułu, może w sobie kryć tajemnice wszechświata. Kiedy Zane próbuje podłączyć do niej komputer, zostaje porażony prądem. Wskutek spięcia elektrycznego ginie też naukowiec, dr Leiber. Wszystko wskazuje na to, że to Kim mogła przyczynić się do jego śmierci. Jack prosi o pomoc Henry'ego.
Występują (pokaż wszystkich)
-
Colin Ferguson
jako Sheriff Jack Carter -
Salli Richardson
jako Allison Blake -
Joe Morton
jako Henry Deacon -
Jordan Hinson
jako Zoe Carter -
Erica Cerra
jako Deputy Jo Lupo -
Neil Grayston
jako Douglas Fargo -
Chris Gauthier
jako Vincent -
Ed Quinn
jako Nathan Stark -
Debrah Farentino
jako Beverly Barlowe -
Frances Fisher
jako Eva Thorne
Twórcy (pokaż wszystkich)
-
Chris Fisher reżyseria