B&B love (26/40)
W skrócie: | W Gruzji Klaudia i Klemens odnajdują wspólny język, lecz nie wiedzą, że pojawi się tam nowa kandydatka. Na Zanzibarze nowy gość Marcin dominuje grupę, a Wojtek przedstawia Karolinę przyjaciołom. |
---|
Oglądaj w telewizji
Data | Godzina | Stacja |
środa, 19 lutego za 12 dni |
13:00 | TTV |
Opis
Program opowiada o właścicielach pensjonatów Bed & Breakfast, którzy postanowili rozpocząć nowe życie za granicą. Bohaterowie, którzy mają za sobą wiele doświadczeń i związków, teraz szukają prawdziwej miłości. Nie jest to typowy show randkowy, ale historia relacji w realnym życiu. Samotni właściciele hoteli z różnych zakątków świata będą gościć singli, którzy chcą ich lepiej poznać. Razem będą mieszkać, pracować i odkrywać nowe kultury. Ostatecznie bohaterowie będą musieli zdecydować, czy chcą rozpocząć wspólne życie.
W tym odcinku
W Gruzji Klaudia i Klemens w końcu znaleźli wspólny język. Po odejściu Patrycji zaczynają czuć się dobrze w swoim towarzystwie. Nie wiedzą jednak, że w drodze do mężczyzny jest już nowa kandydatka do jego serca. Na Zanzibarze od momentu pojawienia się Marcina, dwaj pozostali mężczyźni pozostają w cieniu, a ich sytuację pogorszyła udana randka najnowszego gościa z Alex. Dla wszystkich, w tym samej kobiety, staje się jasne, że ta sytuacja nie może trwać wiecznie. Tymczasem na drugiej stronie wyspy relacja między Wojtkiem a Karoliną rozwija się bez zmartwień. Dziś uczestniczkę czeka ważne wydarzenie - spotkanie z przyjaciółmi Wojtka, którzy na obczyźnie pełnią rolę jego najbliższej rodziny. Ich akceptacja jest kluczowa dla sukcesu tej relacji.
Zobacz także
- B&B love (9/40) - telenowela dokumentalna - dziś, 7 lutego 12:30
- B&B love (10/40) - telenowela dokumentalna - dziś, 7 lutego 13:00
- B&B love (3/40) - telenowela dokumentalna - sobota, 8 lutego 21:00 i 1 późniejsza emisja
- B&B love (4/40) - telenowela dokumentalna - sobota, 8 lutego 21:35 i 1 późniejsza emisja
- B&B love (11/40) - telenowela dokumentalna - poniedziałek, 10 lutego 12:30
- B&B love (12/40) - telenowela dokumentalna - poniedziałek, 10 lutego 13:00
- B&B love (13/40) - telenowela dokumentalna - wtorek, 11 lutego 12:30
- B&B love (14/40) - telenowela dokumentalna - wtorek, 11 lutego 13:00
- B&B love (15/40) - telenowela dokumentalna - środa, 12 lutego 12:30
- B&B love (16/40) - telenowela dokumentalna - środa, 12 lutego 13:00