Program TV na poniedziałek 20.05.2024
POPULARNE
- 6:00
- 6:30
- 7:00
- 7:30
- 8:00
- 8:30
- 9:00
- 9:30
TVP 1
Złoty chłopak (180)
6:05serial obyczajowy
Transmisja mszy świętej z Sanktuarium Matki Bożej na Jasnej Górze
7:00program religijny
Studio Raban
7:30magazyn dla młodzieży
Wydział kryminalny Kitzbühel: Koniec (75)
8:00serial kryminalny
Ranczo 7: Model życia artysty (83)
8:50serial obyczajowy
Komisarz Alex: Dziedzictwo (9)
9:45serial kryminalny
TVP 2
M jak miłość (1577)
od 5:30serial obyczajowy
Dobre historie: Wiatrak
6:25magazyn
Rodzinka.pl: Zapisałaś w chmurze? (200)
6:55serial komediowy
Pytanie na śniadanie - pobudka
7:30magazyn
Pytanie na śniadanie
7:55magazyn
Polsat
Nowy dzień z Polsat News
6:00program informacyjny
Malanowski i partnerzy: Fotograf (771)
8:40serial fabularno-dokumentalny
Malanowski i partnerzy: Szczęśliwy ojciec (772)
9:10serial fabularno-dokumentalny
Sekrety rodziny: Pożar (145)
9:40serial paradokumentalny
TVN
Ukryta prawda (941)
od 5:55serial paradokumentalny
Kuchenne rewolucje: Sosnowiec, Pizzeria Sale & Pepe (1/13)
6:50program rozrywkowy
Dzień Dobry TVN
7:45magazyn
OGÓLNOTEMATYCZNE
- 6:00
- 6:30
- 7:00
- 7:30
- 8:00
- 8:30
- 9:00
- 9:30
Tele 5
Jurajscy wojownicy: Potwory z epoki lodowcowej (6)
6:00serial popularnonaukowy
Coś śmiesznego: Kabaret Ani Mru-Mru (13)
6:55program rozrywkowy
Coś śmiesznego: Kabaret Ani Mru-Mru (14)
7:10program rozrywkowy
Trucker Club (13)
7:30magazyn motoryzacyjny
Kabaretowy Szał: Łowcy.B (6)
8:05program rozrywkowy
Kabaretowy Szał: Kabaret Jurki (8)
9:00program rozrywkowy
TV 4
Łowcy skarbów. Kto da więcej? (231)
6:00reality show
Łowcy skarbów. Kto da więcej? (171)
7:00reality show
Bogaty dom - biedny dom (12)
8:00reality show
Dlaczego ja?: Zły sąsiad terroryzuje rodzinę 43-latki (871)
9:00serial paradokumentalny
TV 6
Strażnik Teksasu (12)
6:00serial sensacyjny
Strażnik Teksasu (13)
7:00serial sensacyjny
Policjantki i Policjanci (1165)
8:00serial obyczajowy
Kobra - oddział specjalny (7)
9:00serial sensacyjny
TV Puls
Nash Bridges: Sieć (24)
6:00serial sensacyjny
Nash Bridges: Nokaut (25)
7:00serial sensacyjny
Kobra - oddział specjalny: Młoda, kobieca, bardzo wybuchowa (11)
8:00serial sensacyjny
Kobra - oddział specjalny: Sprawa Stillera (12)
9:00serial sensacyjny
TVN 7
Szkoła (703)
od 5:15serial paradokumentalny
Szkoła (458)
6:15serial paradokumentalny
Szpital (752)
7:10serial paradokumentalny
Ukryta prawda (1125)
8:10serial paradokumentalny
Ukryta prawda (869)
9:10serial paradokumentalny
TVP Kultura
Muzyczne poranki: Teledysk
8:00magazyn muzyczny
Portrety: Alicja Haszczak
8:40magazyn kulturalny
Francuskie śniadanie: Thierry Śmiałek (8)
9:05serial przygodowy
Francuskie śniadanie: Thierry Śmiałek (9)
9:45serial przygodowy
TVP Polonia
Panorama
6:00magazyn informacyjny
Biblia dla każdego
6:30reportaż
Polacy światu: Karol Olszewski
6:50cykl dokumentalny
Przystanek slow food 4: Wielkopolskie ziemniaki (5)
7:00magazyn kulinarny
Pytanie na śniadanie - pobudka
7:30magazyn
Pytanie na śniadanie
7:55magazyn
WP
Mistrzowie Kabaretu 11: Paranienormalni, część 2 (7)
6:00program rozrywkowy
Premiera: Tłit (1015)
7:00program publicystyczny
Maszyny, które zmieniły świat: Rewolucja sprzętu AGD (8)
7:35serial dokumentalny
Największe katastrofy budowlane 2 (2)
8:25serial dokumentalny
Teorie spiskowe (4)
9:25serial dokumentalny
FILMOWE
- 6:00
- 6:30
- 7:00
- 7:30
- 8:00
- 8:30
- 9:00
- 9:30
ale kino+
Polska z góry 4: Z biegiem Odry. Od Bramy Morawskiej do Brzegu (10)
6:30serial dokumentalny
Transfer kosmicznej energii
7:00film krótkometrażowy
Ta, co nie oglądała 'Przyjaciół'
7:30film krótkometrażowy
Dopóki mnie pamiętasz
7:55dramat obyczajowy
Rachel nie biega
9:40film krótkometrażowy
AXN
Ultraviolet 2 (11)
6:05serial kryminalny
Rekrut 2 (11)
7:05serial kryminalny
S.W.A.T. 5 (13)
8:00serial sensacyjny
S.W.A.T. 5 (14)
8:55serial sensacyjny
Rekrut 2 (11)
9:55serial kryminalny
CANAL+ 1
Łapu-capu
7:00chochliki telewizyjne
Kiler-ów 2-óch
7:15komedia
Wszystkie kolory świata 2: Kalabria, piękna i autentyczna (15)
9:10serial dokumentalny
CANAL+ Family
Siostry 2 (6)
6:35serial animowany
Polly Pocket 5 (18)
6:55serial animowany
Polly Pocket 5 (19)
7:05serial animowany
Bob Budowniczy 21: Szybka przygoda koparki (7)
7:25serial animowany
Bob Budowniczy 21: Sylwestrowe widowisko (8)
7:35serial animowany
Bob Budowniczy 21: Papugowanie (9)
7:45serial animowany
Marta mówi! (21)
8:05serial animowany
Łapu-capu
8:45chochliki telewizyjne
ABC gotowania - kuchnia włoska (13)
9:00magazyn poradnikowy
ABC gotowania - kuchnia włoska (14)
9:25magazyn poradnikowy
CANAL+ Film
Łapu Capu Extra
6:00program rozrywkowy
Brad i Angelina. Historia hollywoodzkiego małżeństwa
6:30film dokumentalny
Aktualności filmowe+
7:20magazyn filmowy
Łapu-capu
7:50chochliki telewizyjne
Nadzieja
8:05dramat sensacyjny
Wierna
9:45film SF
CANAL+ Premium
Łapu-capu
6:00chochliki telewizyjne
Kiler-ów 2-óch
6:15komedia
Wszystkie kolory świata 2: Kalabria, piękna i autentyczna (15)
8:10serial dokumentalny
Bella i Sebastian: Nowe pokolenie
9:05film familijny
CANAL+ Seriale
Łapu Capu
9:45program rozrywkowy
Gliniarze na Gibraltarze (4)
9:50serial dokumentalny
CBS Europa
Bliżej gwiazd (19/20)
6:00serial dokumentalny
Odkąd cię nie ma
6:30komedia romantyczna
Zmiana pasa
8:25thriller
Epic Drama
Wszystkie stworzenia duże i małe 3: Edward (5)
6:15serial obyczajowy
Grantchester 3 (1)
7:05serial kryminalny
Inspektor George Gently 8: Nowa era (2)
8:05serial kryminalny
Agenci NCIS 14: Szwindel (6)
9:55serial sensacyjny
HBO 2
Rachel wychodzi za mąż
6:00dramat obyczajowy
Niezwykła wędrówka Harolda Fry
7:50dramat obyczajowy
Lorax
9:35film animowany
HBO 3
Do diabła z miłością
6:00komedia romantyczna
Garcia i Garcia
7:40komedia przygodowa
Premiera: Teoria wielkiego podrywu 4: The Apology Insufficiency (7)
9:20serial komediowy
Premiera: Teoria wielkiego podrywu 4: The 21-Second Excitation (8)
9:40serial komediowy
Kino Polska
W rytmie wolności (2)
6:00serial dokumentalny
W rytmie wolności (3)
7:00serial dokumentalny
Kabaretowy rejs (122)
8:00program rozrywkowy
Kabaretowy rejs (118)
9:00program rozrywkowy
Kino TV
Bonanza: Drapieżniki
od 5:40serial obyczajowy
Celnicy 2 (4)
6:35serial dokumentalny
Celnicy 2 (5)
7:05serial dokumentalny
Poirot: Porwanie premiera
7:40serial kryminalny
Poirot: Gwiazda zachodu
8:45serial kryminalny
Poirot: Król trefl
9:45serial kryminalny
Polsat Film
Drwale i inne opowieści Bieszczadu (31)
6:00serial dokumentalny
Drwale i inne opowieści Bieszczadu (32)
6:30serial dokumentalny
Drwale i inne opowieści Bieszczadu (33)
7:00serial dokumentalny
Kobra - oddział specjalny: Rodzinna banda (5)
7:30serial sensacyjny
Przyjaciółki (65)
8:30serial obyczajowy
Przyjaciółki (66)
9:30serial obyczajowy
Stopklatka
Kabaretowe hity (3)
6:00program rozrywkowy
Scena śmiechu (70)
6:10program rozrywkowy
Złoty interes (1)
7:00program rozrywkowy
Komisarz Rex 3: Śmierć w muzeum (3)
8:00serial kryminalny
Komisarz Rex 9: Chińskie cienie (123)
9:00serial kryminalny
Warner TV
Cudotwórcy 3 (6)
6:20serial komediowy
Laboratorium Dextera (7)
6:30serial animowany
Diukowie Hazzardu: Swamp Molly (6)
6:50serial komediowy
Alf: Odlećmy razem (25)
7:50serial komediowy
Alf 2: Potrafię się starać (1)
8:20serial komediowy
Kochane kłopoty (9)
8:50serial obyczajowy
Kochane kłopoty (10)
9:40serial obyczajowy
SPORTOWE
- 6:00
- 6:30
- 7:00
- 7:30
- 8:00
- 8:30
- 9:00
- 9:30
CANAL+ Sport
Liga+ Extra
6:00magazyn piłkarski
Sport+
7:50magazyn piłkarski
Koszykówka mężczyzn: NBA
9:00mecz fazy play-off
CANAL+ Sport 5
Tenis: Turniej WTA w Strasburgu
6:00mecz 1. rundy gry pojedynczej
Telesprzedaż
8:00
Liga+ Extra
9:45magazyn piłkarski
Eurosport 1
Kolarstwo: Giro d'Italia
7:0015. etap: Manerba del Garda - Livigno
Formuła E: ePrix Arabii Saudyjskiej
8:30podsumowanie
Snooker: Turniej Masters w Londynie
9:30mecz finałowy: Ronnie O'Sullivan - Allister Carter
Eurosport 2
Formuła E: ePrix Arabii Saudyjskiej
7:001. wyścig
Formuła E: ePrix Arabii Saudyjskiej
7:302. wyścig
Tenis: Turniej Australian Open w Melbourne
8:00mecz finałowy gry pojedynczej kobiet
Polsat Sport 1
Cafe Futbol
6:00magazyn piłkarski
Atleci
8:00magazyn sportowy
Boks: Polsat Boxing Promotions 7 w Lublinie
8:30waga półciężka: Osleys Iglesias - Isaac Chilemba 27.05.2022
Polsat Sport 2
Cafe Futbol
6:00magazyn piłkarski
Atleci
7:30magazyn sportowy
Tenis: Turniej ATP w Rzymie
8:30mecz finałowy gry pojedynczej
Polsat Sport 3
Tenis: Turniej ATP w Rzymie
6:00mecz finałowy gry pojedynczej
TVP Sport
Kolarstwo: ORLEN Wyścig Narodów
6:055. etap
Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa
6:40mecz: Widzew Łódź - Lech Poznań
Piłka nożna kobiet: Puchar Polski
8:50mecz finałowy
Możesz wybrać które stacje mają się pokazywać na tej stronie!