Dziwaczne potrawy: Smakowite miasta (3)
(Bizarre Foods: Delicious Destinations: Jamaica)
serial dokumentalny USA 2015
W skrócie: | Jamajka kojarzy się z wielobarwnością i taka jest też jej kuchnia dzięki bogatej tradycji. Andrew Zimmern przemierza wyspę, by spróbować kurczaka na ostro, zupy na kozim mięsie oraz ciastek gizzada. |
---|
Oglądaj w telewizji
Data | Godzina | Stacja |
czwartek, 27 marca za 13 dni |
14:20 | Travel |
Opis
Andrew Zimmern wybiera się w kolejną podróż kulinarną, by poznawać najdziwniejsze kuchnie świata. Widzowie obserwują, jak prowadzący odkrywa, zdobywa i rzecz jasna, zjada, najdziwniejsze potrawy świata.
W tym odcinku
Jamajka kojarzy nam się z wielobarwnością i taka jest też, dzięki bogatej tradycji, tutejsza kuchnia. Andrew Zimmern przemierza tę wyspę, by spróbować słynnego kurczaka na ostro, zupy na kozim mięsie, uprawianej w Górach Błękitnych zielonej kawy oraz ciastek gizzada.
Zobacz także
- Dziwaczne potrawy: Smakowite miasta (7) - serial dokumentalny - dziś, 14 marca 20:10
- Dziwaczne potrawy: Smakowite miasta (4) - serial dokumentalny - sobota, 15 marca 18:15 i 3 późniejsze emisje
- Dziwaczne potrawy: Smakowite miasta (10) - serial dokumentalny - noc niedz./pon., 16 na 17 marca 4:15
- Dziwaczne potrawy: Smakowite miasta (11) - serial dokumentalny - noc niedz./pon., 16 na 17 marca 4:40
- Dziwaczne potrawy: Smakowite miasta (8) - serial dokumentalny - poniedziałek, 17 marca 20:10
- Dziwaczne potrawy: Smakowite miasta (9) - serial dokumentalny - wtorek, 18 marca 20:30
- Dziwaczne potrawy: Smakowite miasta (10) - serial dokumentalny - środa, 19 marca 20:10
- Dziwaczne potrawy: Smakowite miasta (1) - serial dokumentalny - czwartek, 20 marca 14:20
- Dziwaczne potrawy: Smakowite miasta (2) - serial dokumentalny - czwartek, 20 marca 14:50
- Dziwaczne potrawy: Smakowite miasta (11) - serial dokumentalny - czwartek, 20 marca 20:15