Behawiorysta (2/8)
Występują: | Robert Więckiewicz, Krystian Pesta, Katarzyna Dąbrowska, Anna Mrozowska |
---|---|
Reżyseria: | Łukasz Palkowski |
W skrócie: | Widzowie głosują pomiędzy starszym mężczyzną a chłopakiem. Jeden z nich straci życie. Gerard koncentruje się na badaniu Horsta. Jest przekonany, że to on jest kluczem do całej zagadki. |
Oglądaj w telewizji
Data | Godzina | Stacja |
niedziela, 6 kwietnia za 11 dni |
23:20 | Metro TV |
Opis
Opole. Gerard Edling (Robert Więckiewicz) jest ekspertem w dziedzinie kinezyki, czyli nauki zajmującej się badaniem mowy ciała. Ze względu na swoje umiejętności zostaje nieoficjalnie poproszony o pomoc w schwytaniu szaleńca, który wziął na zakładników dzieci z jednej z miejskich szkół, nie chcąc nic w zamian i nie wysuwając żadnych roszczeń. Edling stara się dowiedzieć, co kieruje porywaczem, i znaleźć sposób na przechytrzenie go. Odkrywa, że przestępca doskonale zna stosowane przez niego chwyty i potrafi przewidzieć każdy jego ruch. Niebawem szaleniec zaczyna realizować swój plan. Organizuje makabryczne widowisko, które jest transmitowane online. Zaprasza internautów, by wzięli aktywny udział w krwawej grze, w której to bezpiecznie schowani za ekranami swoich komputerów widzowie decydują, kto będzie ofiarą. Serial oparty na bestsellerowej powieści Remigiusza Mroza.
W tym odcinku
Tym razem widzowie głosują pomiędzy starszym mężczyzną a młodym chłopakiem. Jeden z nich ma zginąć. Pojawiają się nowe informacje na temat przetrzymywanych. Gerard koncentruje się na badaniu Horsta (Krystian Pesta). Jest przekonany, że to on jest kluczem do całej zagadki. Tymczasem Emilia, córka byłego prokuratora, ma mu za złe, że nie powiedział jej o próbie samobójczej matki. Dziewczyna jest wstrząśnięta tą informacją i chciałaby wiedzieć, co skłoniło Brygidę do tak drastycznego kroku.
Występują (pokaż wszystkich)
-
Robert Więckiewicz
jako Gerard Edling -
Krystian Pesta
jako Horst Zeiger -
Katarzyna Dąbrowska
jako Brygida Edling -
Anna Mrozowska
jako prokurator Beata Drejer -
Magdalena Czerwińska
jako prokurator Alicja Ubertowska -
Mirosław Haniszewski
jako komisarz Marek Rosner -
Rafał Zawierucha
jako dziennikarz Sebastian Bielak -
Maria Sobocińska
jako Emilia Edling -
Anna Próchniak
jako sierżant Weronika Dzwonek -
Ewa Kolasińska
jako nauczycielka Jadwiga Puta -
Maja Malesa
jako Lena -
Sebastian Cybulski
jako ojciec Leny -
Anna Grycewicz
jako matka Leny -
Marzena Sztuka
jako ciotka Horsta -
Zbigniew Stryj
jako ojciec "Orsona" -
Marta Ojrzyńska
jako matka "Orsona" -
Andrzej Walden
jako Ireneusz Jeleń -
Grzegorz Karłowicz
jako Michał "Orson" Świaniarski -
Krzysztof Zarzecki
jako Radek Grad -
Sebastian Pawlak
jako Kamilek
Twórcy (pokaż wszystkich)
-
Łukasz Palkowski reżyseria
Zobacz także
- Behawiorysta (1/8) - serial kryminalny - niedziela, 6 kwietnia 22:20