Dziewczyny ze Lwowa 3: Kamyk zaczyna uwierać (31)
Występują: | Magdalena Wróbel, Katarzyna Ucherska, Anna Gorajska, Anna Maria Buczek |
---|---|
Reżyseria: | Wojciech Adamczyk |
W skrócie: | Kamienicą na Cynowej zaczyna interesować się niejaki Bogusław Kamyk. Krążą wieści, że ów tajemniczy mężczyzna jest 'czyścicielem kamienic'. Mieszkańcy obawiają się, że stracą dach na głową. |
Oglądaj w telewizji
Data | Godzina | Stacja |
nie znaleziono żadnej emisji |
Opis
Dalsze losy czterech Ukrainek, Uljany (Anna Gorajska), Poliny (Magdalena Wróbel), Olyi (Katarzyna Ucherska) i Swietłany (Anna Maria Buczek), które po przyjeździe do Polski rozpoczynają nowe życie. Przyjaciółki zadomowiły się już w Warszawie i zdobyły nowych przyjaciół. Nadal jednak muszą stawiać czoła kolejnym problemom zarówno w życiu prywatnym, jak i zawodowym. W nowej serii obok dobrze znanych bohaterów pojawiają się nowe postaci.
W tym odcinku
Kamienicą na Cynowej zaczyna interesować się niejaki Bogusław Kamyk. Krążą wieści, że ów tajemniczy mężczyzna jest znanym w swoich kręgach "czyścicielem kamienic". Mieszkańcy obawiają się najgorszego - wszyscy mogą bowiem stracić dach na głową. Pan Henryk na wieść o pojawieniu się Kamyka, wypisuje się ze szpitala na własne życzenie. Jeśli szykuje się wojna z nieuczciwym potentatem nieruchomości, to on musi pilnować swojego dobytku, podobnie jak inni lokatorzy.
Występują (pokaż wszystkich)
-
Magdalena Wróbel
jako Polina -
Katarzyna Ucherska
jako Olya -
Anna Gorajska
jako Uljana -
Anna Maria Buczek
jako Swietłana -
Marian Dziędziel
jako pan Henryk -
Krzysztof Stelmaszyk
jako mecenas Piotr -
Dorota Segda
jako synowa profesora -
Ignacy Gogolewski
-
Józef Pawłowski
-
Marta Lipińska
jako Nowakowa -
Małgorzata Sadowska
-
Stanisław Brejdygant
jako profesor -
Sławomir Grzymkowski
-
Mateusz Łasowski
jako brat Swiety -
Paulina Chapko
jako Kasia -
Adrian Zaremba
jako Tomek Paczewski -
Aldona Orman
jako pani Jola -
Mirosław Guzowski
jako Bohdan Juszczuk -
Grażyna Strachota
jako matka Tomka -
Piotr Zelt
jako gangster Konstanty Myszor
Twórcy (pokaż wszystkich)
-
Wojciech Adamczyk reżyseria