Program TV na poniedziałek 20.05.2024
POPULARNE
- 18:00
- 18:30
- 19:00
- 19:30
- 20:00
- 20:30
- 21:00
- 21:30
TVP 1
Klan (4343)
od 17:55telenowela
Leśniczówka (897)
18:25telenowela
Jeden z dziesięciu
19:00teleturniej
Program informacyjny 19.30
19:30magazyn informacyjny
Pytanie dnia
19:55program publicystyczny
Teatr Telewizji: Cudzoziemka
20:30sztuka na podstawie powieści Marii Kuncewiczowej
TVP 2
Zakazany owoc (469)
od 17:15telenowela
Va banque (759)
18:10teleturniej
Akacjowa 38 (381)
18:45telenowela
Barwy szczęścia (3005)
19:35serial obyczajowy
Barwy szczęścia (3006)
20:10serial obyczajowy
Kulisy serialu "M jak miłość"
20:40cykl felietonów
M jak miłość (1807)
20:55serial obyczajowy
Na sygnale: Pan Stopek (577)
21:55serial fabularno-dokumentalny
Polsat
Pierwsza miłość (3818)
18:00serial obyczajowy
Wydarzenia
18:50magazyn informacyjny
Gość "Wydarzeń"
19:25program publicystyczny
Megahit: Kingsman: Złoty krąg
20:00komedia sensacyjna
TVN
Detektywi (67)
18:00serial fabularno-dokumentalny
Fakty
19:00magazyn informacyjny
Doradca smaku
20:10magazyn kulinarny
Na Wspólnej (3821)
20:15serial obyczajowy
Milionerzy (690)
20:55teleturniej
Skazana 3 (6/7)
21:35serial kryminalny
OGÓLNOTEMATYCZNE
- 18:00
- 18:30
- 19:00
- 19:30
- 20:00
- 20:30
- 21:00
- 21:30
Tele 5
Kabaretowy Szał: Kabaret Jurki (8)
18:00program rozrywkowy
Kabaretowy Szał: Kabaret Ciach (10)
19:00program rozrywkowy
Tajemnicza Wyspa Juliusza Verne'a
20:00film przygodowy
Kabaretowy Szał: Kabaret Młodych Panów
21:55program rozrywkowy
TV 4
Łowcy skarbów. Kto da więcej? (306)
18:00reality show
Policjantki i Policjanci (1166)
19:00serial obyczajowy
Sprawiedliwi - Wydział Kryminalny (809)
20:00serial kryminalny
W imię zasad
21:05thriller
TV 6
Strażnik Teksasu (9)
18:00serial sensacyjny
Strażnik Teksasu (10)
19:00serial sensacyjny
CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku (30)
20:00serial kryminalny
CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku (31)
21:00serial kryminalny
TV Puls
Lombard. Życie pod zastaw 14 (770)
18:00serial obyczajowy
Lombard. Życie pod zastaw 14 (771)
19:00serial obyczajowy
Najwyższy wyrok
20:00film sensacyjny
TVN 7
Szpital (720)
od 17:55serial paradokumentalny
Ukryta prawda (1212)
18:55serial paradokumentalny
303: Bitwa o Anglię
20:00dramat wojenny
TVP Kultura
Hala odlotów
od 17:30talk-show
Dietrich i Garbo - dwie boginie kina
18:35film dokumentalny
Zaginione skarby: Sztandar szwoleżerów
19:45serial animowany
Kino mocnych wrażeń: Błąd systemu
20:00dramat obyczajowy
TVP Polonia
Leśniczówka (712)
od 17:50telenowela
Słownik polsko@polski (613)
18:20talk-show prof. Jana Miodka
Stacja innowacja (105)
18:55program popularnonaukowy
Polacy światu
19:20cykl dokumentalny
Program informacyjny 19.30
19:30magazyn informacyjny
Pytanie dnia
19:55program publicystyczny
Pogoda
20:05magazyn informacyjny
Sport
20:10magazyn informacyjny
Z biegiem lat, z biegiem dni: Kraków 1898 (3/8)
20:25serial obyczajowy
WP
Morderstwa w Midsomer 4 (1)
od 16:55serial kryminalny
Autostrada przez piekło (5)
19:05serial dokumentalny
Premiera: Porzucone budowle 8 (3)
21:05serial dokumentalny
FILMOWE
- 18:00
- 18:30
- 19:00
- 19:30
- 20:00
- 20:30
- 21:00
- 21:30
ale kino+
Podejrzane (3)
18:00serial kryminalny
Podejrzane (4)
19:05serial kryminalny
Premiera: Wilcze prawo: 1980
20:10dramat kryminalny
AXN
Agenci NCIS 17 (14)
od 17:20serial kryminalny
Agenci NCIS 17 (15)
18:10serial kryminalny
MacGyver (19)
19:10serial akcji
MacGyver (20)
20:05serial akcji
Premiera: FBI 3 (15-ost.)
21:05serial kryminalny
CANAL+ 1
Klub wtorkowy
od 17:35komediodramat
Wiek Adaline
19:15melodramat
Purpurowe rzeki 4 (4)
21:05serial kryminalny
CANAL+ Family
Polska z góry. Zamki, dworki, pałace 2: W okolicach Krakowa (8)
18:05serial dokumentalny
Polska z góry. Zamki, dworki, pałace 2: Na ziemi lubuskiej (9)
18:30serial dokumentalny
Afryka z góry: Maroko (6)
19:05serial dokumentalny
Nie zostawiaj mnie (1)
20:05serial kryminalny
Nie zostawiaj mnie (2)
21:00serial kryminalny
CANAL+ Film
Bezmiar
18:05dramat obyczajowy
Łapu-capu
19:45chochliki telewizyjne
Wieczór biograficzny: Golda
20:00film biograficzny
Wieczór biograficzny: Fałszerz
21:40dramat biograficzny
CANAL+ Premium
Klub wtorkowy
od 16:35komediodramat
Wiek Adaline
18:15melodramat
Purpurowe rzeki 4 (4)
20:05serial kryminalny
Rafa. Osaczone
21:00thriller
CANAL+ Seriale
Nowe życie 3 (6)
od 17:50serial obyczajowy
Nowe życie 3 (7)
18:35serial obyczajowy
Nowe życie 3 (8)
19:15serial obyczajowy
Yellowjackets (1)
20:00serial grozy
Yellowjackets (2)
20:55serial grozy
CBS Europa
Głębia oceanu
od 16:25dramat obyczajowy
Ich własna liga
18:30komediodramat
40 dni i 40 nocy
21:00komedia romantyczna
Epic Drama
Panna Marple: Zatrute pióro
od 17:35film kryminalny
Agenci NCIS 14: Ziemia ludzi odważnych (7)
19:35serial sensacyjny
Premiera: Detektyw Murdoch 17: W imię większego dobra (24-ost.)
20:35serial kryminalny
Premiera: Domina 2 (6)
21:30serial historyczny
HBO
Samarytanin
od 16:35film SF
Rycerze Zodiaku
18:15film fantasy
Premiera: Sympatyk: The Oriental Mode of Destruction (6)
20:10serial szpiegowski
Premiera: Pełne koło: Jared'S Body (3)
21:10serial kryminalny
HBO 2
Arystoteles i Dante odkrywają sekrety wszechświata
od 17:50dramat obyczajowy
Tata
19:30dramat obyczajowy
Meg 2: Głębia
21:25film SF
HBO 3
Wonka
od 17:10film familijny
Premiera: Banshee 2: Little Fish (1/10)
19:10serial sensacyjny
Premiera: Banshee 2: The Thunder Man (2)
20:00serial sensacyjny
Premiera: Sympatyk: The Oriental Mode of Destruction (6)
21:00serial szpiegowski
Kino Polska
1920. Wojna i miłość: Powrót (1)
18:00serial historyczny
1920. Wojna i miłość: Początek (2)
19:00serial historyczny
Moja krew
20:00dramat obyczajowy
Kino TV
Poirot: Samotny dom, część 1
od 17:50serial kryminalny
Poirot: Samotny dom, część 2
18:55serial kryminalny
Krzyżowy ogień
20:00film sensacyjny
Polsat Film
Szybcy i wściekli: Hobbs i Shaw
od 16:15film sensacyjny
8 części prawdy
19:05thriller
Intrygujący poniedziałek: Prawo ojca
21:00dramat sensacyjny
Stopklatka
Komisarz Rex 3: Zabójcza namiętność (4)
18:00serial kryminalny
Hudson i Rex 6 (4)
19:00serial kryminalny
Prowokacja
20:00film sensacyjny
Premiera: Bezlitosny
21:55film sensacyjny
Warner TV
JAG - Wojskowe Biuro Śledcze 6 (10)
od 17:35serial sensacyjny
Alf: Odlećmy razem (25)
18:30serial komediowy
Alf 2: Ballada o wyspie Gilligana (2)
19:00serial komediowy
Alf 2: Spójrz na mnie teraz (3)
19:30serial komediowy
Odżywieni
20:05dramat obyczajowy
SPORTOWE
- 18:00
- 18:30
- 19:00
- 19:30
- 20:00
- 20:30
- 21:00
- 21:30
CANAL+ Sport
Premiera: Magazyn skrótów LaLiga EA Sports
od 17:30magazyn piłkarski
Jej Wysokość Premier League
18:30magazyn piłkarski
Premiera: Ligue1 Review
19:30magazyn piłkarski
Basket+
20:30newsy sportowe
Koszykówka mężczyzn: NBA
20:50mecz fazy play-off
CANAL+ Sport 5
Magazyn PGE Ekstraliga
od 16:45magazyn żużlowy
Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa
18:30wstęp do meczu
Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa
18:55mecz: KGHM Zagłębie Lubin - ŁKS Łódź
Ekstraklasa po godzinach
21:00magazyn piłkarski
Eurosport 1
Łucznictwo: Mistrzostwa Europy - Varaždin 2024
od 17:45łuk refleksyjny
Judo Show
18:15magazyn sportowy
Sporty ekstremalne: Zawody World Series w Montpellier
19:15sporty ekstremalne
The Minute
20:15magazyn sportowy
Tenis: Turniej Australian Open w Melbourne
20:20mecz finałowy gry pojedynczej kobiet: Zheng Qinwen - Aryna Sabalenka
The Minute
21:55magazyn sportowy
Eurosport 2
Tenis: Turniej Australian Open w Melbourne
18:00mecz finałowy gry pojedynczej kobiet
Kolarstwo
19:00kolarstwo
Kolarstwo górskie: Zawody Pucharu Świata w Bielsku-Białej
20:00zjazd kobiet
Kolarstwo górskie: Zawody Pucharu Świata w Bielsku-Białej
20:45zjazd mężczyzn
Polsat Sport 1
Hokej: Mistrzostwa świata - Czechy 2024
od 16:10mecz: Szwecja - Francja
Hokej: Mistrzostwa świata - Czechy 2024
19:00studio
Hokej: Mistrzostwa świata - Czechy 2024
20:10mecz: Kazachstan - Polska
Polsat Sport 2
Hokej: Mistrzostwa świata - Czechy 2024
od 16:10mecz: Wielka Brytania - Norwegia
Magazyn ligi holenderskiej
19:00magazyn piłkarski
Koszykówka mężczyzn: ORLEN Basket Liga
19:50mecz półfinałowy gry pojedynczej
Polsat Sport 3
Piłka nożna z archiwum
od 17:30
Hokej: Mistrzostwa świata - Czechy 2024
20:10mecz: Finlandia - Dania
TVP Sport
Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa
18:05mecz: Widzew Łódź - Lech Poznań
GOL
20:15magazyn piłkarski
Możesz wybrać które stacje mają się pokazywać na tej stronie!