Program TV na sobotę 18.05.2024
POPULARNE
- 7:00
- 7:30
- 8:00
- 8:30
- 9:00
- 9:30
- 10:00
- 10:30
TVP 1
Transmisja mszy świętej z Sanktuarium Matki Bożej na Jasnej Górze
7:00program religijny
Rok w ogrodzie (1069)
7:40magazyn
Rok w ogrodzie extra
8:05magazyn
Pełnosprawni (551)
8:20magazyn dla niepełnosprawnych
Jak powstała seria "Zielona planeta"
8:50film dokumentalny
Ranczo 7: Tchnienie antyklerykalizmu (82)
9:35serial obyczajowy
Komisarz Alex: Pierwsza nagroda (8)
10:35serial kryminalny
TVP 2
M jak miłość (1805)
od 6:30serial obyczajowy
Pytanie na śniadanie - pobudka
7:30magazyn
Pytanie na śniadanie
7:55magazyn
Polsat
Nowy dzień z Polsat News
od 6:00program informacyjny
Szalone wakacje na kółkach
8:00film familijny
Ewa gotuje (513)
10:05magazyn kulinarny
Nasz nowy dom (321)
10:40reality show
TVN
Kuchenne rewolucje: Poznań, Czerwony Kapturek (5/14)
od 6:45program rozrywkowy
Dzień Dobry TVN
7:45magazyn
OGÓLNOTEMATYCZNE
- 7:00
- 7:30
- 8:00
- 8:30
- 9:00
- 9:30
- 10:00
- 10:30
Tele 5
Kabaretowy Szał 3: Kabaret Ani Mru-Mru (22)
7:00program rozrywkowy
Muzyka
8:00program muzyczny
Telezakupy
8:15magazyn reklamowy
Coś śmiesznego: Kabaret Ani Mru-Mru (3)
9:15program rozrywkowy
Coś śmiesznego: Kabaret Ani Mru-Mru (4)
9:40program rozrywkowy
Obalamy mity (4)
10:00serial dokumentalny
Kabaretowy Szał: Kabaret Moralnego Niepokoju
10:30program rozrywkowy
TV 4
Galileo (1034)
7:00program popularnonaukowy
Galileo (1035)
8:00program popularnonaukowy
Galileo (1066)
9:00program popularnonaukowy
Galileo (1067)
10:00program popularnonaukowy
TV 6
Zoo po godzinach (3)
7:00serial dokumentalny
Ania z Zielonego Wzgórza: Dalsze losy (1)
8:05film obyczajowy
Bibliotekarz 3: Przeklęty kielich Judasza
10:00film przygodowy
TV Puls
Rodzinny interes: Kłamstwa (4)
7:00serial obyczajowy
Rodzinny interes: Oldtimer (5)
8:00serial obyczajowy
Rodzinny interes: Brzydkie kaczątko (6)
9:00serial obyczajowy
Lombard. Życie pod zastaw 8 (402)
10:00serial obyczajowy
TVN 7
Królik Bugs: Nowe konstrukcje (14/40)
od 6:55serial animowany
Królik Bugs: Nowe konstrukcje (15/40)
7:15serial animowany
Królik Bugs: Nowe konstrukcje (16/40)
7:30serial animowany
Alvin i wiewiórki 2
7:45film familijny
Ukryta prawda (1120)
9:35serial paradokumentalny
Ukryta prawda (1121)
10:40serial paradokumentalny
TVP Kultura
Zbigniew Wodecki i jego goście (2)
8:00koncert
Tamte lata, tamte dni: Sławomira Łozińska
9:00magazyn kulturalny
Serialowa nostalgia: Kariera Nikodema Dyzmy (4/7)
9:40serial obyczajowy
TVP Polonia
Operacja zdrowie: Uzależnienie od e-papierosów (4)
7:00magazyn medyczny
Pytanie na śniadanie - pobudka
7:30magazyn
Pytanie na śniadanie
7:55magazyn
WP
Morderstwa w Midsomer 2 (4)
7:00serial kryminalny
Wakacyjne remonty (8)
9:05program rozrywkowy
Wakacyjne remonty (9)
10:05program rozrywkowy
FILMOWE
- 7:00
- 7:30
- 8:00
- 8:30
- 9:00
- 9:30
- 10:00
- 10:30
ale kino+
Plaża
7:00film krótkometrażowy
Rachel nie biega
7:30film krótkometrażowy
Malinka
8:00film krótkometrażowy
Ballada o białej krowie
8:30dramat obyczajowy
"Skrzypek na dachu" na wielkim ekranie
10:25film dokumentalny
AXN
Seal Team 5 (1)
7:00serial sensacyjny
Seal Team 5 (2)
8:00serial sensacyjny
Seal Team 5 (3)
8:55serial sensacyjny
Seal Team 5 (4)
9:50serial sensacyjny
Kobra - oddział specjalny 18 (13)
10:50serial sensacyjny
CANAL+ 1
Ida
7:00dramat obyczajowy
Premierowa Jazda: Katarzyna Gałązka
8:25magazyn
Klątwa Tutanchamona
8:40film dokumentalny
Mavka i strażnicy lasu
9:35film animowany
CANAL+ Family
Marta mówi! (17)
od 6:50serial animowany
Gadający Tom i przyjaciele 5 (24)
7:20serial animowany
Gadający Tom i przyjaciele 5 (25)
7:30serial animowany
Gadający Tom i przyjaciele 5 (26)
7:40serial animowany
Barbie: Dreamhouse Adventures (5)
8:00serial animowany
Premierowa Jazda: Magdalena Wieczorek
8:45magazyn
Barbie i magia Pegaza
9:05film animowany
Hollywood Buzz
10:30magazyn filmowy
CANAL+ Film
Ernest i Celestyna: Misja muzyka
od 6:35film animowany
Łapu-capu
8:00chochliki telewizyjne
Pimi z Krainy Tygrysów
8:05film przygodowy
Hollywood Buzz
9:35magazyn filmowy
I znów 10 dni z tatą
10:05komedia
CANAL+ Premium
Ida
od 6:00dramat obyczajowy
Premierowa Jazda: Katarzyna Gałązka
7:25magazyn
Klątwa Tutanchamona
7:40film dokumentalny
Mavka i strażnicy lasu
8:35film animowany
Łapu-capu
10:10chochliki telewizyjne
Plan na miłość
10:25komedia romantyczna
CANAL+ Seriale
Łapu Capu
9:45program rozrywkowy
Miasta rytm: Zrabowane dzieła sztuki
9:50film dokumentalny
Miasta rytm: Białystok
10:35serial dokumentalny
CBS Europa
Nora Roberts: Błękitny dym
od 6:00dramat obyczajowy
Miłość od pierwszego polubienia
7:50komedia romantyczna
Mężowie i żona
9:35komedia
Epic Drama
Detektyw Murdoch 17: Duchy nocy (18)
od 6:20serial kryminalny
Detektyw Murdoch 17: Zaskakująca więź (19)
7:10serial kryminalny
Detektyw Murdoch 17: Krwawa rapsodia (20)
8:00serial kryminalny
Detektyw Murdoch 17: Morderstwo w akademiku (21)
8:55serial kryminalny
Detektyw Murdoch 17: Dym szczypie w oczy (23)
9:55serial kryminalny
Poirot 12: Wigilia Wszystkich Świętych (2)
10:50serial kryminalny
HBO 2
Cała prawda o Szekspirze
od 6:00dramat biograficzny
Hannah Swensen: Tort przekładany morderstwem
7:45film kryminalny
Kuchmistrz Jack: Gotowanie z przygodami
9:10film animowany
Piotruś Pan
10:35film familijny
Kino Polska
Miłość ci wszystko wybaczy
od 6:00dramat biograficzny
Nóż w wodzie
8:10dramat psychologiczny
Potop (1/2)
10:25film historyczny
Kino TV
Rzeczpospolita babska
7:05komedia
Czterej pancerni i pies: Gdzie my - tam granica (3/21)
9:10serial wojenny
Czterej pancerni i pies: Psi pazur (4/21)
10:20serial wojenny
Polsat Film
Twoja Twarz Brzmi Znajomo (163)
od 6:00program rozrywkowy
Był sobie człowiek: Podboje islamu (8)
7:55serial animowany
Był sobie człowiek: Karolingowie (9)
8:30serial animowany
Był sobie człowiek: Epoka wikingów (10)
9:05serial animowany
Zakochany Madagaskar
9:40film animowany
Na fali
10:05film animowany
Stopklatka
Komisarz Rex 11 (150)
7:00serial kryminalny
Komisarz Rex 11: Zaginiona (151)
8:00serial kryminalny
Komisarz Rex 11: Klątwa Caravaggia (152)
9:00serial kryminalny
Hudson i Rex 6 (4)
10:00serial kryminalny
Warner TV
Chojrak - tchórzliwy pies (6)
od 6:27serial animowany
Odżywieni
7:45dramat obyczajowy
Atak meteorytów
9:45film SF
SPORTOWE
- 7:00
- 7:30
- 8:00
- 8:30
- 9:00
- 9:30
- 10:00
- 10:30
CANAL+ Sport
Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa
od 6:15mecz: PGE FKS Stal Mielec - Pogoń Szczecin
La Liga Preview Show
8:30magazyn piłkarski
Piłka nożna: Liga hiszpańska
9:00piłka nożna
CANAL+ Sport 5
Telesprzedaż
od 6:00
Basket+
8:10newsy sportowe
Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa
8:30mecz: Górnik Zabrze - Puszcza Niepołomice
Speedway+
10:40magazyn sportowy
Eurosport 1
Kolarstwo: Giro d'Italia
7:0013. etap: Riccione - Cento
Kolarstwo górskie: Zawody Pucharu Świata w Ligurii
8:30podsumowanie
Snooker: Mistrzostwa świata w Sheffield
9:00mecz finałowy
Eurosport 2
Snooker: Turniej World Open w Yushanie
7:00mecz finałowy: Judd Trump - Ding Junhui
Kolarstwo: Giro d'Italia
9:0013. etap
Kolarstwo górskie: Zawody Pucharu Świata w Ligurii
10:30podsumowanie
Polsat Sport 1
Siatkówka kobiet: Liga Narodów
od 6:00mecz: Francja - Polska
Boks: Rocky Boxing Night w Kościerzynie
8:00waga junior ciężka: Nikodem Jeżewski - Jakub Sosiński 02.12.2023
Strzelectwo
10:30strzelectwo
Polsat Sport 2
Hokej: Mistrzostwa świata - Czechy 2024
od 6:00mecz: Polska - USA
Tenis: Turniej ATP w Rzymie
8:30mecz ćwierćfinałowy gry pojedynczej
Polsat Sport 3
Tenis: Turniej ATP w Rzymie
od 6:00mecz półfinałowy gry pojedynczej
TVP Sport
Kolarstwo: ORLEN Wyścig Narodów
od 6:403. etap
Strongman: Liga Mistrzów 2023: Finlandia 4 (10)
7:15sporty siłowe
Koszykówka 3x3: Turniej kwalifikacyjny do igrzysk olimpijskich w Paryżu
10:30mecz kobiet: Ukraina - Polska; mecz kobiet: Tunezja - Polska
Możesz wybrać które stacje mają się pokazywać na tej stronie!