Bez śladu
odc. 23
(Without A Trace: Two of Us)
Występują: | Anthony LaPaglia, Poppy Montgomery, Enrique Murciano, Eric Close |
---|---|
Reżyseria: | John Showalter |
W skrócie: | Zespół agentów FBI Jacka Malone'a poszukuje zaginionej Elli Neese. Zniknęła podczas balu zorganizowanego z okazji ukończenia szkoły. W jej pokoju hotelowym znaleziono zakrwawioną sukienkę. |
Oglądaj w telewizji
Data | Godzina | Stacja |
nie znaleziono żadnej emisji |
Opis
Przy FBI powołano specjalny zespół do szukania zaginionych. Grupa ma do dyspozycji najnowsze techniki dochodzeniowe. Dzięki nim może ustalić, czy dana osoba padła ofiarą przestępstwa, popełniła samobójstwo, czy też się ukrywa. Do zespołu należą: detektyw Jack Malone (Anthony LaPaglia), psycholog rodzinny Vivian Johnson (Marianne Jean-Baptiste) i Samantha Spade (Poppy Montgomery). Ważną osobą w grupie jest również odznaczający się wielką odwagą Danny Taylor (Enrique Murciano). Znakomicie radzi on sobie w niebezpiecznych sytuacjach i miejscach. Z kolei Martin Fitzgerald (Eric Close) trafił do grupy dzięki protekcji ojca. Potrafił jednak udowodnić, że zna się na swoich fachu i jest bardzo pracowity.
W tym odcinku
Zespół agentów FBI dowodzonych przez Jacka Malone'a poszukuje zaginionej Elli Neese. Dziewczyna zniknęła podczas balu zorganizowanego z okazji ukończenia szkoły. Wyszła wcześniej, tłumacząc się, że chce odpocząć. W jej pokoju hotelowym znaleziono zakrwawioną sukienkę. W trakcie śledztwa agenci odkrywają, że jej uzależniany od narkotyków chłopak, który rzekomo zmarł dwa miesiące temu, prawdopodobnie wciąż żyje.
Występują (pokaż wszystkich)
-
Anthony LaPaglia
jako Jack Malone -
Poppy Montgomery
jako Samantha Spade -
Enrique Murciano
jako Danny Taylor -
Eric Close
jako Martin Fitzgerald -
Marianne Jean-Baptiste
jako Vivian Johnson -
Roselyn Sanchez
jako Elena Delgado
Twórcy (pokaż wszystkich)
-
John Showalter reżyseria
-
Jose Molina scenariusz
-
Greg Walker scenariusz
Zobacz także
- Bez śladu: W poszukiwaniu lotu MH370 - serial dokumentalny - dziś, 24 kwietnia 20:00
- Bez śladu: Atlantyda: Utracone dowody - serial dokumentalny - dziś, 24 kwietnia 21:00
- Bez śladu: Zaginiona kolonia Roanoke - serial dokumentalny - piątek, 25 kwietnia 7:00
- Bez śladu: Pustynny statek-widmo - serial dokumentalny - piątek, 25 kwietnia 20:00
- Bez śladu: Zakazane złote miasto - serial dokumentalny - piątek, 25 kwietnia 21:00
- Bez śladu: Złote miasto - serial dokumentalny - sobota, 26 kwietnia 17:00
- Bez śladu: Klątwa Trójkąta Bermudzkiego - serial dokumentalny - sobota, 26 kwietnia 22:00 i 1 późniejsza emisja
- Bez śladu: Zaginiona kolonia z wyspy Roanoke - serial dokumentalny - niedziela, 27 kwietnia 22:00 i 1 późniejsza emisja
- Bez śladu: Ludzie, którzy pokonali Alcatraz - serial dokumentalny - sobota, 3 maja 22:00 i 1 późniejsza emisja
- Bez śladu: Ostatni lot - serial dokumentalny - niedziela, 4 maja 22:00 i 1 późniejsza emisja