Demakijaż: Zosia i Hania Zborowskie (171)
program rozrywkowy Polska 2023
W skrócie: | Na kanapie Krzysztofa Ibisza zasiądą Zosia i Hania Zborowskie. W szczerej rozmowie opowiedzą o tym, jak pielęgnować siostrzaną relację, gdy mieszka się na dwóch różnych kontynentach. |
---|
Oglądaj w telewizji
Data | Godzina | Stacja |
środa, 26 lutego za 13 dni |
13:00 | Polsat Cafe |
Opis
Krzysztof Ibisz zaprasza do studia kolejne znane osoby, ich bliskich i przyjaciół. Nikodem Rozbicki i Anna Smołowik wyjawią, czy przyjaźń między kobietą a mężczyzną jest możliwa, a Zuzanna i Katarzyna Grabowskie opowiedzą o tym, jak wyglądało ich dzieciństwo u boku sławnego taty, aktora Andrzeja Grabowskiego.
Na kanapie Krzysztofa Ibisza zasiądą siostry Zborowskie, Zosia i Hania. W bardzo szczerej rozmowie opowiedzą o tym, jak pielęgnować siostrzaną relację, gdy mieszka się na dwóch różnych kontynentach, o nastoletnich pogadankach uświadamiających, o tym, która lepiej rozumie się z rodzicami, a także o życiowych zakrętach.
Twórcy (pokaż wszystkich)
-
Krzysztof Ibisz gospodarz
Zobacz także
- Demakijaż: Katarzyna Zielińska (25) - program rozrywkowy - dziś, 13 lutego 11:00
- Demakijaż: Katarzyna Figura (26) - program rozrywkowy - dziś, 13 lutego 11:30
- Demakijaż: Barbara Kurdej-Szatan (27) - program rozrywkowy - dziś, 13 lutego 12:00
- Demakijaż: Anita Sokołowska (28) - program rozrywkowy - piątek, 14 lutego 11:00
- Demakijaż: Beata Tadla (29) - program rozrywkowy - piątek, 14 lutego 11:30
- Demakijaż: Joanna Moro (30) - program rozrywkowy - piątek, 14 lutego 12:00
- Demakijaż: Stefano Terrazzino i Emilia Komarnicka (195) - program rozrywkowy - sobota, 15 lutego 11:30
- Demakijaż: Paweł i Joanna Orleańscy (196) - program rozrywkowy - niedziela, 16 lutego 15:00 i 1 późniejsza emisja
- Demakijaż: Iza Miko (31) - program rozrywkowy - poniedziałek, 17 lutego 11:00
- Demakijaż: Jessica Mercedes Kirschner (37) - program rozrywkowy - poniedziałek, 17 lutego 12:00