Ekstradycja
sezon 2 odc. 5/9
Występują: | Marek Kondrat, Małgorzata Pieczyńska, Maria Pakulnis, Witold Dębicki |
---|---|
Reżyseria: | Wojciech Wójcik |
W skrócie: | Sabina postanawia wydać brata licząc, że w ten sposób uratuje życie ukochanej bratanicy. Tumska spotyka się z szefem... |
Oglądaj w telewizji
Data | Godzina | Stacja |
nie znaleziono żadnej emisji |
Opis
Druga seria przygód cynicznego gliniarza Olgierda Halskiego. Kultowy serial Wojciecha Wójcika. Warszawa lat 90. przypomina miejską dżunglę. Mafia rośnie w siłę, a właściciele restauracji są terroryzowani przez przestępców. Gdy giną "Cyrk" i "Syty" - szefowie konkurencyjnych gangów narkotykowych, władzę w stolicy obejmuje były agent KGB, Zajcew (Aleksiej Awdiejew), przedstawiciel przywódcy potężnego międzynarodowego syndykatu, Iwanowa. Mężczyzna współpracuje z Peterem Nowotnym (Zdzisław Wardejn), któremu grozi ekstradycja do Stanów Zjednoczonych. Komisarz policji Olgierd Halski (Marek Kondrat) tropi Nowotnego i narkotyki Zajcewa. Jest świetny w swoim fachu, lecz nieustannie podpada przełożonym.
W tym odcinku
Nadieżda telefonuje do Sabiny i pozwala porozmawiać jej z Basią. Ciężko chora dziewczynka błaga ciotkę o pomoc. Ze względu na stan zdrowia dziecka Sabina podejmuje trudną decyzję - postanawia wydać brata licząc, że w ten sposób uratuje życie ukochanej bratanicy. Tumska spotyka się z szefem. Informuje go o przygotowaniach do przyjęcia dużego transportu heroiny.
Występują (pokaż wszystkich)
-
Marek Kondrat
jako Olgierd Halski -
Małgorzata Pieczyńska
jako Sabina Borkowska -
Maria Pakulnis
jako Nadieżda Tumska -
Witold Dębicki
jako Stefan Sawka -
Renata Dancewicz
jako Beata -
Paweł Wilczak
jako Jurij -
Karol Strasburger
jako Sasza Piłatow -
Piotr Fronczewski
-
Olaf Lubaszenko
jako Rafał Kulski -
Jerzy Trela
jako Gundis -
Bogusław Sobczuk
-
Krzysztof Kolberger
-
Marian Opania
Twórcy (pokaż wszystkich)
-
Wojciech Wójcik reżyseria