Program TV na poniedziałek 20.05.2024
POPULARNE
- 12:00
- 12:30
- 13:00
- 13:30
- 14:00
- 14:30
- 15:00
- 15:30
TVP 1
Korona królów. Jagiellonowie (167)
od 11:35telenowela historyczna
BBC w Jedynce: Zaloty wśród zwierząt: Na widoku (1/5)
12:55serial dokumentalny
Złoty chłopak (181)
14:00serial obyczajowy
TVP 2
Barwy szczęścia (3005)
od 11:50serial obyczajowy
Akacjowa 38 (344)
13:15telenowela
Na sygnale: Zakładnicy (576)
14:35serial fabularno-dokumentalny
Na dobre i na złe: Młyny sprawiedliwości (921)
15:05serial obyczajowy
Polsat
Gliniarze: Szalona miłość (739)
od 11:40serial paradokumentalny
Na ratunek 112: Spirala przemocy (764)
13:10serial paradokumentalny
Trudne sprawy: Adaptacja przepustnicy (1279)
13:40serial paradokumentalny
Dlaczego ja?: Młody nauczyciel przez przypadek wdał się w intymną relację z uczennicą (1330)
14:40serial paradokumentalny
TVN
Ukryta prawda (995)
12:35serial paradokumentalny
Ukryta prawda (967)
13:40serial paradokumentalny
Detektywi (28)
14:40serial fabularno-dokumentalny
OGÓLNOTEMATYCZNE
- 12:00
- 12:30
- 13:00
- 13:30
- 14:00
- 14:30
- 15:00
- 15:30
Tele 5
Jurajscy wojownicy: Ostatnia walka Jutaraptora (8)
13:05serial popularnonaukowy
Prehistoryczne bestie: Ptak terrorysta (1)
14:00serial dokumentalny
TV 4
Trudne sprawy: Sara dowiaduje się, że w przeszłości jej mąż 'kupił' ich związek (939)
12:00serial paradokumentalny
Policjantki i Policjanci (329)
13:00serial obyczajowy
Gliniarze: Wiejska sielanka (514)
14:00serial paradokumentalny
Na ratunek 112: Pożyczka (469)
15:00serial paradokumentalny
Na ratunek 112: Gra (470)
15:30serial paradokumentalny
TV 6
Więzienie (109)
12:05serial dokumentalny
Więzienie (110)
12:35serial dokumentalny
Więzienie (111)
13:05serial dokumentalny
Więzienie (112)
13:35serial dokumentalny
Policjantki i Policjanci (575)
14:00serial obyczajowy
Policjantki i Policjanci (576)
15:00serial obyczajowy
TV Puls
Zaklinaczka duchów (6)
12:00serial fantasy
Zaklinaczka duchów (7)
13:00serial fantasy
Lombard. Życie pod zastaw 8 (406)
14:00serial obyczajowy
Lombard. Życie pod zastaw 8 (407)
15:00serial obyczajowy
TVN 7
W-11 - Wydział Śledczy: Moja dziewczyna (651)
12:00serial fabularno-dokumentalny
Szpital (753)
12:45serial paradokumentalny
Sąd rodzinny (177)
13:50serial fabularno-dokumentalny
Sędzia Anna Maria Wesołowska (610)
14:50serial fabularno-dokumentalny
Sędzia Anna Maria Wesołowska (538)
15:50serial fabularno-dokumentalny
TVP Kultura
Reżyserzy: Reżyserzy: Steven Spielberg (1/10)
12:50serial dokumentalny
TVP Polonia
Stacja Arktyka: Co mieszka w lodzie?
12:20cykl dokumentalny
Komisarz Alex 19: Krańcówka (241)
12:50serial kryminalny
Osiecka (12)
13:40serial biograficzny
WP
Pokochaj lub sprzedaj Vancouver 4 (15)
13:00serial dokumentalny
Pokochaj lub sprzedaj Vancouver (6)
14:00serial dokumentalny
Wnętrze do poprawki - domy gwiazd (2)
15:00serial dokumentalny
Ambulans 10 (1)
15:35serial dokumentalny
FILMOWE
- 12:00
- 12:30
- 13:00
- 13:30
- 14:00
- 14:30
- 15:00
- 15:30
AXN
S.W.A.T. 5 (16)
od 11:45serial sensacyjny
Rekrut 2 (12)
12:40serial kryminalny
Agenci NCIS 17 (12)
13:40serial kryminalny
Agenci NCIS 17 (13)
14:30serial kryminalny
MacGyver (17)
15:25serial akcji
CANAL+ Family
Ucieczka na wieś 21 (41)
12:05serial dokumentalny
Zwierzęta Wajraka: Skrócone wędrówki (5)
13:05serial dokumentalny
Zwierzęta Wajraka: Niebezpieczne szopy (6)
13:35serial dokumentalny
Zwierzęta Wajraka 2: Kolorowy przednówek (1)
14:10serial dokumentalny
Zwierzęta Wajraka 2: Gniazdo żurawi (2)
14:40serial dokumentalny
Planeta Singli. Osiem historii: Usłysz mnie (4)
15:15serial komediowy
CANAL+ Seriale
Chwila prawdy (7)
13:00serial dokumentalny
Chwila prawdy (8)
13:45serial dokumentalny
Duff i Wazowski 3 (1)
14:35serial kryminalny
Duff i Wazowski 3 (2)
15:15serial kryminalny
Epic Drama
Poirot 12: Wigilia Wszystkich Świętych (2)
13:50serial kryminalny
Agenci NCIS 14: Szwindel (6)
15:45serial sensacyjny
HBO
Premiera: Spy/Master: The Hunting Party (1/6)
15:40serial sensacyjny
HBO 2
East New York: A Humbling Blues (20)
15:40serial kryminalny
HBO 3
Nasza bandera znaczy śmierć (3)
14:50serial przygodowy
Polsat Film
Świat według Kiepskich: Pocieszacz (226)
od 11:40serial komediowy
Świat według Kiepskich: Galareta społeczna (165)
12:20serial komediowy
Świat według Kiepskich: Wzorowy obywatel (191)
12:50serial komediowy
Świat według Kiepskich: Kiepscy mordercy (183)
13:30serial komediowy
Stopklatka
Katastrofy w przestworzach: Tragiczne nieporozumienie (120)
12:00serial dokumentalny
Katastrofy w przestworzach: Zaginiony w Himalajach (150)
13:00serial dokumentalny
Katastrofy w przestworzach: Tragedia nad Teksasem (76)
14:00serial dokumentalny
Katastrofy w przestworzach: Na oparach (6)
15:00serial dokumentalny
Warner TV
JAG - Wojskowe Biuro Śledcze 6 (9)
od 11:30serial sensacyjny
Alf 2: Potrafię się starać (1)
12:25serial komediowy
Alf 2: Ballada o wyspie Gilligana (2)
12:55serial komediowy
Alf 2: Spójrz na mnie teraz (3)
13:25serial komediowy
Kochane kłopoty (11)
13:55serial obyczajowy
Kochane kłopoty (12)
14:45serial obyczajowy
Diukowie Hazzardu: Windykatorzy (4)
15:35serial komediowy
SPORTOWE
- 12:00
- 12:30
- 13:00
- 13:30
- 14:00
- 14:30
- 15:00
- 15:30
TVP Sport
Niezwykłe historie Biało-Czerwonych: Biegacz długodystansowy Janusz Kusociński
14:55cykl dokumentalny