Program TV na piątek 17.05.2024
POPULARNE
- 23:00
- 23:30
- 0:00
- 0:30
- 1:00
- 1:30
- 2:00
- 2:30
TVP 1
Matylda (11)
od 22:20serial kostiumowy
Instynkt pierwotny
23:15thriller
Morderstwa w Albi
1:05dramat obyczajowy
Rybka zwana Wandą
2:50komedia
Polsat
Bracia (10)
od 22:10serial obyczajowy
Szybcy i wściekli 9
23:10film sensacyjny
W stronę słońca
2:20thriller
TVN
Push
od 22:40thriller SF
Kuba Wojewódzki (11/12)
1:00talk-show
Dowody zbrodni 7 (9/22)
2:05serial kryminalny
Szpital (191)
2:55serial paradokumentalny
OGÓLNOTEMATYCZNE
- 23:00
- 23:30
- 0:00
- 0:30
- 1:00
- 1:30
- 2:00
- 2:30
Tele 5
Kabaretowy Szał: Kabaret Jurki (8)
od 22:55program rozrywkowy
Król chmur
23:55dramat obyczajowy
Kabaretowy Szał: Kabaret Ciach (9)
1:30program rozrywkowy
Coś śmiesznego: Kabaret Smile (25)
2:30program rozrywkowy
Coś śmiesznego: Kabaret Ani Mru-Mru (13)
2:45program rozrywkowy
TV 4
Wyścig śmierci 3: Piekło
23:05thriller SF
Love Island. Wyspa miłości (110)
1:20reality show
Love Island. Wyspa miłości (111)
2:20reality show
TV 6
Człowiek zasad
23:00film sensacyjny
Pogrzebani za domem (18)
1:00serial dokumentalny
Mordercze pary (1)
2:00serial dokumentalny
TV Puls
Braven
od 22:05film sensacyjny
Jawajska gorączka
0:00film sensacyjny
Zobacz to!: Menu na miarę (9)
2:00program kulinarny
Menu na miarę (10)
2:35program kulinarny
Gra muzyka (6/10)
2:55program rozrywkowy
TVN 7
Saga "Zmierzch": Przed świtem. Część 2
od 22:20film fantasy
Zabójcza broń 2
0:40film sensacyjny
Mój sąsiad morderca 7 (18/20)
2:50serial dokumentalny
TVP Kultura
Hala odlotów
od 22:20talk-show
07 zgłoś się: Ścigany przez samego siebie (12/21)
23:30serial kryminalny
Czwartkowy klub filmowy: Kwiat wiśni i czerwona fasola
0:50dramat obyczajowy
Kino krótkich filmów: Colaholic
2:55film krótkometrażowy
TVP Polonia
Czterdziestolatek: Gdzie byłaś, czyli Szekspir (16/21)
od 22:15serial obyczajowy
Teleexpress Extra
23:10magazyn informacyjny
Panorama
23:30magazyn informacyjny
Gra słów. Krzyżówka (868)
0:00teleturniej
Stacja Arktyka: Co mieszka w lodzie?
0:30cykl dokumentalny
Przystanek Ameryka (97)
1:00cykl reportaży
Przepis dnia (41)
1:20magazyn kulinarny
Program informacyjny 19.30
1:30magazyn informacyjny
Pytanie dnia
1:55program publicystyczny
WP
Mistrzowie Kabaretu 5: Kabaret Moralnego Niepokoju (3)
23:00program rozrywkowy
1, 2, 3... Kabaret!: Chrzty, wesela, pogrzeby (7)
0:00program rozrywkowy
Kabaret na żądanie (13)
1:00program rozrywkowy
1, 2, 3... Kabaret!: Fura, skóra i komóra (8)
2:00program rozrywkowy
FILMOWE
- 23:00
- 23:30
- 0:00
- 0:30
- 1:00
- 1:30
- 2:00
- 2:30
ale kino+
Chętni na kasę
od 21:55film sensacyjny
Poufne lekcje perskiego
23:55dramat wojenny
Powrót (5)
2:15serial komediowy
AXN
Pamięć absolutna
od 21:05dramat SF
6-ty dzień
23:25film SF
Agenci NCIS 17 (12)
2:00serial kryminalny
Agenci NCIS 17 (13)
2:55serial kryminalny
CANAL+ 1
Tajny informator
23:00film sensacyjny
Premiera: Puchatek: Krew i miód
0:30horror
Wszystko dla fejmu
1:50film dokumentalny
CANAL+ Family
Umysł Marka DeFriesta
od 22:10film dokumentalny
Hollywood Buzz
0:00magazyn filmowy
Światło nocy
0:40film krótkometrażowy
Cztery filiżanki kawy albo trzy
0:50film krótkometrażowy
Martwe małżeństwo
1:05film krótkometrażowy
Ta, co nie oglądała 'Przyjaciół'
1:25film krótkometrażowy
Nie bój ryby! 2: Szwecja (5)
1:50magazyn kulinarny
Nie bój ryby! 2: Grecja (6)
2:15magazyn kulinarny
Nie bój ryby! 2: Ameryka (7)
2:50magazyn kulinarny
CANAL+ Film
Reguły zabijania
23:05film sensacyjny
Zbrodnie przyszłości
0:40horror SF
Tajniak
2:30dramat kryminalny
CANAL+ Premium
Tajny informator
od 22:00film sensacyjny
Premiera: Puchatek: Krew i miód
23:30horror
Wszystko dla fejmu
0:50film dokumentalny
Sara
2:15film sensacyjny
CANAL+ Seriale
Jak zostać Elżbietą (4)
od 22:50serial historyczny
Jak zostać Elżbietą (5)
23:50serial historyczny
Jak zostać Elżbietą (6)
0:40serial historyczny
Jak zostać Elżbietą (7)
1:40serial historyczny
Jak zostać Elżbietą (8)
2:30serial historyczny
CBS Europa
Spotlight
od 21:00dramat biograficzny
Elizabethtown
23:35komediodramat
Absolwent
1:55film obyczajowy
Epic Drama
Poirot 12: Morderstwo w Orient Ekspresie (3)
od 22:30serial kryminalny
Poirot 12: Przyjdź i zgiń (4)
0:30serial kryminalny
Babilon Berlin (8)
2:10serial kryminalny
HBO
Premiera: American Pie: Zjazd absolwentów
od 21:35komedia obyczajowa
Sprawa Goldmana
23:30dramat kryminalny
Królowa wojownik
1:30dramat przygodowy
HBO 2
I król rzekł: "Co za fantastyczna maszyna!"
od 22:45film dokumentalny
Dawka Synanonu: Czy lekarstwo stało się kultem?: A War on Convention (2)
0:15serial dokumentalny
2012
1:20film katastroficzny
HBO 3
Ród smoka: The Lord of the Tides (8)
23:05serial fantasy
Ród smoka: The Green Council (9)
0:10serial fantasy
Ród smoka: The Black Queen (10)
1:05serial fantasy
Aquaman i Zaginione Królestwo
2:10film SF
Kino Polska
Kroll
od 21:55film sensacyjny
Jesteś Bogiem
0:00dramat biograficzny
Różyczka
2:40dramat obyczajowy
Polsat Film
Gwiazdorski piątek: Inferno
od 21:00thriller
Bad Boys for Life
23:35komedia sensacyjna
Ślad: Bursztynowe koraliki (5)
2:10serial kryminalny
Stopklatka
Straszne piątki: Resident Evil
od 22:10horror SF
Bilet na Księżyc
0:20film obyczajowy
Kawalerskie życie na obczyźnie
2:45film obyczajowy
Warner TV
Miłość jak narkotyk
od 22:00komedia romantyczna
Miasteczko Pleasantville
0:00komediodramat
Kochane kłopoty (5)
2:15serial obyczajowy
SPORTOWE
- 23:00
- 23:30
- 0:00
- 0:30
- 1:00
- 1:30
- 2:00
- 2:30
CANAL+ Sport
Magazyn skrótów LaLiga EA Sports
23:00magazyn piłkarski
Piłka nożna: Liga hiszpańska
23:55piłka nożna
Boks: BKFC Fight Night: Omaha
2:00waga półśrednia: Carlos Trinidad-Snake - Dustin Pague
CANAL+ Sport 5
Basket+
23:00newsy sportowe
Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa
23:20mecz: Górnik Zabrze - Puszcza Niepołomice
Magazyn Metalkas 2. Ekstraliga
1:30magazyn żużlowy
Magazyn skrótów LaLiga
2:00magazyn piłkarski
Eurosport 1
Kolarstwo: Giro d'Italia
od 22:0013. etap: Riccione - Cento
Tenis: Turniej French Open w Paryżu
0:00mecz finałowy gry pojedynczej mężczyzn: Novak Djoković - Casper Ruud
Snooker: Turniej World Open w Yushanie
1:00mecz finałowy: Judd Trump - Ding Junhui
Eurosport 2
Snooker: Turniej World Open w Yushanie
23:00mecz: - mecz finałowy: Judd Trump - Ding Junhui
Kolarstwo: Giro d'Italia
1:0013. etap
Polsat Sport 1
Hokej: Mistrzostwa świata - Czechy 2024
23:00studio
Tenis: Turniej ATP w Rzymie
0:00mecz półfinałowy gry pojedynczej
Siatkówka kobiet: Liga Narodów
1:45mecz: Brazylia - USA
Polsat Sport 2
Siatkówka kobiet: Liga Narodów
od 22:15mecz: Chiny - Kanada
Sporty walki: FEN 43 w Szczecinie
1:00walka: Kacper Formela - Pedro Nobre 16.12.2022
Polsat Sport 3
Siatkówka kobiet: Liga Narodów
23:00mecz: Francja - Polska
Sporty walki: Babilon MMA 37 w Międzyzdrojach
1:00walka: Marcin Sianos - Patryk Dubiela 28.07.2023
TVP Sport
Boks: Olavoga Boxing Night w Pionkach
od 19:55boks
Sportowy wieczór
23:15program informacyjny
Kolarstwo: ORLEN Wyścig Narodów
23:503. etap
Koszykówka 3x3: Turniej kwalifikacyjny do igrzysk olimpijskich w Paryżu
0:30mecz kobiet: Ukraina - Polska; mecz kobiet: Tunezja - Polska
Koszykówka 3x3: Turniej kwalifikacyjny do igrzysk olimpijskich w Paryżu
1:15mecz mężczyzn: Mongolia - Polska; mecz mężczyzn: Polska - Japonia
Boks: Gala w Tokio
2:10waga kogucia: Seiya Tsutsumi - Kazuki Anaguchi
Możesz wybrać które stacje mają się pokazywać na tej stronie!