Program TV na piątek 17.05.2024
POPULARNE
- 20:00
- 20:30
- 21:00
- 21:30
- 22:00
- 22:30
- 23:00
- 23:30
TVP 2
Barwy szczęścia (3004)
od 19:35serial obyczajowy
Barwy szczęścia (3005)
20:10serial obyczajowy
Ewa Farna na dobry wieczór
20:50widowisko muzyczne
To jest grane (10)
21:55program muzyczny
Panorama
22:30magazyn informacyjny
Kino relaks: Single od dziecka
23:05komedia
Polsat
Twoja Twarz Brzmi Znajomo. Najlepsi! (205-ost.)
20:05program rozrywkowy
Bracia (10)
22:10serial obyczajowy
Szybcy i wściekli 9
23:10film sensacyjny
OGÓLNOTEMATYCZNE
- 20:00
- 20:30
- 21:00
- 21:30
- 22:00
- 22:30
- 23:00
- 23:30
Tele 5
Oszukana
20:00dramat obyczajowy
Kabaretowy Szał 3: Kabaret Ani Mru-Mru (7)
21:55program rozrywkowy
Kabaretowy Szał: Kabaret Jurki (8)
22:55program rozrywkowy
Król chmur
23:55dramat obyczajowy
TV 4
Sprawiedliwi - Wydział Kryminalny (808)
20:00serial kryminalny
Sprawiedliwi - Wydział Kryminalny (804)
21:00serial kryminalny
Sprawiedliwi - Wydział Kryminalny (805)
22:00serial kryminalny
Wyścig śmierci 3: Piekło
23:05thriller SF
TV 6
CSI: Kryminalne zagadki Miami (48)
20:00serial kryminalny
CSI: Kryminalne zagadki Miami (49)
21:00serial kryminalny
CSI: Kryminalne zagadki Miami (50)
22:00serial kryminalny
Człowiek zasad
23:00film sensacyjny
TVP Kultura
Wieczór kinomana: Wstęp do filmu "Kto sieje wiatr"
20:00magazyn filmowy
Wieczór kinomana: Kto sieje wiatr
20:05dramat obyczajowy
Hala odlotów
22:20talk-show
07 zgłoś się: Ścigany przez samego siebie (12/21)
23:30serial kryminalny
TVP Polonia
Pogoda
20:05magazyn informacyjny
Sport
20:15magazyn informacyjny
Na dobre i na złe: Wszystko za życie (920)
20:25serial obyczajowy
Na sygnale: Kompletny zawał (450)
21:20serial fabularno-dokumentalny
Na sygnale: Małe, wielkie kłamstewka (451)
21:45serial fabularno-dokumentalny
Czterdziestolatek: Gdzie byłaś, czyli Szekspir (16/21)
22:15serial obyczajowy
Teleexpress Extra
23:10magazyn informacyjny
Panorama
23:30magazyn informacyjny
WP
Policjanci z sąsiedztwa 3 (6)
20:00serial dokumentalny
Mistrzowie Kabaretu 5: Kabaret Moralnego Niepokoju (4)
21:05program rozrywkowy
Mistrzowie Kabaretu 7: Paranienormalni/Chyba 2 (3)
22:05program rozrywkowy
Mistrzowie Kabaretu 5: Kabaret Moralnego Niepokoju (3)
23:00program rozrywkowy
FILMOWE
- 20:00
- 20:30
- 21:00
- 21:30
- 22:00
- 22:30
- 23:00
- 23:30
ale kino+
Podejrzane (2)
od 19:05serial kryminalny
Rambo 2
20:10film sensacyjny
Chętni na kasę
21:55film sensacyjny
Poufne lekcje perskiego
23:55dramat wojenny
CANAL+ 1
Towarzysze broni
od 18:00film wojenny
After
20:15melodramat
Premiera: Prosta sprawa (1/6)
22:00serial kryminalny
Tajny informator
23:00film sensacyjny
CANAL+ Family
Ślady Zagłady: Auschwitz
20:05film dokumentalny
Prosta sprawa (1/6)
21:00serial kryminalny
Umysł Marka DeFriesta
22:10film dokumentalny
CANAL+ Film
Niewierni w Paryżu
20:00komediodramat
Najdroższa Alice
21:35dramat psychologiczny
Reguły zabijania
23:05film sensacyjny
CANAL+ Premium
After
od 19:15melodramat
Premiera: Prosta sprawa (1/6)
21:00serial kryminalny
Tajny informator
22:00film sensacyjny
Premiera: Puchatek: Krew i miód
23:30horror
CANAL+ Seriale
Jak zostać Elżbietą (1)
20:00serial historyczny
Jak zostać Elżbietą (2)
20:55serial historyczny
Jak zostać Elżbietą (3)
21:55serial historyczny
Jak zostać Elżbietą (4)
22:50serial historyczny
Jak zostać Elżbietą (5)
23:50serial historyczny
CBS Europa
Weselna niespodzianka: Powrót miłości
od 19:15komedia romantyczna
Spotlight
21:00dramat biograficzny
Elizabethtown
23:35komediodramat
Epic Drama
Agenci NCIS 14: Szwindel (6)
od 19:40serial sensacyjny
Premiera: Detektyw Murdoch 17: Dym szczypie w oczy (23)
20:30serial kryminalny
Babilon Berlin 4 (8)
21:30serial kryminalny
Poirot 12: Morderstwo w Orient Ekspresie (3)
22:30serial kryminalny
HBO
Premiera: American Pie: Zjazd absolwentów
21:35komedia obyczajowa
Sprawa Goldmana
23:30dramat kryminalny
HBO 2
Kuchmistrz Jack: Gotowanie z przygodami
od 19:30film animowany
Venom
20:55film SF
I król rzekł: "Co za fantastyczna maszyna!"
22:45film dokumentalny
HBO 3
Premiera: Banshee: A Mixture of Madness (10)
20:00serial sensacyjny
Ród smoka: The Princess and the Queen (6)
21:00serial fantasy
Ród smoka: Driftmark (7)
22:05serial fantasy
Ród smoka: The Lord of the Tides (8)
23:05serial fantasy
Polsat Film
Faceci w czerni 2
od 19:10komedia SF
Gwiazdorski piątek: Inferno
21:00thriller
Bad Boys for Life
23:35komedia sensacyjna
Warner TV
Alf 2: Potrafię się starać (1)
od 19:30serial komediowy
Od wesela do wesela
20:10komedia romantyczna
Miłość jak narkotyk
22:00komedia romantyczna
SPORTOWE
- 20:00
- 20:30
- 21:00
- 21:30
- 22:00
- 22:30
- 23:00
- 23:30
CANAL+ Sport
Super Piątek
20:00magazyn piłkarski
Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa
20:25mecz: Górnik Zabrze - Puszcza Niepołomice
Super Piątek
22:30magazyn piłkarski
Magazyn skrótów LaLiga EA Sports
23:00magazyn piłkarski
Piłka nożna: Liga hiszpańska
23:55piłka nożna
CANAL+ Sport 5
La Liga Preview Show
20:00magazyn piłkarski
Magazyn skrótów LaLiga
20:30magazyn piłkarski
Boxing World Weekly - Wokół ringu
21:30magazyn bokserski
Boks: BKFC 61 w Uncasville
22:00waga piórkowa: Jimmie Rivera - Daniel Straus
Basket+
23:00newsy sportowe
Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa
23:20mecz: Górnik Zabrze - Puszcza Niepołomice
Eurosport 1
Breakdance: Zawody World Series w Montpellier
od 18:45sporty ekstremalne
Kolarstwo kobiet: Tour of Burgos
20:152. etap
Żużel: Grand Prix Polski
21:00podsumowanie
Kolarstwo: Giro d'Italia
22:0013. etap: Riccione - Cento
Eurosport 2
Breakdance: Zawody World Series w Montpellier
22:00sporty ekstremalne
Snooker: Turniej World Open w Yushanie
23:00mecz: - mecz finałowy: Judd Trump - Ding Junhui
Polsat Sport 1
Hokej: Mistrzostwa świata - Czechy 2024
od 19:00studio
Hokej: Mistrzostwa świata - Czechy 2024
20:10mecz: Polska - USA
Hokej: Mistrzostwa świata - Czechy 2024
23:00studio
Polsat Sport 2
Siatkówka kobiet: Liga Narodów
od 18:45mecz: Włochy - Bułgaria
Piłka nożna: FORTUNA 1. liga
20:20mecz: Resovia Rzeszów - Motor Lublin
Siatkówka kobiet: Liga Narodów
22:15mecz: Chiny - Kanada
Polsat Sport 3
Siatkówka kobiet: Liga Narodów
od 18:45mecz: Serbia - Tajlandia
KOTV Classics
22:00magazyn bokserski
Siatkówka kobiet: Liga Narodów
23:00mecz: Francja - Polska
TVP Sport
Boks: Olavoga Boxing Night w Pionkach
od 19:55boks
Sportowy wieczór
23:15program informacyjny
Kolarstwo: ORLEN Wyścig Narodów
23:503. etap
Możesz wybrać które stacje mają się pokazywać na tej stronie!