Down the road 3 (7)
W skrócie: | Po pobycie na ekofarmie ekipa przenosi się do hotelu nad rzeką Dalyan. Uczestnicy oddają się przyziemnym obowiązkom, takim jak pranie czy przeorganizowanie ekwipunku. Paweł dzwoni do mamy i siostry. |
---|
Oglądaj w telewizji
Data | Godzina | Stacja |
poniedziałek, 31 marca za 12 dni |
22:45 | Discovery Life |
Opis
Bohaterowie trzeciej edycji programu wyruszają do Turcji. W trakcie trwającej niespełna trzy tygodnie wyprawy będą mieli okazję, by skonfrontować się z odmienną kulturą i zwyczajami, ale przede wszystkim wzajemnie się poznać. Grupa jest niezwykle zróżnicowana. Znajduje się z niej para będąca ze sobą jeszcze przed programem - Agnieszka i Tomek, najstarszy, 44-letni Paweł oraz najmłodsza, 22-letnia Paulina. Zespół w trasie uzupełniają Daria, Przemek i Bartek. Przewodnikiem ekipy pozostaje niezmiennie podróżnik i dziennikarz Przemek Kossakowski.
W tym odcinku
Po pobycie na ekofarmie ekipa przenosi się do hotelu nad rzeką Dalyan. Bohaterowie oddają się przyziemnym obowiązkom, takim jak pranie czy przeorganizowanie ekwipunku. W nieco bardziej luksusowych warunkach będą mieć dużo czasu na relaks i zadbanie o dobre samopoczucie. Paweł postanawia zadzwonić do mamy i siostry. Nowy uczestnik, Bartek, wyznaje Agnieszce, że ta mu się podoba. Przemek zabiera Pawła do tradycyjnego tureckiego barbera. Na miejscu rozmawiają szczerze o życiu. Wspólna wieczorna impreza kończy się szalonymi tańcami.
Twórcy (pokaż wszystkich)
-
Przemek Kossakowski gospodarz
Zobacz także
- Down the road 3 (5) - serial dokumentalny - niedziela, 23 marca 21:00
- Down the road 3 (6) - serial dokumentalny - poniedziałek, 24 marca 22:45 i 1 późniejsza emisja