Camera Cafe. Nowe parzenie (6/24)
Występują: | Adam Bobik, Zofia Jastrzębska, Mateusz Król, Michał Czernecki |
---|---|
Reżyseria: | Jan Macierewicz, Aleksander Pietrzak |
W skrócie: | Zofia dostaje łatkę ekoterrorystki. Sylwek w końcu postanawia zaprosić kobietę na randkę. Mama może pomieszać mu szyki. Jacek chce skonsultować z Romanem strategię na uzyskanie podwyżki. |
Oglądaj w telewizji
Data | Godzina | Stacja |
nie znaleziono żadnej emisji |
Opis
Nowa odsłona serialu rozgrywającego się w małej, lokalnej firmie. Najważniejszym elementem jej wyposażenia jest automat do ciepłych napojów, umiejscowiony w głównym holu. To tam rozgrywa się prawdziwe biurowe życie. Pracownicy rozmawiają na tematy i wyznają rzeczy, które nie nadają się na open space. Prym wiodą trzej mężczyźni: Jacek (Mateusz Król) i Roman (Adam Bobik) - najlepsi koledzy, mimo że wiele ich różni - oraz ich szef, Jan (Michał Czernecki). Obraz uzupełniają inni zatrudnieni w przedsiębiorstwie.
W tym odcinku
Zofia chcę wprowadzić ekologię do biura, ale dostaje łatkę ekoterrorystki. Tymczasem Sylwek w końcu postanawia zaprosić kobietę na randkę. Niestety, okazuje się, że jego mama może pokrzyżować mu szyki. Jacek chce skonsultować z Romanem strategię na uzyskanie podwyżki od Jana. Do rozmowy dołącza się Joanna i oboje przygotowują mężczyznę do działania. Później Roman budzi się w biurze na kacu. Podczas spotkania z klientem wypił za dużo i zgubił firmowe auto. Jacek wykorzystuje okazję, żeby dać mu lekcję życia.
Występują (pokaż wszystkich)
Twórcy (pokaż wszystkich)
-
Jan Macierewicz reżyseria
-
Aleksander Pietrzak reżyseria
-
Radosław Kotarski scenariusz
-
Łukasz Sychowicz scenariusz
-
Mateusz Płocha scenariusz
-
Mateusz Zimnowodzki scenariusz
-
Marcin Sońta scenariusz