Program TV na niedzielę 19.05.2024
POPULARNE
- 21:00
- 21:30
- 22:00
- 22:30
- 23:00
- 23:30
- 0:00
- 0:30
TVP 1
Matylda (12/13)
od 20:20serial kostiumowy
Rolnik szuka żony 10 (1/12)
21:20telenowela dokumentalna
Moja wielka grecka wycieczka
23:25komedia romantyczna
TVP 2
Prawnik z Lincolna
od 20:00thriller
Panorama
22:10magazyn informacyjny
Kino bez granic: Mama Tina
0:35dramat biograficzny
OGÓLNOTEMATYCZNE
- 21:00
- 21:30
- 22:00
- 22:30
- 23:00
- 23:30
- 0:00
- 0:30
Tele 5
Kilka słów o miłości
od 20:00film obyczajowy
Kabaretowy Szał: Kabaret Ciach (10)
21:50program rozrywkowy
Kabaretowy Szał: Kabaret Młodych Panów
22:50program rozrywkowy
Na osi (489)
23:50magazyn motoryzacyjny
Trucker Club (13)
0:25magazyn motoryzacyjny
TV 4
Mroczna Wieża
od 20:00film fantasy
Przychodzą z ciemności
22:00horror
STOP Drogówka
0:00magazyn policyjny
TV 6
CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku (28)
21:00serial kryminalny
CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku (29)
22:00serial kryminalny
Dziedzictwo
23:00thriller
TV Puls
Niedziela z gwiazdami: Iluzja
od 20:00thriller
Gliniarz z Beverly Hills 2
22:10komedia sensacyjna
Niebezpieczny
0:15thriller
TVP Kultura
Jackie
od 20:00dramat biograficzny
Człowiek bez twarzy
21:50sztuka Andrzeja Bartnikowskiego
Więcej niż fikcja: Najpiękniejszy chłopiec na świecie
23:10film dokumentalny
TVP Polonia
Komisarz Alex 19: Krańcówka (241)
od 20:20serial kryminalny
Apetyt na czereśnie
21:15spektakl teatralny
Kabaretowe Naj: Ruchome obrazy
22:50program rozrywkowy
Słownik polsko@polski (612)
23:25talk-show prof. Jana Miodka
Panorama
0:00magazyn informacyjny
M jak miłość (1792)
0:35serial obyczajowy
WP
Mistrzowie Kabaretu 10: Ani Mru-Mru, Chyba (5)
od 20:50program rozrywkowy
Mistrzowie Kabaretu 10: Kabaret Młodych Panów, Spółka z o.o., Para nr 2 (6)
21:55program rozrywkowy
Mistrzowie Kabaretu 12: Nowaki (1)
22:55program rozrywkowy
Mistrzowie Kabaretu 12: Smile (3)
23:50program rozrywkowy
Mistrzowie Kabaretu 3: Kabaret Młodych Panów, część 5 (9)
0:50program rozrywkowy
FILMOWE
- 21:00
- 21:30
- 22:00
- 22:30
- 23:00
- 23:30
- 0:00
- 0:30
ale kino+
Premiera: McDonald i Dodds 3 (3)
od 20:10serial kryminalny
Ale krótkie: W pułapce pozorów
21:55blok filmów krótkometrażowych
Kino Mówi: Z Cannes: Titane
22:45magazyn filmowy
Titane
23:00thriller
AXN
Faceci w czerni 3
od 20:00komedia SF
Men in Black: International
22:10komedia SF
Zombieland
0:25horror komediowy
CANAL+ 1
Liga+ Extra
od 20:30magazyn piłkarski
Turbokozak
22:00magazyn piłkarski
Prosta sprawa (1/6)
22:30serial kryminalny
Bodyguard Zawodowiec
23:35komedia sensacyjna
CANAL+ Family
Odwet
od 20:05thriller
Silent Twins
21:55dramat biograficzny
Mafia nigdy nie zabija w niedzielę
0:00film dokumentalny
CANAL+ Film
Canal+ Film w akcji: Fast Charlie
od 20:00film sensacyjny
Canal+ Film w akcji: Black Lotus
21:35film sensacyjny
Trzy tysiące lat tęsknoty
23:10film fantasy
Opętana
0:55horror
CANAL+ Premium
Turbokozak
21:00magazyn piłkarski
Prosta sprawa (1/6)
21:30serial kryminalny
Bodyguard Zawodowiec
22:35komedia sensacyjna
Podejrzana
0:30thriller
CANAL+ Seriale
Nie zostawiaj mnie (4)
od 20:55serial kryminalny
Miss '89 (1)
21:55serial obyczajowy
Miss '89 (2)
22:40serial obyczajowy
Miss '89 (3)
23:30serial obyczajowy
Miss '89 (4)
0:20serial obyczajowy
CBS Europa
Niedokończony interes
21:00komedia
Niedokończone życie
22:50dramat obyczajowy
American Pie
0:55komedia
Epic Drama
Panna Marple: 4:50 z Paddington
od 19:30film kryminalny
Panna Marple: 4:50 z Paddington (4)
21:30film kryminalny
Zagadki kryminalne nowej panny Fisher 2: Krwawe wesele (3)
23:35serial kryminalny
Endeavour: Sprawy młodego Morsa 8: Napastnik (1)
0:35serial kryminalny
HBO
Niedzielny megahit. Premiera: Samarytanin
od 20:10film SF
7500
21:50thriller
Truposze nie umierają
23:25horror komediowy
HBO 2
Bez urazy
od 20:10komedia
Tajemnica Brokeback Mountain
21:55dramat obyczajowy
W odwecie
0:05thriller
HBO 3
Premiera: Spy/Master: The Hunting Party (1/6)
21:00serial sensacyjny
Premiera: Wojownik 3: Exactly the Wrong Time to Get Proud (1/10)
21:50serial sensacyjny
Sala strachu
22:45thriller
Delirium
0:20thriller
Kino Polska
Kamper
od 20:00dramat obyczajowy
Lokal zamknięty
21:55komedia
Między ustami a brzegiem pucharu
23:40film obyczajowy
Polsat Film
Klasyczna niedziela: Bad Boys for Life
21:00komedia sensacyjna
Sztanga i cash
23:40komedia kryminalna
Stopklatka
Twarda sztuka
od 20:00komediodramat
Premiera: The Quake. Trzęsienie ziemi
22:15film katastroficzny
Stara baśń. Kiedy słońce było bogiem
0:35film kostiumowy
Warner TV
Uznany za niewinnego
od 20:00film kryminalny
Atak meteorytów
22:30film SF
Kolor purpury
0:15dramat obyczajowy
SPORTOWE
- 21:00
- 21:30
- 22:00
- 22:30
- 23:00
- 23:30
- 0:00
- 0:30
CANAL+ Sport
Żużel: PGE Ekstraliga
od 18:45mecz: ebut.pl Stal Gorzów - ZOOleszcz GKM Grudziądz
Magazyn PGE Ekstraliga
21:15magazyn żużlowy
Premiera: Sport+
23:00magazyn piłkarski
Piłka nożna: Liga hiszpańska
0:00piłka nożna
CANAL+ Sport 5
Piłka nożna: Liga francuska
od 20:55Multifoot
Boks: BKFC Fight Night: Omaha
23:30waga półśrednia: Carlos Trinidad-Snake - Dustin Pague
Eurosport 1
Wyścigi samochodowe
21:00wyścigi samochodowe
Kolarstwo: Giro d'Italia
22:0015. etap: Manerba del Garda - Livigno
Snooker: Turniej Masters w Londynie
0:00mecz finałowy: Ronnie O'Sullivan - Allister Carter
Eurosport 2
Motocross: Mistrzostwa Świata w Saint-Jean-d'Angély
22:001. wyścig w klasie MX2
Motocross: Mistrzostwa Świata w Saint-Jean-d'Angély
22:451. wyścig w klasie MXGP
Motocross: Mistrzostwa Świata w Saint-Jean-d'Angély
23:302. wyścig w klasie MX2
Motocross: Mistrzostwa Świata w Saint-Jean-d'Angély
0:152. wyścig w klasie MXGP
Polsat Sport 1
Piłka nożna: FORTUNA 1. liga
od 20:20mecz: Lechia Gdańsk - Arka Gdynia
Tenis: Turniej ATP w Rzymie
23:00mecz finałowy gry pojedynczej
Polsat Sport 2
Lekkoatletyka: Diamentowa Liga w Rabacie
od 20:00lekkoatletyka
Siatkówka kobiet: Liga Narodów
22:15mecz: Tajlandia - Korea Południowa
Polsat Sport 3
Siatkówka kobiet: Liga Narodów
od 18:45mecz: Francja - Turcja
Sporty walki: UFC Fight Night
22:00walka: Edson Barboza - Lerone Murphy
TVP Sport
Piłka nożna: 2. liga
od 20:10piłka nożna
Sportowy wieczór
22:15program informacyjny
Kolarstwo: ORLEN Wyścig Narodów
22:505. etap
Możesz wybrać które stacje mają się pokazywać na tej stronie!