Brzydula 2 (259)
Występują: | Julia Kamińska, Filip Bobek, Małgorzata Socha, Maja Hirsch |
---|---|
W skrócie: | Przed pracą Jasiek przynosi Bartkowi obrazki autorstwa Beatki przeznaczone na sprzedaż. Ula zdaje Ani relację z przygotowań do walki sądowej z Hu-Fe Fashion. Uwagi matki nie dają Maćkowi spokoju. |
Oglądaj w telewizji
Data | Godzina | Stacja |
wtorek, 25 marca za 13 dni |
11:05 | TVN Fabuła (z napisami) |
Opis
Ula (Julia Kamińska), jeszcze dekadę temu najlepsza asystentka w firmie Febo & Dobrzański, obecnie realizuje się w roli żony i matki. Chociaż czasem z sentymentem wraca myślami do zawodowych wyzwań, spotkań, pokazów mody i wielkiego świata, nie zamieniłaby swojego życia na żadne inne. Tymczasem Marek (Filip Bobek) mierzy się z kolejnym kryzysem w domu mody. Chociaż przez ostatnie lata bardzo dojrzał i stał się odpowiedzialną głową rodziny, to nadal uwielbia szaleć za kierownicą sportowych samochodów oraz otaczać się pięknymi kobietami, czego dowodem jest jego nowa asystentka Nadia (Magdalena Koleśnik). Z kolei okazuje się, że jego dawna sekretarka Violetta (Małgorzata Socha) spełniła swoje największe marzenie o sławie i bogactwie i została prawdziwą bizneswoman. W dodatku proponuje mu pewien interes. W wyniku splotu różnych zdarzeń Ula postanawia wrócić do pracy na pół etatu. Na miejscu czekają na nią przyjaciółki Iza (Dominika Kluźniak) i Ela (Katarzyna Zielińska), przeżywający kryzys wieku średniego Sebastian (Łukasz Garlicki) oraz nowy król finansów, Adam (Łukasz Simlat). Jest również całkiem nowa "brzydula" Bożenka (Paulina Kondrak) - niezbyt atrakcyjna, ale bardzo bystra i zaradna kuzynka Maćka (Krzysztof Czeczot). Z kolei gabinet Pshemko przejmuje temperamentny i jeszcze bardziej ekscentryczny duet projektantów, czyli Sławo (Piotr Rogucki) & Miro (Rafał Mohr).
W tym odcinku
Przed pracą Jasiek przynosi Bartkowi kolejne obrazki autorstwa Beatki przeznaczone na sprzedaż. Po jego wyjściu zaskoczona Dąbrowska znajduje pochowane w domu prace nastolatki. Ula zdaje Ani relację z przygotowań do walki sądowej z Hu-Fe Fashion. Przyjaciółka zauważa, że Dobrzańską coś dręczy. Czuje, że nie powinna zostawiać jej samej. Uwagi matki nie dają Maćkowi spokoju. Szymczyk zaczyna przyznawać starszej pani rację - Ania może mieć problem z alkoholem. Rozmowa z Bożenką tylko pogłębia jego obawy. Tymczasem jego żona zaprasza Ulę do siebie na wino. Podczas wizyty przyjaciółki Maciek korzysta z okazji i porusza trudny temat. Wieczorem pomiędzy małżonkami dochodzi do nieprzyjemnej wymiany zdań.
Występują (pokaż wszystkich)
-
Julia Kamińska
jako Ula Dobrzańska -
Filip Bobek
jako Marek Dobrzański -
Małgorzata Socha
jako Viola Kubasińska -
Maja Hirsch
jako Paulina Febo -
Dominika Kluźniak
jako Izabela Gajda -
Krzysztof Czeczot
jako Maciej Szymczyk -
Magdalena Koleśnik
jako Nadia Ulecka -
Paulina Kondrak
jako Bożenka Szymczyk -
Łukasz Simlat
jako Adam Turek -
Łukasz Garlicki
jako Sebastian Olszański -
Mariusz Zaniewski
jako Aleks Febo -
Dorota Pomykała
jako Alicja Milewska -
Katarzyna Zielińska
jako Elżbieta Świętczak -
Piotr Rogucki
jako Sławo -
Rafał Mohr
jako Miro -
Daniel Kasprowicz
jako Daniel Raczyński -
Nel Kaczmarek
-
Łukasz Król
-
Monika Fronczek
jako Ania Szymczyk -
Jakub Rutkowski
-
Marysia Włodkowska
Zobacz także
- Brzydula 2 (242) - serial komediowy - czwartek, 13 marca 10:35
- Brzydula 2 (243) - serial komediowy - czwartek, 13 marca 11:05
- Brzydula 2 (244) - serial komediowy - piątek, 14 marca 10:35
- Brzydula 2 (245) - serial komediowy - piątek, 14 marca 11:05
- Brzydula 2 (246) - serial komediowy - poniedziałek, 17 marca 10:35
- Brzydula 2 (247) - serial komediowy - poniedziałek, 17 marca 11:05
- Brzydula 2 (248) - serial komediowy - wtorek, 18 marca 10:35
- Brzydula 2 (249) - serial komediowy - wtorek, 18 marca 11:05
- Brzydula 2 (250) - serial komediowy - środa, 19 marca 10:35
- Brzydula 2 (251) - serial komediowy - środa, 19 marca 11:05