Program TV na sobotę 18.05.2024
POPULARNE
- 1:00
- 1:30
- 2:00
- 2:30
- 3:00
- 3:30
- 4:00
- 4:30
TVP 1
Morderstwa w Albi
1:05dramat obyczajowy
Rybka zwana Wandą
2:50komedia
Tacy byliśmy: Bohdan Łazuka
4:50cykl reportaży
Polsat
Szybcy i wściekli 9
od 23:10film sensacyjny
W stronę słońca
2:20thriller
Disco Gramy
4:40program muzyczny
TVN
Kuba Wojewódzki (11/12)
1:00talk-show
Dowody zbrodni 7 (9/22)
2:05serial kryminalny
Szpital (191)
2:55serial paradokumentalny
Uwaga!
3:45magazyn reporterów
Nauka jazdy 2 (3/10)
4:00program rozrywkowy
Recepta na stary dom 4 (5/8)
4:25program rozrywkowy
Jak to jest zrobione? (5/26)
4:50serial dokumentalny
OGÓLNOTEMATYCZNE
- 1:00
- 1:30
- 2:00
- 2:30
- 3:00
- 3:30
- 4:00
- 4:30
Tele 5
Król chmur
od 23:55dramat obyczajowy
Kabaretowy Szał: Kabaret Ciach (9)
1:30program rozrywkowy
Coś śmiesznego: Kabaret Smile (25)
2:30program rozrywkowy
Coś śmiesznego: Kabaret Ani Mru-Mru (13)
2:45program rozrywkowy
Kobra - oddział specjalny (31)
3:00serial sensacyjny
Kobra - oddział specjalny (32)
4:00serial sensacyjny
TV 4
Wyścig śmierci 3: Piekło
od 23:05thriller SF
Love Island. Wyspa miłości (110)
1:20reality show
Love Island. Wyspa miłości (111)
2:20reality show
Disco Polo Live (2326)
3:25program muzyczny
Top 10 - lista przebojów
4:25program muzyczny
TV 6
Pogrzebani za domem (18)
1:00serial dokumentalny
Mordercze pary (1)
2:00serial dokumentalny
Benny Hill (61)
3:00program rozrywkowy
Sekrety sąsiadów: Dwulicowy chłopiec (33)
3:40serial obyczajowy
Sekrety sąsiadów: Były narzeczony (34)
4:10serial obyczajowy
Kochane pieniądze: Wygrane marzenia (55)
4:40serial paradokumentalny
TV Puls
Jawajska gorączka
od 0:00film sensacyjny
Zobacz to!: Menu na miarę (9)
2:00program kulinarny
Menu na miarę (10)
2:35program kulinarny
Gra muzyka (6/10)
2:55program rozrywkowy
Menu na miarę (11-ost.)
4:00program kulinarny
Menu na miarę (1/11)
4:35program kulinarny
TVN 7
Zabójcza broń 2
od 0:40film sensacyjny
Mój sąsiad morderca 7 (18/20)
2:50serial dokumentalny
Medium z Long Island (10/30)
3:40reality show
Druga strona medalu 4: Tomasz Gollob (3/8)
4:10talk-show
Druga strona medalu 3: Karol Bielecki (4/8)
4:35talk-show
TVP Kultura
Czwartkowy klub filmowy: Kwiat wiśni i czerwona fasola
od 0:50dramat obyczajowy
Kino krótkich filmów: Colaholic
2:55film krótkometrażowy
Kino krótkich filmów: Pomiędzy
3:05film krótkometrażowy
Kino nocne: Harry Angel
3:25thriller
TVP Polonia
Przystanek Ameryka (97)
1:00cykl reportaży
Przepis dnia (41)
1:20magazyn kulinarny
Program informacyjny 19.30
1:30magazyn informacyjny
Pytanie dnia
1:55program publicystyczny
Ekstradycja 2 (6/9)
3:10serial sensacyjny
Forum
4:05program publicystyczny
WP
Kabaret na żądanie (13)
1:00program rozrywkowy
1, 2, 3... Kabaret!: Fura, skóra i komóra (8)
2:00program rozrywkowy
Mistrzowie Kabaretu 9: Smile (4)
3:00program rozrywkowy
Mistrzowie Kabaretu 9: Jurki (5)
4:00program rozrywkowy
FILMOWE
- 1:00
- 1:30
- 2:00
- 2:30
- 3:00
- 3:30
- 4:00
- 4:30
ale kino+
Poufne lekcje perskiego
od 23:55dramat wojenny
Powrót (5)
2:15serial komediowy
Voodoo tata
3:15komedia
Pierwsze lato końca świata
4:40etiuda filmowa
AXN
6-ty dzień
od 23:25film SF
Agenci NCIS 17 (12)
2:00serial kryminalny
Agenci NCIS 17 (13)
2:55serial kryminalny
MacGyver (17)
3:50serial akcji
MacGyver (18)
4:50serial akcji
CANAL+ 1
Premiera: Puchatek: Krew i miód
od 0:30horror
Wszystko dla fejmu
1:50film dokumentalny
Sara
3:15film sensacyjny
CANAL+ Family
Martwe małżeństwo
1:05film krótkometrażowy
Ta, co nie oglądała 'Przyjaciół'
1:25film krótkometrażowy
Nie bój ryby! 2: Szwecja (5)
1:50magazyn kulinarny
Nie bój ryby! 2: Grecja (6)
2:15magazyn kulinarny
Nie bój ryby! 2: Ameryka (7)
2:50magazyn kulinarny
Nie bój ryby! 2: Polska (8)
3:15magazyn kulinarny
Meblokreacje 5 (1)
3:50magazyn poradnikowy
Meblokreacje 5 (2)
4:15magazyn poradnikowy
Meblokreacje 5 (3)
4:45magazyn poradnikowy
CANAL+ Film
Zbrodnie przyszłości
od 0:40horror SF
Tajniak
2:30dramat kryminalny
Chleb i sól
4:15dramat obyczajowy
CANAL+ Premium
Wszystko dla fejmu
od 0:50film dokumentalny
Sara
2:15film sensacyjny
Aktualności filmowe+
4:05magazyn filmowy
Królowa chmur
4:35film obyczajowy
CANAL+ Seriale
Jak zostać Elżbietą (6)
od 0:40serial historyczny
Jak zostać Elżbietą (7)
1:40serial historyczny
Jak zostać Elżbietą (8)
2:30serial historyczny
Wilk 2 (4)
3:25serial obyczajowy
Łapu Capu
3:40program rozrywkowy
CBS Europa
Elizabethtown
od 23:35komediodramat
Absolwent
1:55film obyczajowy
Sześcioro urwisów
4:00musical
Epic Drama
Poirot 12: Przyjdź i zgiń (4)
od 0:30serial kryminalny
Babilon Berlin (8)
2:10serial kryminalny
Detektyw Murdoch 12: Mrok przed świtem - część 1 (17)
3:00serial kryminalny
Detektyw Murdoch 12: Mrok przed świtem, część 2 (18)
3:45serial kryminalny
Detektyw Murdoch 13: Wichrzycielki (1)
4:25serial kryminalny
HBO
Sprawa Goldmana
od 23:30dramat kryminalny
Królowa wojownik
1:30dramat przygodowy
Maskarada
3:45komedia kryminalna
HBO 2
Dawka Synanonu: Czy lekarstwo stało się kultem?: A War on Convention (2)
od 0:15serial dokumentalny
2012
1:20film katastroficzny
Teoria wszystkiego
3:55dramat biograficzny
HBO 3
Ród smoka: The Black Queen (10)
1:05serial fantasy
Aquaman i Zaginione Królestwo
2:10film SF
Domówka
4:15komedia
Kino TV
Pierwszy strzał
od 0:30thriller
Candyman
2:35horror
10 rzeczy do zrobienia, zanim zerwiemy
4:35komedia romantyczna
Polsat Film
Bad Boys for Life
od 23:35komedia sensacyjna
Ślad: Bursztynowe koraliki (5)
2:10serial kryminalny
Ślad: Jeszcze jedna szansa (6)
3:10serial kryminalny
Ślad: Zabójcze cukierki (7)
4:05serial kryminalny
Stopklatka
Bilet na Księżyc
od 0:20film obyczajowy
Kawalerskie życie na obczyźnie
2:45film obyczajowy
Nielegalni (10-ost.)
4:55serial sensacyjny
Warner TV
Miasteczko Pleasantville
od 0:00komediodramat
Kochane kłopoty (5)
2:15serial obyczajowy
Kochane kłopoty (6)
3:10serial obyczajowy
Kochane kłopoty (7)
4:00serial obyczajowy
Kochane kłopoty (8)
4:55serial obyczajowy
SPORTOWE
- 1:00
- 1:30
- 2:00
- 2:30
- 3:00
- 3:30
- 4:00
- 4:30
CANAL+ Sport
Piłka nożna: Liga hiszpańska
od 23:55piłka nożna
Boks: BKFC Fight Night: Omaha
2:00waga półśrednia: Carlos Trinidad-Snake - Dustin Pague
CANAL+ Sport 5
Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa
od 23:20mecz: Górnik Zabrze - Puszcza Niepołomice
Magazyn Metalkas 2. Ekstraliga
1:30magazyn żużlowy
Magazyn skrótów LaLiga
2:00magazyn piłkarski
Eurosport 1
Snooker: Turniej World Open w Yushanie
1:00mecz finałowy: Judd Trump - Ding Junhui
Kolarstwo: Giro d'Italia
3:0013. etap: Riccione - Cento
Eurosport 2
Kolarstwo: Giro d'Italia
1:0013. etap
Tenis: Turniej French Open w Paryżu
3:00mecz półfinałowy
Polsat Sport 1
Tenis: Turniej ATP w Rzymie
od 0:00mecz półfinałowy gry pojedynczej
Siatkówka kobiet: Liga Narodów
1:45mecz: Brazylia - USA
Sporty walki: Babilon Boxing Show & K-1 w Legionowie
4:00walka: Jan Lodzik - Mateusz Polski 20.10.2023
Polsat Sport 2
Sporty walki: FEN 43 w Szczecinie
1:00walka: Kacper Formela - Pedro Nobre 16.12.2022
Polsat Sport 3
Sporty walki: Babilon MMA 37 w Międzyzdrojach
1:00walka: Marcin Sianos - Patryk Dubiela 28.07.2023
TVP Sport
Koszykówka 3x3: Turniej kwalifikacyjny do igrzysk olimpijskich w Paryżu
od 0:30mecz kobiet: Ukraina - Polska; mecz kobiet: Tunezja - Polska
Koszykówka 3x3: Turniej kwalifikacyjny do igrzysk olimpijskich w Paryżu
1:15mecz mężczyzn: Mongolia - Polska; mecz mężczyzn: Polska - Japonia
Boks: Gala w Tokio
2:10waga kogucia: Seiya Tsutsumi - Kazuki Anaguchi
Boks: Gala w Las Vegas
3:20podsumowanie
Możesz wybrać które stacje mają się pokazywać na tej stronie!