Detektywi
sezon 1 odc. 31/56
Występują: | Maciej Dębosz, Anna Potaczek, Daria Brudnias, Marcin Dąbrowski |
---|---|
W skrócie: | Śledczy zajmują się sprawą zgłoszoną przez właścicielkę salonu sukien ślubnych. Przyłapała ona w sklepie zamaskowanego złodzieja. Kobieta sądzi, że za kradzież może odpowiadać syn jej partnera. |
Oglądaj w telewizji
Data | Godzina | Stacja |
czwartek, 24 kwietnia za 11 dni |
14:40 | TTV (z napisami) |
Opis
Za sukcesem "Detektywów" stoją prawdziwe historie, które zostały wykorzystane w scenariuszach ponad tysiąca odcinków serialu, a także udział w serialu prawdziwych policjantów. Anna Potaczek i Maciej Dębosz wspólnie rozwiązują sprawy kryminalne, zgłaszane przez klientów ich biura detektywistycznego. Najnowsza odsłona produkcji jest poświęcona samym śledczym oraz ich metodom pracy. Przede wszystkim to jednak opowieść o życiu czy prawdziwych, ludzkich problemach. Widzowie zobaczą poruszające, ciekawe historie. Pojawią się odcinki odnoszące do aktualnych, ważnych wydarzeń, znanych z pierwszych stron gazet lub programów interwencyjnych. Nie zabraknie ponadto wstrząsających spraw, którymi żyje cała Polska.
W tym odcinku
Detektywi zajmują się sprawą zgłoszoną przez 50-letnią właścicielkę salonu sukien ślubnych. Przyłapała ona w swoim sklepie zamaskowanego złodzieja. Kobieta sądzi, że za kradzież może odpowiadać syn jej partnera. Z tego powodu nie zawiadomiła policji, tylko poprosiła o pomoc śledczych. Katarzyna Kowalik i Jakub Nowacki umieszczają w domu klientki ukryte kamery, po czym zaczynają obserwować domowników. Widzowie przekonają się, czy podejrzenia 50-latki rzeczywiście okażą się słuszne.
Występują (pokaż wszystkich)
-
Maciej Dębosz
jako detektyw -
Anna Potaczek
jako detektyw -
Daria Brudnias
jako detektyw Katarzyna -
Marcin Dąbrowski
jako detektyw Maks Adamski -
Gabriela Chęclewska
jako asystentka Maja Korczyk -
Robert Snakowski
jako asystent Oskar Wilkowski -
Jakub Kwaśniewicz
jako detektyw Jakub Kwaśniewicz
Zobacz także
- Detektywi (187) - serial fabularno-dokumentalny - poniedziałek, 14 kwietnia 10:00
- Detektywi: Teraz będzie dobrze (145) - serial fabularno-dokumentalny - poniedziałek, 14 kwietnia 11:55 i 1 późniejsza emisja
- Detektywi: Aurora (146) - serial fabularno-dokumentalny - poniedziałek, 14 kwietnia 12:55
- Detektywi (24) - serial fabularno-dokumentalny - poniedziałek, 14 kwietnia 14:40 i 1 późniejsza emisja
- Detektywi (191) - serial fabularno-dokumentalny - poniedziałek, 14 kwietnia 16:50 i 1 późniejsza emisja
- Detektywi (21) - serial fabularno-dokumentalny - noc pon./wt., 14 na 15 kwietnia 4:00
- Detektywi (188) - serial fabularno-dokumentalny - wtorek, 15 kwietnia 10:00
- Detektywi: Gdzie jest mój syn? (147) - serial fabularno-dokumentalny - wtorek, 15 kwietnia 11:55
- Detektywi: Ta jedyna (148) - serial fabularno-dokumentalny - wtorek, 15 kwietnia 12:55
- Detektywi (25/56) - serial fabularno-dokumentalny - wtorek, 15 kwietnia 14:40 i 1 późniejsza emisja