997 - Fajbusiewicz na tropie (36)
W skrócie: | Michał Fajbusiewicz omawia zabójstwo profesora Krzysztofa Osucha. Naukowiec na stałe mieszkał w RPA. W programie również szczegóły zatrzymania jednego z najbardziej poszukiwanych polskich przestępców. |
---|
Oglądaj w telewizji
Data | Godzina | Stacja |
niedziela, 30 marca jutro |
4:05 | Polsat Play (z napisami) |
Opis
Dziennikarz śledczy Michał Fajbusiewicz prezentuje niewyjaśnione dotąd zbrodnie. Sprawy, którymi się zajmuje, zostały najczęściej umorzone przez prokuraturę, a policja nie ma szans na wykrycie sprawców. Ich publikacja w telewizji jest jedną z niewielu szans na dotarcie do osób, które mogą pomóc w rozwiązaniu tych zagadek kryminalnych.
Michał Fajbusiewicz omawia ostatnie godziny życia polskiego naukowca i prezentuje hipotezy dotyczące jego morderstwa. Kilka lat temu w Warszawie zastrzelono znanego polskiego profesora fizyki Krzysztofa Osucha. Badacz na stałe mieszkał w RPA i kilka razy do roku przyjeżdżał do Polski na wykłady na Politechnice Warszawskiej. Podczas ostatniego pobytu w ojczyźnie naukowiec został zamordowany. W programie również szczegóły zatrzymania jednego z najbardziej poszukiwanych polskich przestępców Jana G. S. Podejrzany został schwytany w Brazylii. O jego zbrodniczej działalności Michał Fajbusiewicz opowiadał w poprzednim sezonie programu.
Twórcy (pokaż wszystkich)
-
Michał Fajbusiewicz gospodarz
Zobacz także
- 997 - Fajbusiewicz na tropie (32) - magazyn kryminalny - noc pt./sob., 28 na 29 marca 4:05
- 997 - Fajbusiewicz na tropie (33) - magazyn kryminalny - noc sob./niedz., 29 na 30 marca 3:35
- 997 - Fajbusiewicz na tropie (37) - magazyn kryminalny - noc niedz./pon., 30 na 31 marca 2:35
- 997 - Fajbusiewicz na tropie (38) - magazyn kryminalny - noc niedz./pon., 30 na 31 marca 3:05
- 997 - Fajbusiewicz na tropie (39) - magazyn kryminalny - noc niedz./pon., 30 na 31 marca 3:35
- 997 - Fajbusiewicz na tropie (40) - magazyn kryminalny - noc niedz./pon., 30 na 31 marca 4:05
- 997 - Fajbusiewicz na tropie (41) - magazyn kryminalny - noc pon./wt., 31 marca na 1 kwietnia 2:35
- 997 - Fajbusiewicz na tropie (42) - magazyn kryminalny - noc pon./wt., 31 marca na 1 kwietnia 3:05
- 997 - Fajbusiewicz na tropie (43) - magazyn kryminalny - noc pon./wt., 31 marca na 1 kwietnia 3:35
- 997 - Fajbusiewicz na tropie (44) - magazyn kryminalny - noc pon./wt., 31 marca na 1 kwietnia 4:05