Automaniak (2/4)
magazyn motoryzacyjny Polska 2020
W skrócie: | Adam Kornacki, Patryk Mikiciuk i Łukasz Bąk za kierownicami uterenowionych kombi wyruszą przez dzikie szlaki Rumunii. Prowadzący sprawdzą, jak sprawdzą się m.in. skoda superb scout i audi a6 allroad. |
---|
Oglądaj w telewizji
Data | Godzina | Stacja |
nie znaleziono żadnej emisji |
Opis
Najdłużej emitowany program motoryzacyjny w Polsce tym razem z nowymi prowadzącymi. Patryk Mikiciuk, Adam Kornacki i Łukasz Bąk poddadzą samochody najciekawszym testom, zastanowią się nad wyglądem prezentowanych aut i dostarczą widzom mnóstwo frajdy.
Adam Kornacki, Patryk Mikiciuk i Łukasz Bąk za kierownicami uterenowionych kombi wyruszą przez dzikie i niebezpieczne szlaki Rumunii, w okolicę malowniczej drogi zwanej Transalpiną. Prowadzący sprawdzą, jak na trudnym, pozbawionym asfaltu terenie sprawdzą się skoda superb scout, mercedes klasy e all- terrain oraz audi a6 allroad.
Twórcy (pokaż wszystkich)
-
Patryk Mikiciuk gospodarz
-
Adam Kornacki gospodarz
-
Łukasz Bąk gospodarz
Zobacz także
- Automaniak (3/7) - magazyn motoryzacyjny - dziś, 28 kwietnia 19:15 i 1 późniejsza emisja
- Automaniak (3/4) - magazyn motoryzacyjny - noc pon./wt., 28 na 29 kwietnia 3:50
- Automaniak (4-ost.) - magazyn motoryzacyjny - noc wt./śr., 29 na 30 kwietnia 2:05 i 1 późniejsza emisja
- Automaniak (6-ost.) - magazyn motoryzacyjny - noc wt./śr., 29 na 30 kwietnia 3:50
- Automaniak (1/6) - magazyn motoryzacyjny - noc śr./czw., 30 kwietnia na 1 maja 3:35 i 1 późniejsza emisja
- Automaniak (2/6) - magazyn motoryzacyjny - noc czw./pt., 1 na 2 maja 3:35 i 1 późniejsza emisja
- Automaniak (3/6) - magazyn motoryzacyjny - noc pt./sob., 2 na 3 maja 3:40
- Automaniak (4/6) - magazyn motoryzacyjny - noc sob./niedz., 3 na 4 maja 3:55
- Automaniak (4/7) - magazyn motoryzacyjny - niedziela, 4 maja 16:45 i 4 późniejsze emisje
- Automaniak (5/6) - magazyn motoryzacyjny - noc niedz./pon., 4 na 5 maja 3:45