Całkiem nowe lata miodowe (13)
serial komediowy Polska 2004
Występują: | Cezary Żak, Artur Barciś, Katarzyna Żak, Dorota Chotecka |
---|---|
W skrócie: | Alina urządza szwalnię w garażu. Z bólem trafia do szpitala na obserwację. Żony proszą Karola i Tadka, by przeprowadzili nabór szwaczek. |
Oglądaj w telewizji
Data | Godzina | Stacja |
nie znaleziono żadnej emisji |
Opis
Dalsze przygody dwóch zaprzyjaźnionych małżeństw: Karola i Aliny Krawczyków oraz Tadzia i Danuty Norków. Pary zaczynają nowe życie po przeprowadzce do niewielkiego bliźniaka, który położony jest na leśnej działce w pobliżu Warszawy.
W tym odcinku
Alina urządza szwalnię w garażu. Nagle dostaje bólów. Do szpitala odwożą ją Rafał, Agnieszka i Danka. Karol i Tadek byli w barze, gdzie użalali się nad swym losem. Gdy w końcu odwiedzają Alinę w szpitalu, zostają zatrzymani na dwudniowej obserwacji. Żony proszą ich, by przeprowadzili nabór szwaczek do firmy. Mężczyźni organizują profesjonalny casting. Każą się przebrać kobietom poszukującym pracy w stroje kąpielowe i zaprezentować na wybiegu. Niespodziewanie w domu pojawiają się Alina z Danką.
Występują (pokaż wszystkich)
-
Cezary Żak
jako Karol Krawczyk -
Artur Barciś
jako Tadeusz Norek -
Katarzyna Żak
jako Alina Krawczyk -
Dorota Chotecka
jako Danuta Norek
Zobacz także
- Całkiem nowe lata miodowe (1) - serial komediowy - niedziela, 16 marca 21:30 i 1 późniejsza emisja
- Całkiem nowe lata miodowe: Pret a Porter (16) - serial komediowy - niedziela, 23 marca 21:20
- Całkiem nowe lata miodowe: Bajkowa, róg Wspomnień (2) - serial komediowy - poniedziałek, 24 marca 20:35