Blondynka 7: Festyn (89)
Występują: | Natalia Rybicka, Grzegorz Małecki, Katarzyna Ankudowicz, Izabela Dąbrowska |
---|---|
Reżyseria: | Mirosław Gronowski |
W skrócie: | Do Dawida dzwoni Karol. Drucki prosi zięcia, by wstawił się za nim u Sylwii. W dodatku firma udzielająca wsparcia technicznego Bystrej wodzie, wycofała się. Muzyk szuka pomocy u Maneja i Auguścika. |
Oglądaj w telewizji
Data | Godzina | Stacja |
nie znaleziono żadnej emisji |
Opis
Kontynuacja losów pięknej pani weterynarz (Natalia Rybicka), która z miasta przeprowadziła się na spokojną wieś. W tym sezonie urocza Blondynka, jak Sylwię nazywają miejscowi, stanie na ślubnym kobiercu ze swym ukochanym Dawidem (Grzegorz Małecki).
W tym odcinku
Do Dawida dzwoni Karol. Drucki prosi zięcia, by wstawił się za nim u Sylwii. Gdy mężczyzna przekazuje tę informację żonie, ta wpada w złość. W dodatku nie wiadomo, czy odbędzie się koncert, który Dawid przygotowuje dla doktora. Wycofała się firma udzielająca wsparcia technicznego członkom zespołu Bystra woda. Muzyk nie poddaje się i szuka pomocy u Maneja i Auguścika. Ktoś musi zbudować scenę i przygotować zaplecze. Tymczasem ważą się także losy festynu historycznego. Sikora jest oburzony, że nie odegra w wydarzeniu głównej roli. Zdenerwowany chce odwołać imprezę. Andrzej jest zdezorientowany zaistniałą sytuacją. Podczas rekonstrukcji procesu czarownicy miał zdemaskować oszustwo wyborcze Sikory. Ostatecznie biznesmen ulega presji otoczenia i rozpoczyna się długo wyczekiwany festyn. Wkrótce Sylwia dowiaduje się, że Dalmata trafił do szpitala. Kojarząc fakty, uświadamia sobie, że to włośnica. Jej przypuszczenia się sprawdzają, ale może dojść do epidemii, kiedy mieszkańcy Majaków zjedzą zakażoną kiełbasę wyborczą Traczyka.
Występują (pokaż wszystkich)
-
Natalia Rybicka
jako Sylwia Kubus -
Grzegorz Małecki
jako Dawid Springer -
Katarzyna Ankudowicz
jako Elwira Auguścik -
Izabela Dąbrowska
jako Jasiunia Rostworowska -
Andrzej Grabowski
-
Tomasz Borkowski
-
Witold Dębicki
-
Anna Smołowik
-
Olaf Lubaszenko
-
Sławomir Zapała
-
Lesław Żurek
-
Magdalena Schejbal
-
Marian Dziędziel
-
Rafał Rutkowski
-
Marta Ścisłowicz
-
Krzysztof Gosztyła
jako doktor Jan Fus -
Krzysztof Kiersznowski
-
Krzysztof Pluskota
jako leśniczy Michał Auguścik -
Wojciech Błach
-
Andrzej Zieliński
jako kapitan Karol Drucki
Twórcy (pokaż wszystkich)
-
Mirosław Gronowski reżyseria