Program TV na środę 15.05.2024
POPULARNE
- 21:00
- 21:30
- 22:00
- 22:30
- 23:00
- 23:30
- 0:00
- 0:30
TVP 1
Korona królów. Jagiellonowie (167)
od 20:30telenowela historyczna
Rybka zwana Wandą
21:10komedia
Chirurdzy: Okulistyka (10-ost.)
23:05serial dokumentalny
Nie lękajcie się - historia pewnej przyjaźni
0:05film biograficzny
TVP 2
Na dobre i na złe: Młyny sprawiedliwości (921)
od 20:55serial obyczajowy
Na sygnale: Sekrety i kłamstwa (575)
21:55serial fabularno-dokumentalny
Panorama
22:30magazyn informacyjny
Izabela, królowa Hiszpanii (5)
23:00serial kostiumowy
Masz talent
23:50film biograficzny
TVN
Milionerzy (743)
od 20:55teleturniej
The Traitors. Zdrajcy (12/13)
21:35program rozrywkowy
Miasto złodziei
22:45dramat kryminalny
OGÓLNOTEMATYCZNE
- 21:00
- 21:30
- 22:00
- 22:30
- 23:00
- 23:30
- 0:00
- 0:30
Tele 5
W rozkwicie
od 20:00dramat kryminalny
Kabaretowy Szał: Kabaret Moralnego Niepokoju, część 2 (5)
21:45program rozrywkowy
Kabaretowy Szał: Łowcy.B (6)
22:45program rozrywkowy
Stander z Johannesburga
23:45film sensacyjny
TV 6
Agenci NCIS: Los Angeles (6)
21:00serial sensacyjny
Sprawiedliwi - Wydział Kryminalny (719)
22:00serial kryminalny
Sprawiedliwi - Wydział Kryminalny (720)
23:00serial kryminalny
Więzienie (45)
0:05serial dokumentalny
Więzienie (46)
0:35serial dokumentalny
TVP Kultura
Na wschód od Hollywood: DNA
od 20:00dramat obyczajowy
Profesor T 2: W kręgu ognia (7)
21:40serial kryminalny
Jazz.pl Polskie Radio: Kacper Malisz
22:45koncert
Lekkie obyczaje: Ósmy dzień
0:25komediodramat
TVP Polonia
O mnie się nie martw 2 (10/13)
od 20:25serial komediowy
O mnie się nie martw 2 (11/13)
21:20serial komediowy
Generał polskich nadziei - Władysław Anders (1)
22:15dokument fabularyzowany
Teleexpress Extra
23:10magazyn informacyjny
Panorama
23:30magazyn informacyjny
Gra słów. Krzyżówka (866)
0:00teleturniej
Vito odkrywa Polskę: Kraków (3)
0:30cykl reportaży
WP
Premiera: CSI: Kryminalne zagadki Las Vegas 5 (2)
21:05serial kryminalny
Mistrzowie Kabaretu 7: Paranienormalni/Chyba 1 (2)
22:00program rozrywkowy
Mistrzowie Kabaretu 5: Kabaret Moralnego Niepokoju (1)
23:00program rozrywkowy
1, 2, 3... Kabaret!: On, Ona, Ono (3)
0:00program rozrywkowy
FILMOWE
- 21:00
- 21:30
- 22:00
- 22:30
- 23:00
- 23:30
- 0:00
- 0:30
ale kino+
Premiera: Kruk. Jak tu ciemno (3)
od 20:10serial kryminalny
Premiera: Kruk. Jak tu ciemno (4)
21:15serial kryminalny
Obraz pożądania
22:15dramat obyczajowy
Granica zbrodni 2 (3)
0:05serial kryminalny
AXN
The Good Doctor 6 (2)
21:05serial obyczajowy
Premiera: Szpital świętej Marii (7/10)
22:00serial obyczajowy
MacGyver (13)
23:00serial akcji
MacGyver (14)
23:55serial akcji
Agenci NCIS 17 (8)
0:55serial kryminalny
CANAL+ 1
A oni dalej grzeszą, dobry Boże!
od 20:10komedia
Premiera: Premierowa Jazda: Katarzyna Gałązka
21:45magazyn
Premiera: Vigil 2 (4)
22:00serial sensacyjny
Detektyw Knight: Odkupienie
23:00film sensacyjny
Król Algierii
0:35komediodramat
CANAL+ Family
Baronowie (6)
21:05serial obyczajowy
Legendarne bitwy 2 (3)
22:15serial dokumentalny
Legendarne bitwy 2 (4)
23:05serial dokumentalny
Rekruci: Koniec z cywilem (1/10)
0:05serial dokumentalny
CANAL+ Premium
Premiera: Vigil 2 (4)
21:00serial sensacyjny
Detektyw Knight: Odkupienie
22:00film sensacyjny
Król Algierii
23:35komediodramat
CANAL+ Seriale
Brygada (2)
od 20:50serial sensacyjny
Baronowie (1)
21:45serial obyczajowy
Baronowie (2)
22:40serial obyczajowy
Miss '89 (5)
23:45serial obyczajowy
Miss '89 (6)
0:30serial obyczajowy
Epic Drama
Premiera: Detektyw Murdoch 17: Krwawa rapsodia (20)
od 20:30serial kryminalny
Premiera: Archie (2)
21:30serial biograficzny
Domina 2 (5)
22:30serial historyczny
Hiszpańska księżniczka: Serce kontra powinność (5)
23:35serial kostiumowy
Detektyw Murdoch 12: Grzechy ojca (14)
0:50serial kryminalny
HBO
Trzynastu
od 20:10dramat obyczajowy
Sympatyk: All for One (5)
22:35serial szpiegowski
Mandy
23:35horror
HBO 2
Detektyw: Kraina nocy (2)
od 20:25serial kryminalny
Najpierw strzelaj, potem zwiedzaj
21:30komediodramat
Pełne koło: Charger (2)
23:20serial kryminalny
Zakonnica
0:05horror
HBO 3
Premiera: East New York: A Humbling Blues (20)
21:00serial kryminalny
Nasza bandera znaczy śmierć: A Gentleman Pirate (3)
21:45serial przygodowy
Egzorcysta papieża
22:15horror
Premiera: Pewnego razu w Meksyku: Desperado 2
23:55film sensacyjny
Kino Polska
Demony wojny wg Goi
od 20:00dramat wojenny
Wymyk
22:00dramat obyczajowy
Ballada o Januszku: Wdowie radości (1)
23:45serial obyczajowy
Stopklatka
Najlepsi z najlepszych 3: Bez odwrotu
od 20:00film sensacyjny
Ława przysięgłych
21:50dramat obyczajowy
Joanna
0:30dramat psychologiczny
Warner TV
Dorwać Smarta
od 19:50komedia
Kolor purpury
22:00dramat obyczajowy
Magnolia
0:55dramat obyczajowy
SPORTOWE
- 21:00
- 21:30
- 22:00
- 22:30
- 23:00
- 23:30
- 0:00
- 0:30
CANAL+ Sport
Piłka nożna: Liga hiszpańska
od 19:25mecz: Sevilla FC - Cadiz CF
Basket+
21:35newsy sportowe
Piłka nożna: Liga hiszpańska
21:55mecz: Getafe CF - Atletico Madryt
Piłka nożna: Liga hiszpańska
0:10mecz: Celta Vigo - Athletic Club
CANAL+ Sport 5
Piłka nożna: Liga francuska
od 20:55mecz: OGC Nice - Paris Saint-Germain
Basket+
23:00newsy sportowe
LaLiga World
23:20magazyn piłkarski
Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa
0:00mecz: Lech Poznań - Legia Warszawa
Eurosport 1
Skateboarding: Zawody World Series w Montpellier
21:00sporty ekstremalne
The Minute
22:00magazyn sportowy
Kolarstwo: Giro d'Italia
22:0511. etap: Foiano di Val Fortore - Francavilla al Mare
Tenis: Turniej French Open w Paryżu
0:00mecz półfinałowy gry pojedynczej mężczyzn
Eurosport 2
Snooker: Mistrzostwa świata w Sheffield
od 20:00mecz finałowy
Szermierka: Grand Prix Seulu
22:00szermierka
Snooker: Turniej Players Championship
23:00mecz finałowy
Polsat Sport 1
Hokej: Mistrzostwa świata - Czechy 2024
od 20:10mecz: Słowacja - Polska
Hokej: Mistrzostwa świata - Czechy 2024
23:00studio
Tenis: Turniej ATP w Rzymie
0:00mecz ćwierćfinałowy gry pojedynczej
Polsat Sport 2
Piłka nożna: Puchar Włoch
od 20:50mecz finałowy: Atalanta BC - Juventus FC
Polsat Sport 3
Siatkówka kobiet: Liga Narodów
od 18:45mecz: Japonia - Turcja
Siatkówka kobiet: Liga Narodów
22:15mecz: USA - Tajlandia
TVP Sport
Piłkarskie EURO - Decydujące Momenty
21:00film dokumentalny
Sportowy wieczór
22:00program informacyjny
Kolarstwo: ORLEN Wyścig Narodów
22:351. etap
Boks: Dzierżoniów Boxing Night
23:15podsumowanie
Możesz wybrać które stacje mają się pokazywać na tej stronie!