Demakijaż: Natalia Klimas (17)
program rozrywkowy Polska 2016
W skrócie: | Natalia Klimas opowiada, jak wyglądały jej pierwsze kroki na scenie. Przyznaje, że uwielbia czekoladę i domowe lenistwo. Zdradza prowadzącemu, że nie zamierza poświęcać rodziny dla kariery. |
---|
Oglądaj w telewizji
Data | Godzina | Stacja |
nie znaleziono żadnej emisji |
Opis
Gospodarzem programu "Demakijaż" jest, prezenter telewizyjny i aktor, Krzysztof Ibisz. Bohaterkami poszczególnych odcinków są znane Polki (piosenkarki, dziennikarki, aktorki), które odniosły sukces zawodowy. W atmosferze kameralnego spotkania będą się toczyć rozmowy o życiu, trudnościach, radościach i pracy.
Natalia Klimas opowiada, jak wyglądały jej pierwsze kroki na scenie. Przyznaje się też do tego, że uwielbia czekoladę i domowe lenistwo. Aktorka zdradza prowadzącemu, że nie zamierza poświęcać rodziny dla kariery.
Twórcy (pokaż wszystkich)
-
Krzysztof Ibisz gospodarz
Zobacz także
- Demakijaż: Paweł i Joanna Orleańscy (196) - program rozrywkowy - dziś, 22 lutego 11:30
- Demakijaż: Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski (187) - program rozrywkowy - niedziela, 23 lutego 15:00 i 1 późniejsza emisja
- Demakijaż: Beata Poźniak (36) - program rozrywkowy - poniedziałek, 24 lutego 11:00
- Demakijaż: Magdalena Lamparska (42) - program rozrywkowy - poniedziałek, 24 lutego 12:00
- Demakijaż: Maryla Rodowicz (43) - program rozrywkowy - wtorek, 25 lutego 11:00
- Demakijaż: Stanisława Celińska (44) - program rozrywkowy - wtorek, 25 lutego 11:30
- Demakijaż: Danuta Stenka (45) - program rozrywkowy - wtorek, 25 lutego 12:00
- Demakijaż: Danuta Stenka (46) - program rozrywkowy - środa, 26 lutego 11:00
- Demakijaż: Joanna Horodyńska (47) - program rozrywkowy - środa, 26 lutego 11:30
- Demakijaż: Elżbieta Zapendowska (48) - program rozrywkowy - środa, 26 lutego 12:00