Dyżur 3 (32)
W skrócie: | Na oddział trafia mężczyzna po wypadku. Jego nogi są połamane w wielu miejscach. Pilnej pomocy medycznej potrzebuje też pogryziona przez psa kobieta w zaawansowanej ciąży. |
---|
Oglądaj w telewizji
Opis
Twórcy serialu towarzyszą personelowi medycznemu w jego codziennej pracy na szpitalnym oddziale ratunkowym. Prezentują kulisy zabiegów i badań diagnostycznych, a wybrani pacjenci mówią o tym, co sprawiło, że trafili na ten właśnie oddział. Przekonamy się też, jakie będą ich dalsze losy. Przewodnikami po tym świecie ludzkich dramatów, cierpień i wzruszeń będą doświadczeni lekarze - Wojciech Moraczewski oraz Dymitr Książek. W ich rękach spoczywa niejednokrotnie zdrowie i życie pacjentów.
W tym odcinku
Lekarze jak zwykle mają pełne ręce roboty, gdy na oddział trafia mężczyzna po wypadku. Jego nogi są połamane w wielu miejscach. Pomocy medycznej potrzebuje także pogryziona przez psa kobieta w zaawansowanej ciąży. Pogotowie przywozi również nieprzytomną pacjentkę. Jej stan jest bardzo ciężki.
Zobacz także
- Dyżur 3 (30) - serial dokumentalny - noc czw./pt., 3 na 4 kwietnia 5:00 i 2 późniejsze emisje
- Dyżur 3 (41) - serial dokumentalny - noc pt./sob., 4 na 5 kwietnia 5:00 i 2 późniejsze emisje
- Dyżur 3 (42-ost.) - serial dokumentalny - noc pt./sob., 4 na 5 kwietnia 5:30
- Zobacz to!: Dyżur 3 (30) - serial dokumentalny - noc sob./niedz., 5 na 6 kwietnia 2:20
- Dyżur 3 (34) - serial dokumentalny - noc sob./niedz., 5 na 6 kwietnia 4:30 i 2 późniejsze emisje
- Dyżur 3 (35) - serial dokumentalny - noc sob./niedz., 5 na 6 kwietnia 5:00 i 2 późniejsze emisje
- Dyżur 3 (33) - serial dokumentalny - noc sob./niedz., 5 na 6 kwietnia 5:30
- Zobacz to!: Dyżur 3 (34) - serial dokumentalny - noc niedz./pon., 6 na 7 kwietnia 2:30
- Dyżur 3 (36) - serial dokumentalny - noc niedz./pon., 6 na 7 kwietnia 4:00 i 2 późniejsze emisje
- Dyżur 3 (37) - serial dokumentalny - noc niedz./pon., 6 na 7 kwietnia 4:35 i 1 późniejsza emisja