Program TV na sobotę 18.05.2024
POPULARNE
- 17:00
- 17:30
- 18:00
- 18:30
- 19:00
- 19:30
- 20:00
- 20:30
TVP 1
Teleexpress
17:00magazyn informacyjny
Pogoda
17:20magazyn informacyjny
Ojciec Mateusz 31: Mecz o wszystko (398)
17:35serial kryminalny
Kulisy serialu "Ojciec Mateusz" (32)
18:25cykl felietonów
Kroniki Orlen Wyścig Narodów
18:30felieton
Jaka to melodia?
18:40teleturniej muzyczny
Program informacyjny 19.30
19:30magazyn informacyjny
Pogoda
20:05magazyn informacyjny
Sport
20:10magazyn sportowy
Komisarz Alex 21: Obława (261)
20:20serial kryminalny
TVP 2
Szansa na sukces. Opole 2024 2: Finał - wyniki (9)
od 16:20widowisko
Przepis dnia (6)
17:10magazyn kulinarny
no... wiadomo (10)
17:25magazyn
Va banque (758)
18:10teleturniej
Akacjowa 38 (380)
18:45telenowela
"Ja to mam szczęście!" - ulubione skecze
19:40program rozrywkowy
Polsat
Więzienie (162)
od 16:45serial dokumentalny
Więzienie (163)
17:15serial dokumentalny
Chłopaki do wzięcia (371)
17:45serial dokumentalny
Chłopaki do wzięcia (372)
18:15serial dokumentalny
Wydarzenia
18:50magazyn informacyjny
Prezydenci i premierzy (348)
19:15program publicystyczny
Gdzie jest Nemo?
20:00film animowany
TVN
41 dni nadziei
od 15:50dramat przygodowy
Kuchenne rewolucje: Tarnowskie Góry - Art-smaku (11/12)
17:55program rozrywkowy
Raport Speedway Grand Prix (3/10)
19:30program sportowy
Pogoda
19:35magazyn informacyjny
Uwaga!
19:45magazyn reporterów
Mam talent! (12-ost.)
20:00program rozrywkowy
OGÓLNOTEMATYCZNE
- 17:00
- 17:30
- 18:00
- 18:30
- 19:00
- 19:30
- 20:00
- 20:30
Tele 5
Rozbitkowie (6)
od 16:40serial przygodowy
Coś śmiesznego: Kabaret Ani Mru-Mru (3)
17:40program rozrywkowy
Kabaretowy Szał: Łowcy.B (6)
18:00program rozrywkowy
Kabaretowy Szał 3: Kabaret Ani Mru-Mru (41)
19:00program rozrywkowy
Król chmur
20:00dramat obyczajowy
TV 4
13 posterunek 2 (35)
od 16:40serial komediowy
13 posterunek 2 (36)
17:20serial komediowy
Policjantki i Policjanci (1143)
18:00serial obyczajowy
Policjantki i Policjanci (1144)
19:00serial obyczajowy
Policjantki i Policjanci (1145)
20:00serial obyczajowy
TV 6
Columbo (4)
od 16:00serial kryminalny
Columbo (5)
18:00serial kryminalny
CSI: Kryminalne zagadki Miami (51)
20:00serial kryminalny
TV Puls
Lombard. Życie pod zastaw 14 (768)
17:00serial obyczajowy
Lombard. Życie pod zastaw 14 (769)
18:00serial obyczajowy
Lombard. Życie pod zastaw 14 (770)
19:00serial obyczajowy
Mocne sobotnie kino: Ochroniarz
20:00film sensacyjny
TVP Kultura
Światła wielkiego miasta
od 15:30komedia
Wydarzenie aktualne
17:10program informacyjny
Kino retro: W przyjemnym towarzystwie
17:55komedia
Bilet do kina: Mój tydzień z Marilyn
20:00dramat biograficzny
TVP Polonia
Teleexpress
17:00magazyn informacyjny
M jak miłość (1791)
17:20serial obyczajowy
Anders. Generał wolności
18:10reportaż
Muzyczne NAJ: Agnieszka Osiecka
18:45magazyn muzyczny
Program informacyjny 19.30
19:30magazyn informacyjny
Pogoda
20:05magazyn informacyjny
Sport
20:10magazyn informacyjny
Zatoka szpiegów (6)
20:20serial szpiegowski
WP
Policjanci z sąsiedztwa 4 (4)
17:05serial dokumentalny
Policjanci z sąsiedztwa 4 (5)
18:05serial dokumentalny
Policjanci z sąsiedztwa 4 (6)
19:00serial dokumentalny
Mistrzowie Kabaretu 10: Paranienormalni, Łukasz Rybarski, KMN (3)
20:00program rozrywkowy
Mistrzowie Kabaretu (11)
20:55program rozrywkowy
FILMOWE
- 17:00
- 17:30
- 18:00
- 18:30
- 19:00
- 19:30
- 20:00
- 20:30
ale kino+
Bardzo poszukiwany człowiek
od 16:15thriller
McDonald i Dodds 3 (2)
18:25serial kryminalny
Purpurowe rzeki 2: Aniołowie Apokalipsy
20:10thriller
AXN
Hotel Transylwania 3
od 15:50film animowany
Faceci w czerni 3
17:50komedia SF
Men in Black: International
20:00komedia SF
CANAL+ Family
Superskały. Historia wykuta w kamieniu (5)
17:00serial dokumentalny
Zaginione światy (3)
18:05serial dokumentalny
Zaginione światy (4)
19:00serial dokumentalny
Rodeo
20:05dramat obyczajowy
CANAL+ Film
Między lustrami
od 15:40dramat obyczajowy
Premiera: Aktualności filmowe+
17:25magazyn filmowy
Zaczarowana góra
18:00dramat fantasy
Łapu-capu
19:55chochliki telewizyjne
Naśladowca
20:00thriller
CANAL+ Seriale
Nowe życie 3 (6)
od 16:25serial obyczajowy
Nowe życie 3 (7)
17:10serial obyczajowy
Nowe życie 3 (8)
17:50serial obyczajowy
Duff i Wazowski 3 (1)
18:35serial kryminalny
Duff i Wazowski 3 (2)
19:15serial kryminalny
Poza nocą (1)
20:00serial historyczny
Poza nocą (2)
20:55serial historyczny
Epic Drama
Agenci NCIS 14: Niegrzeczni (2)
od 16:50serial sensacyjny
Agenci NCIS 14: Informacje poufne (3)
17:40serial sensacyjny
Agenci NCIS 14: Statek miłości (4)
18:35serial sensacyjny
Premiera: Poirot 13: Słonie mają dobrą pamięć (1)
19:30serial kryminalny
HBO 2
Broken Flowers
od 15:55komediodramat
Inwestorzy amatorzy
17:45komediodramat
Uniesieni
19:30dramat obyczajowy
HBO 3
Dziewczyna z portretu
od 16:10dramat biograficzny
Jesteś tam, Boże? To ja, Margaret
18:10komediodramat
Hacks 2: There Will Be Blood (1/8)
20:00serial komediowy
Hacks 2: Quid Pro Quo (2)
20:35serial komediowy
Kino Polska
Hania
od 16:05film obyczajowy
Milioner
18:00film obyczajowy
Miłość po angielsku
20:00komedia romantyczna
Kino TV
Blond ambicja
od 16:00komedia romantyczna
Różowa Pantera
18:00komedia sensacyjna
Szakal
20:00film sensacyjny
Polsat Film
Epoka lodowcowa 3: Era dinozaurów
od 16:10film animowany
Szybcy i wściekli: Hobbs i Shaw
18:10film sensacyjny
Stopklatka
Premiera: Gang Olsena nigdy się nie poddaje
od 15:40komedia sensacyjna
Komedia małżeńska
17:55komedia obyczajowa
Powrót do przyszłości 2
20:00komedia SF
Warner TV
Austin Powers i Złoty Członek
od 15:30komedia sensacyjna
Dorwać Smarta
17:20komedia
To nie byłam ja
19:30dramat obyczajowy
SPORTOWE
- 17:00
- 17:30
- 18:00
- 18:30
- 19:00
- 19:30
- 20:00
- 20:30
CANAL+ Sport
Piłka nożna: Liga hiszpańska
od 16:10piłka nożna
Piłka nożna: Liga hiszpańska
18:25piłka nożna
Turbokozak
20:30magazyn piłkarski
Piłka nożna: Liga hiszpańska
20:55piłka nożna
CANAL+ Sport 5
Żużel: Metalkas 2. Ekstraliga
od 16:00mecz: Arged Malesa Ostrów Wlkp. - H.Skrzydlewska Orzeł Łódź
Żużel: Metalkas 2. Ekstraliga
18:30mecz: Texom Stal Rzeszów - Energa Wybrzeże Gdańsk
Boks: Walka o pasy IBO Word i WBA World w Cardiff
20:45waga półśrednia: Lauren Price - Jessica McCaskill
Eurosport 1
Kolarstwo: Giro d'Italia
od 13:0014 etap - jazda indywidualna na czas: Castiglione delle Stiviere - Desenzano del Garda
Kolarstwo kobiet: Tour of Burgos
17:453. etap
Skateboarding: Zawody World Series w Montpellier
18:45street mężczyzn
BMX: Mistrzostwa świata - Rock Hill 2024
20:00sporty ekstremalne
Eurosport 2
Tenis: Turniej French Open w Paryżu
17:00mecz finałowy gry pojedynczej mężczyzn: Novak Djoković - Casper Ruud
The Power of Sport
19:00magazyn sportowy
Polsat Sport 1
Hokej: Mistrzostwa świata - Czechy 2024
od 16:10mecz: Niemcy - Polska
Hokej: Mistrzostwa świata - Czechy 2024
19:00studio
Polsat Sport 2
Piłka ręczna mężczyzn: ORLEN Superliga
od 14:50mecz o 3. miejsce: KGHM Chrobry Głogów - Górnik Zabrze
Piłka nożna: FORTUNA 1. liga
17:20mecz: GKS Katowice - Wisła Kraków
Koszykówka mężczyzn: ORLEN Basket Liga
19:50mecz półfinałowy fazy play-off
Polsat Sport 3
Siatkówka kobiet: Liga Narodów
od 15:45mecz: Francja - Bułgaria
Siatkówka kobiet: Liga Narodów
18:45mecz: Włochy - Turcja
TVP Sport
Wyścigi konne: Służewiec 2024
od 16:40Nagroda Rulera
Niezwykłe historie Biało-Czerwonych: Biegacz długodystansowy Janusz Kusociński
17:25cykl dokumentalny
Lekkoatletyka: 70. ORLEN Memoriał Janusza Kusocińskiego - Chorzów 2024
17:50lekkoatletyka
Możesz wybrać które stacje mają się pokazywać na tej stronie!