B jak Brzydula (20)
(Verliebt in Berlin)
Występują: | Alexandra Neldel, Mathis Künzler, Oliver Bokern, Bianca Hein |
---|---|
W skrócie: | Blum jest zły, że musi towarzyszyć na przyjęciu Lisie. David wychodzi z Monique. Lisa czeka na niego. Seidel mówi narzeczonej, że musiał odwieźć pijaną asystentkę, i dlatego wrócił późno. |
Oglądaj w telewizji
Data | Godzina | Stacja |
nie znaleziono żadnej emisji |
Opis
Lisa Plenske (Alexandra Neldel) dorasta w niewielkiej miejscowości Göberitz. Po zdaniu matury i zdobyciu wykształcenia ekonomicznego dziewczyna przeprowadza się do Berlina. Mimo początkowych trudności ze znalezieniem pracy w końcu zatrudnia się w firmie Kerima Moda. Współpracownikom Lisy nie podoba się to, że po krótkim czasie zostaje osobistą asystentką właściciela firmy, Davida Seidela. Na początku dziewczyna często popełnia gafy. Szybko też zakochuje się w swoim przełożonym. W trudnych chwilach Lisa znajduje oparcie w swoim dawnym szkolnym koledze - właścicielu kiosku Jürgenie Deckerze... Telenowela oparta na produkcji kolumbijskiej zatytułowanej "Yo soy Betty, la fea".
W tym odcinku
Na przyjęciu branżowym David doskonale bawi się z atrakcyjną dziennikarką Monique. Tymczasem dostawca materiałów, Blum, jest wściekły, że musi towarzyszyć Lisie. Dopiero potem dowiaduje się, jakie stanowisko niepozorna Lisa Plenske zajmuje w firmie Kerima. David znika z imprezy z Monique. Obowiązkowa Lisa czeka na Davida, aż w końcu zasypia. Następnego ranka David opowiada swojej narzeczonej, że musiał odwieźć swoją pijaną asystentkę do Göberitz i dlatego wrócił tak późno. Niestety, o swoim alibi nie powiadamia on Lisy.
Występują (pokaż wszystkich)
-
Alexandra Neldel
jako Elisabeth 'Lisa' Plenske -
Mathis Künzler
jako David Seidel -
Oliver Bokern
jako Jürgen Decker -
Bianca Hein
jako Mariella von Brahmberg -
Wilhelm Manske
jako Friedrich Seidel -
Volker Herold
jako Bernd Plenske -
Ulrike Mai
jako Helga Plenske -
Lara-Isabelle Rentinck
jako Kimberly Frederike 'Kim' Seidel -
Hubertus Regout
jako Hugo Haas -
Laura Osswald
jako Hannah Refrath -
Lilly Anders
jako Ariane Sommerstädt -
Gabrielle Scharnitzky
jako Sophie von Brahmberg -
Olivia Pascal
jako Laura Seidel -
Nina-Friederike Gnädig
jako Sabrina Hofmann -
Matthias Dietrich
jako Timo Pietsch -
Bärbel Schleker
jako Yvonne Kuballa -
Alexander Sternberg
jako Max Petersen -
Claudia Weiske
jako Gabriele Kamps -
Stefanie Höner
jako Inka Pietsch -
Karim Köster
jako Richard von Brahmberg -
Susanne Szell
jako Agnes Hetzer