Dziedzictwo (267)
(Emanet)
Występują: | Halil Ibrahim Ceyhan, Berat Rüzgar Özkan, Melih Ozkaya, Ömer Gecü |
---|---|
W skrócie: | Seher i Yusuf czuwają przy Yamanie. Mężczyzna odzyskuje przytomność i powoli dochodzi do siebie. Ikbal jest pewna, że wkrótce przejmie fortunę Kirimlich. Każe swoim ludziom znaleźć szpital dla Ziyi. |
Oglądaj w telewizji
Data | Godzina | Stacja |
nie znaleziono żadnej emisji |
Opis
Wychowana w biednej okolicy Kevser zostaje żoną syna bogatej krymskiej rodziny. Ojciec, który nie akceptuje tego małżeństwa, odwraca się od niej. Niebawem umiera mąż Kevser. Młoda wdowa zostaje sama z 5-letnim synem Yusufem w środowisku, które nie jest jej przyjazne. Pewnego dnia kobieta ulega tragicznemu wypadkowi w domu i trafia do szpitala. Przed śmiercią prosi swoją siostrę Seher, by zaopiekowała się Yusufem i zabrała go z rezydencji. Chłopiec nie wie, że matka nie żyje. Trafia pod opiekę wujka Yamana, potężnego, ale surowego biznesmena, który nie okazuje dziecku ani krzty miłości.
W tym odcinku
Ranny Selim zostaje przewieziony do szpitala. Neslihan jest zdecydowana zakończyć związek z Borą, jednak on zaskakuje ją, informując że jego rodzice chcą poznać ją i Adalet. Seher i Yusuf czuwają przy Yamanie w szpitalu. W końcu mężczyzna odzyskuje przytomność i powoli dochodzi do siebie. Ikbal jest pewna, że wkrótce przejmie fortunę Kirimlich. Każe swoim ludziom znaleźć szpital dla Ziyi. Nedim przyjeżdża do rezydencji, aby przekazać dobre wieści. Czarna ucieka przed uczuciami i Ibrahimem. Para przypadkowo zostaje razem zatrzaśnięta w areszcie. Detektyw wynajęty przez Yamana znajduje dowody na to, że to Ikbal opłaciła Belgin, wynajęła zabójcę Seher i sfabrykowała dowody, które miały ją skompromitować. Ziya jest świadkiem rozmowy detektywa z Nedimem i przypomina sobie, że to Ikbal popchnęła Kevser. Zuhal żąda spotkania z Ikbal. Siostra odmawia, ale Zuhal nie ustępuje. W przypływie emocji Ziya atakuje Ikbal.
Występują (pokaż wszystkich)
-
Halil Ibrahim Ceyhan
jako Yaman -
Berat Rüzgar Özkan
jako Yusuf -
Melih Ozkaya
jako Ali -
Ömer Gecü
jako Cenger -
Oguz Yagci
jako Nedim -
Mehmet Aslan
jako Ibrahim -
Binnaz Ekren
jako Adalet -
Zeynep Naz Eyüboglu
jako Neslihan -
Özge Agyar
jako Karanfil -
Volkan Yildirim
jako Kirpi -
Sila Turkoglu
jako Seher -
Tolga Pancaroglu
jako Ziya -
Derya Oguz Ertün
jako Firat -
Hilal Yildiz
jako Zuhal -
Ferda Isil
jako Sultan Hala -
Ali Çakalgöz
jako Arif Baba -
Gülay Özdem
jako Ikbal -
Osman Aydin
jako Selim -
Gülderen Güler
jako Kiraz -
Hayat Olcay
jako Nadire -
Berkay Özgür
jako Baris
Zobacz także
- Dziedzictwo (182) - serial obyczajowy - dziś, 25 kwietnia 8:00
- Dziedzictwo (183) - serial obyczajowy - dziś, 25 kwietnia 9:00
- Dziedzictwo (552) - serial obyczajowy - dziś, 25 kwietnia 16:05
- Dziedzictwo (553) - serial obyczajowy - sobota, 26 kwietnia 16:05
- Dziedzictwo (554) - serial obyczajowy - niedziela, 27 kwietnia 16:05
- Dziedzictwo (184) - serial obyczajowy - poniedziałek, 28 kwietnia 8:00
- Dziedzictwo (185) - serial obyczajowy - poniedziałek, 28 kwietnia 8:55
- Dziedzictwo (555) - serial obyczajowy - poniedziałek, 28 kwietnia 16:05
- Dziedzictwo (186) - serial obyczajowy - wtorek, 29 kwietnia 8:00
- Dziedzictwo (187) - serial obyczajowy - wtorek, 29 kwietnia 9:00