Program TV na środę 15.05.2024
POPULARNE
- 5:00
- 5:30
- 6:00
- 6:30
- 7:00
- 7:30
- 8:00
- 8:30
TVP 1
Klan (4339)
od 4:50telenowela
Dziedzictwo (274)
5:15serial obyczajowy
Złoty chłopak (177)
6:05serial obyczajowy
Transmisja mszy świętej z Sanktuarium Matki Bożej na Jasnej Górze
7:00program religijny
Zrujnowani, odbudowani
7:30magazyn religijny
Wydział kryminalny Kitzbühel: Zbieracze (72)
8:00serial kryminalny
Ranczo 7: Wielbicielka z Warszawy (79)
8:50serial obyczajowy
TVP 2
Kraina bohaterów
od 3:55film dokumentalny
M jak miłość (1574)
5:35serial obyczajowy
Szma Israel 5/24
6:25reportaż
Rodzinka.pl: Biorą z naszej półki (197)
6:55serial komediowy
Pytanie na śniadanie - pobudka
7:30magazyn
Pytanie na śniadanie
7:55magazyn
Polsat
Disco Gramy
od 4:40program muzyczny
Telezakupy TV Okazje
5:25magazyn reklamowy
Nowy dzień z Polsat News
6:00program informacyjny
Malanowski i partnerzy: Dziecko mafii (765)
8:40serial fabularno-dokumentalny
TVN
Jak to jest zrobione? (2/26)
5:00serial dokumentalny
Uwaga!
5:40magazyn reporterów
Ukryta prawda (938)
5:55serial paradokumentalny
Kuchenne rewolucje: Poznań, Lizawka (12/14)
6:50program rozrywkowy
Dzień Dobry TVN
7:45magazyn
OGÓLNOTEMATYCZNE
- 5:00
- 5:30
- 6:00
- 6:30
- 7:00
- 7:30
- 8:00
- 8:30
Tele 5
Na osi (488)
5:00magazyn motoryzacyjny
Świat z powietrza (1)
5:40serial przyrodniczy
Jurajscy wojownicy: Dinozaur kanibal (1)
6:00serial popularnonaukowy
Coś śmiesznego: Kabaret Łowcy.B (11)
6:55program rozrywkowy
Coś śmiesznego: Kabaret Łowcy.B (12)
7:15program rozrywkowy
Trucker Club (12)
7:30magazyn motoryzacyjny
Kabaretowy Szał: Kabaret Moralnego Niepokoju, część 5 (19)
8:05program rozrywkowy
TV 4
SuperLudzie: Bartosz Ostałowski, Wojciech Makowski (5)
od 4:25serial dokumentalny
Telezakupy TV Okazje
5:30magazyn reklamowy
Łowcy skarbów. Kto da więcej? (226)
6:00reality show
Łowcy skarbów. Kto da więcej? (296)
7:00reality show
Bogaty dom - biedny dom (9)
8:00reality show
TV 6
Kochane pieniądze: Arystokracja (53)
od 4:40serial paradokumentalny
Telezakupy TV Okazje
5:45magazyn reklamowy
Strażnik Teksasu (6)
6:00serial sensacyjny
Strażnik Teksasu (7)
7:00serial sensacyjny
Policjantki i Policjanci (1162)
8:00serial obyczajowy
TV Puls
Dzielnica strachu 6 (247)
5:00serial kryminalny
Nash Bridges: Wycieczka (21)
6:00serial sensacyjny
Nash Bridges: Za kratkami (22)
7:00serial sensacyjny
Kobra - oddział specjalny: Umarli nie wracają (8)
8:00serial sensacyjny
TVN 7
Szkoła (700)
5:15serial paradokumentalny
Szkoła (454)
6:15serial paradokumentalny
Szpital (749)
7:10serial paradokumentalny
Ukryta prawda (1122)
8:10serial paradokumentalny
TVP Kultura
Mrożek i Baltazar
od 4:05film dokumentalny
Teledyski
5:15magazyn muzyczny
Afisz kulturalny ekstra
5:30magazyn kulturalny
Muzyczne poranki: Teledysk
8:00magazyn muzyczny
Zaginione - odnalezione: Straty wojenne i restytucja
8:35magazyn kulturalny
TVP Polonia
Barwy szczęścia (2955)
5:00serial obyczajowy
Wojownicy czasu: Dyplomacja po krzyżacku, czyli Mazowsze 1409
5:30cykl reportaży
Gra słów. Krzyżówka (865)
6:00teleturniej
Stacja Arktyka: Pogoda w Arktyce
6:30cykl dokumentalny
Okrasa łamie przepisy: Wiosenne pędy chmielu
7:00magazyn kulinarny
Pytanie na śniadanie - pobudka
7:30magazyn
Pytanie na śniadanie
7:55magazyn
WP
Mistrzowie Kabaretu 3: Mariusz Kałamaga (1)
5:00program rozrywkowy
Mistrzowie Kabaretu 10: Kabaret Młodych Panów, Ewa Błachnio (8)
6:00program rozrywkowy
Premiera: Tłit (1012)
7:00program publicystyczny
Maszyny, które zmieniły świat: Tesla kontra Marconi (5)
7:35serial dokumentalny
Największe katastrofy budowlane 2 (1)
8:30serial dokumentalny
FILMOWE
- 5:00
- 5:30
- 6:00
- 6:30
- 7:00
- 7:30
- 8:00
- 8:30
ale kino+
W kręgu
od 4:45film krótkometrażowy
Nielegalni (7)
5:10serial sensacyjny
Polska z góry 4: Kraina Wygasłych Wulkanów (5)
6:30serial dokumentalny
Cztery filiżanki kawy albo trzy
7:00film krótkometrażowy
Malinka
7:20film krótkometrażowy
Konferencja w Wannsee
7:45dramat historyczny
AXN
Ultraviolet 2 (7)
od 4:40serial kryminalny
Ultraviolet 2 (8)
6:05serial kryminalny
Rekrut 2 (8)
7:05serial kryminalny
S.W.A.T. 5 (7)
8:00serial sensacyjny
S.W.A.T. 5 (8)
8:55serial sensacyjny
CANAL+ 1
Łapu-capu
7:00chochliki telewizyjne
Agentki (1/4)
7:05serial dokumentalny
Agentki (2)
7:45serial dokumentalny
Sen o okapi
8:30komediodramat
CANAL+ Family
Dom w miesiąc (1)
od 4:45serial dokumentalny
Dom w miesiąc (2)
5:10serial dokumentalny
Dom w miesiąc (3)
5:35serial dokumentalny
Bing (25)
6:00serial animowany
Bing (26)
6:05serial animowany
Bob Budowniczy 21: Stary wiadukt (25)
6:25serial animowany
Bob Budowniczy 21: Spychacz w operze (26)
6:35serial animowany
Polly Pocket 5 (12)
6:55serial animowany
Polly Pocket 5 (13)
7:05serial animowany
Tomek i przyjaciele (18)
7:25serial animowany
Tomek i przyjaciele (19)
7:35serial animowany
Tomek i przyjaciele (20)
7:45serial animowany
Marta mówi! (18)
8:05serial animowany
Łapu-capu
8:45chochliki telewizyjne
CANAL+ Film
Moje miasto
od 4:20film obyczajowy
Tylko do świtu
5:20film krótkometrażowy
Łapu Capu Extra
6:00program rozrywkowy
Królowa chmur
6:35film obyczajowy
Łapu-capu
7:55chochliki telewizyjne
Wróżka Zębuszka
8:05film animowany
CANAL+ Premium
Łapu-capu
6:00chochliki telewizyjne
Agentki (1/4)
6:05serial dokumentalny
Agentki (2)
6:45serial dokumentalny
Sen o okapi
7:30komediodramat
CBS Europa
Droga śmierci
od 3:20film kryminalny
Rankingi Hollywood (6-ost.)
5:10program rozrywkowy
Pieśń skowronka
6:00film obyczajowy
Weselna niespodzianka
8:10komedia romantyczna
Epic Drama
Detektyw Murdoch 12: Najlepsza szóstka (12)
od 4:30serial kryminalny
Detektyw Murdoch 12: Murdoch i niewykrywalny człowiek (13)
5:15serial kryminalny
Wszystkie stworzenia duże i małe 3: Koniec miodowego miesiąca (2)
6:10serial obyczajowy
Grantchester 2 (5)
7:00serial kryminalny
Inspektor George Gently 7: Gently wśród przyjaciół (3)
8:00serial kryminalny
Kino Polska
Między ustami a brzegiem pucharu
od 3:00film obyczajowy
Dzień jak co dzień
5:30film krótkometrażowy
Rekruci: Test umiejętności (9)
6:00serial dokumentalny
Rekruci: Podsumowanie (10)
6:50serial dokumentalny
Kabaretowy rejs (119)
7:45program rozrywkowy
Kabaretowy rejs (123)
8:40program rozrywkowy
Kino TV
Bonanza: Misja
od 4:05serial obyczajowy
Bonanza: Niespełnione marzenie
5:40serial obyczajowy
Celnicy 2 (2)
6:30serial dokumentalny
Celnicy 2 (3)
7:05serial dokumentalny
Poirot: Zagadka z Kornwalii
7:40serial kryminalny
Poirot: Zniknięcie pana Davenheima
8:40serial kryminalny
Polsat Film
Drwale i inne opowieści Bieszczadu (25)
6:00serial dokumentalny
Drwale i inne opowieści Bieszczadu (26)
6:30serial dokumentalny
Drwale i inne opowieści Bieszczadu (27)
7:00serial dokumentalny
Kobra - oddział specjalny: Upadek z wysoka (15)
7:30serial sensacyjny
Przyjaciółki (59)
8:30serial obyczajowy
Stopklatka
Nielegalni (7)
5:00serial sensacyjny
Kabaretowe hity (3)
6:00program rozrywkowy
Scena śmiechu (71)
6:10program rozrywkowy
Polak potrafi (7)
7:00serial dokumentalny
Komisarz Rex 2: Ostatnia sprawa Stockiego (15)
8:00serial kryminalny
Warner TV
Laboratorium Dextera (7)
5:00serial animowany
Poniedziałki na chirurgii: Nierozłączne (6)
5:05serial obyczajowy
Laboratorium Dextera (7)
6:05serial animowany
Poniedziałki na chirurgii: Konsekwencje (8)
6:25serial obyczajowy
Alf: Przez ciebie szaleję (19)
7:30serial komediowy
Alf: Gdy patrzę przez okno (20)
8:00serial komediowy
Kochane kłopoty (3)
8:30serial obyczajowy
SPORTOWE
- 5:00
- 5:30
- 6:00
- 6:30
- 7:00
- 7:30
- 8:00
- 8:30
CANAL+ Sport
Piłka nożna: Liga hiszpańska
6:00mecz: CA Osasuna - RCD Mallorca
Ekstraklasa po godzinach
8:00magazyn piłkarski
Eurosport 1
Tenis: Turniej French Open w Paryżu
5:00mecz półfinałowy gry pojedynczej kobiet
Kolarstwo: Giro d'Italia
7:0010. etap: Pompeje - Cusano Mutri
Polsat Sport 1
Boks: Rocky Boxing Night w Kościerzynie
6:00waga junior ciężka: Nikodem Jeżewski - Jakub Sosiński 02.12.2023
Polsat Sport 2
Cafe Futbol
6:00magazyn piłkarski
KOTV Weekly
7:30magazyn bokserski
Hokej: Mistrzostwa świata - Czechy 2024
8:00mecz: Polska - Francja
Polsat Sport 3
Tenis: Turniej ATP w Rzymie
6:00mecz 4. rundy gry pojedynczej
TVP Sport
Sportowy wieczór
5:20program informacyjny
Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa
5:55mecz: Lech Poznań - Legia Warszawa
Niezwykłe historie Biało-Czerwonych: Andrzej Grubba
8:05cykl reportaży
Piłka ręczna mężczyzn: Eliminacje mistrzostw świata
8:35mecz: Słowacja - Polska
Możesz wybrać które stacje mają się pokazywać na tej stronie!