Chłopaki do wzięcia
sezon 24 odc. 383
W skrócie: | Jarek otrzymuje propozycję zagrania w teledysku disco polo. Na planie zdjęciowym wspiera go Krzysiek. Kamil przegląda ogłoszenia o pracę. Pan Henio przygotowuje dla Marysi talerz pełen truskawek. |
---|
Oglądaj w telewizji
Data | Godzina | Stacja |
nie znaleziono żadnej emisji |
Opis
Losy mężczyzn, którzy mieszkają w małych miasteczkach oraz na wsiach i znaleźli się w trudnej sytuacji życiowej. Poszukują partnerek na dalsze życie, jednak ich koleżanki wyjechały do miast i nie planują powrotu. Oni sami pracują dorywczo i na czarno, blisko miejsca zamieszkania. Natomiast weekendy spędzają na spotkaniach przed sklepami, krążeniu po rynkach lub przesiadywaniu na dworcach autobusowych. Nie wierzą w siebie, a tym bardziej w to, by mogli czymś zaimponować dziewczynom. Ci najbardziej zdesperowani zgłaszają się do biur matrymonialnych.
W tym odcinku
Jarek otrzymuje propozycję zagrania w teledysku disco polo. Na planie zdjęciowym wspierają go Krzysiek "Bandziorek" i jego partnerka Danusia. Kamil "Wariat" poszukuje pracy i w tym celu przegląda ogłoszenia. Odkrywa, że trudno znaleźć ofertę, która spełnia jego oczekiwania. Pan Henio przygotowuje dla Marysi talerz pełen truskawek ułożonych w kształcie serca.
Zobacz także
- Chłopaki do wzięcia (405) - serial dokumentalny - dziś, 25 kwietnia 21:05
- Chłopaki do wzięcia (406) - serial dokumentalny - dziś, 25 kwietnia 21:35
- Chłopaki do wzięcia (216) - serial dokumentalny - niedziela, 27 kwietnia 12:10
- Chłopaki do wzięcia (217) - serial dokumentalny - niedziela, 27 kwietnia 12:40
- Chłopaki do wzięcia (407) - serial dokumentalny - niedziela, 27 kwietnia 21:05
- Chłopaki do wzięcia (408) - serial dokumentalny - niedziela, 27 kwietnia 21:35
- Chłopaki do wzięcia (425) - serial dokumentalny - piątek, 2 maja 21:05
- Chłopaki do wzięcia (426) - serial dokumentalny - piątek, 2 maja 21:35
- Chłopaki do wzięcia (218) - serial dokumentalny - niedziela, 4 maja 12:10
- Chłopaki do wzięcia (219) - serial dokumentalny - niedziela, 4 maja 12:40