Alarm na lotnisku: Madryt 7 (4)

Alarm na lotnisku: Madryt 7 (4)

(Airport Security: Madrid)

serial dokumentalny Wielka Brytania 2019   od 16 lat
W skrócie:Kolumbijczyk przyciąga uwagę funkcjonariuszy, gdyż jego jedynym bagażem jest futerał na instrument. Zatrzymano też Albańczyka próbującego polecieć do Irlandii na podstawie fałszywego paszportu.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Kulisy działalności organów ścigania i celników pracujących na lotnisku Adolfo Suárez Madryt-Barajas w stolicy Hiszpanii. To jeden z najbardziej ruchliwych portów w Europie, obsługujący rocznie miliony pasażerów. Każdego dnia funkcjonariusze dokładają wszelkich starań, by chronić granicę przed przemytnikami. Cztery ogromne terminale obsługujące podróżnych wydają się bowiem idealnym miejscem, by osoby o nieuczciwych zamiarach mogły przemknąć niezauważone.

W tym odcinku

Młody Kolumbijczyk przyciąga uwagę funkcjonariuszy, ponieważ jego jedynym bagażem jest futerał na instrument muzyczny. Dodatkowo okazuje się, że nie potrafi on na nim grać, co kompletnie zaskakuje agentów. Policja zatrzymuje też obywatela Albanii próbującego polecieć do Irlandii na podstawie fałszywego paszportu. Podróżujący do Bogoty mężczyzna zostaje zatrzymany do rutynowej kontroli i choć wśród jego rzeczy nie ma nic podejrzanego, niespójności w jego relacji wzbudzają podejrzenia służb.