Detektywi
odc. 433: 12 godzin
Występują: | Marzena Fliegel, Maciej Friedek, Krzysztof Dziób |
---|---|
W skrócie: | Maciek Friedek prowadzi sprawę zaginięcia nastolatka, który pod pseudonimem ogłosił na forum internetowym, że niebawem popełni samobójstwo. Detektywi mają tylko 12 godzin, by go odszukać. |
Oglądaj w telewizji
Data | Godzina | Stacja |
nie znaleziono żadnej emisji |
Opis
Marzena Fliegel i Maciek Friedek prowadzą biuro detektywistyczne. Ich wieloletnie doświadczenie pozwala im podjąć się prowadzenia najtrudniejszych spraw. Współpracują z nimi Krzysztof Dziób, który zna wschodnie sztuki walki i znakomicie radzi sobie w sytuacjach ekstremalnych, oraz asystenci: Alicja Kalinowska, Karolina Lutczyn, Roksana Roguś, Marcin Halbiniak. Detektywi pomagają ludziom w dramatycznych chwilach - przy porwaniach i zaginięciach najbliższych. Często dostają nietypowe zlecenia i wspierają stróżów prawa przy ujmowaniu przestępców.
W tym odcinku
Maciek Friedek prowadzi sprawę zaginięcia nastolatka, który pod pseudonimem ogłosił na forum internetowym, że popełni samobójstwo. Chłopak zagroził, że pozbawi się życia w ciągu najbliższych dwunastu godzin. Detektywi mają więc mało czasu, żeby go odszukać.
Zobacz także
- Detektywi (179) - serial fabularno-dokumentalny - dziś, 2 kwietnia 10:00
- Detektywi: Fatalna impreza (129) - serial fabularno-dokumentalny - dziś, 2 kwietnia 11:55
- Detektywi: 30 sekund (130) - serial fabularno-dokumentalny - dziś, 2 kwietnia 12:55
- Detektywi (16/56) - serial fabularno-dokumentalny - dziś, 2 kwietnia 14:40 i 1 późniejsza emisja
- Detektywi (183) - serial fabularno-dokumentalny - dziś, 2 kwietnia 16:50 i 1 późniejsza emisja
- Detektywi (14/56) - serial fabularno-dokumentalny - noc śr./czw., 2 na 3 kwietnia 4:15
- Detektywi (180) - serial fabularno-dokumentalny - czwartek, 3 kwietnia 10:00
- Detektywi: Dramat Emilki (131) - serial fabularno-dokumentalny - czwartek, 3 kwietnia 11:55
- Detektywi (132) - serial fabularno-dokumentalny - czwartek, 3 kwietnia 12:55
- Detektywi (17) - serial fabularno-dokumentalny - czwartek, 3 kwietnia 14:40 i 1 późniejsza emisja