Program TV na poniedziałek 13.05.2024
POPULARNE
- 7:00
- 7:30
- 8:00
- 8:30
- 9:00
- 9:30
- 10:00
- 10:30
TVP 1
Transmisja mszy świętej z Sanktuarium Matki Bożej na Jasnej Górze
7:00program religijny
Studio Raban
7:30magazyn dla młodzieży
Wydział kryminalny Kitzbühel: Bolesna przeszłość (70)
8:00serial kryminalny
Ranczo 6: Przywódce (77)
8:50serial obyczajowy
Komisarz Alex: Zabójcze misie (3)
9:45serial kryminalny
Ojciec Mateusz 30: Nocny kurs (384)
10:40serial kryminalny
TVP 2
Rodzinka.pl: Zakaz palenia (195)
od 6:55serial komediowy
Pytanie na śniadanie - pobudka
7:30magazyn
Pytanie na śniadanie
7:55magazyn
Polsat
Nowy dzień z Polsat News
od 6:00program informacyjny
Malanowski i partnerzy: Sąsiedzi (761)
8:40serial fabularno-dokumentalny
Malanowski i partnerzy: Ostatnia randka (762)
9:10serial fabularno-dokumentalny
Sekrety rodziny: Niezałatwione sprawy (140)
9:40serial paradokumentalny
Dlaczego ja?: Policja znajduje dzieci na terenie żwirowni (827)
10:40serial paradokumentalny
TVN
Kuchenne rewolucje: Głogówek, Rammer Jammer (10/14)
od 6:50program rozrywkowy
Dzień Dobry TVN
7:45magazyn
OGÓLNOTEMATYCZNE
- 7:00
- 7:30
- 8:00
- 8:30
- 9:00
- 9:30
- 10:00
- 10:30
Tele 5
Prehistoryczne bestie: Największy drapieżnik Ameryki (5)
od 6:00serial dokumentalny
Coś śmiesznego: Kabaret Moralnego Niepokoju (10)
7:10program rozrywkowy
Trucker Club (12)
7:30magazyn motoryzacyjny
Kabaretowy Szał: Kabaret Smile (17)
8:00program rozrywkowy
Kabaretowy Szał: Łowcy.B (18)
9:00program rozrywkowy
Remont na 5 (5)
10:00program rozrywkowy
Telezakupy
10:30magazyn reklamowy
TV 4
Łowcy skarbów. Kto da więcej? (170)
7:00reality show
Bogaty dom - biedny dom (7)
8:00reality show
Dlaczego ja?: Sześciolatek chce zostać policjantem (861)
9:00serial paradokumentalny
Dlaczego ja?: Ciężko chory pacjent utrzymuje, że jest ojcem (862)
10:00serial paradokumentalny
TV 6
Strażnik Teksasu (3)
7:00serial sensacyjny
Policjantki i Policjanci (1160)
8:00serial obyczajowy
Kobra - oddział specjalny (14)
9:00serial sensacyjny
Kobra - oddział specjalny (15)
10:00serial sensacyjny
TV Puls
Nash Bridges: Pracowita gwiazdka (20)
7:00serial sensacyjny
Kobra - oddział specjalny: 1983 (6)
8:00serial sensacyjny
Kobra - oddział specjalny: Zawody (7)
9:00serial sensacyjny
Zbuntowany anioł (203)
10:00telenowela
TVN 7
Szkoła (452)
od 6:15serial paradokumentalny
Szpital (747)
7:10serial paradokumentalny
Ukryta prawda (1120)
8:10serial paradokumentalny
Ukryta prawda (859)
9:10serial paradokumentalny
Ukryta prawda (860)
10:15serial paradokumentalny
TVP Kultura
Muzyczne poranki: Teledysk
8:00magazyn muzyczny
Portrety: Irena Poniatowska
8:40magazyn kulturalny
Francuskie śniadanie: Thierry Śmiałek (6)
9:05serial przygodowy
Francuskie śniadanie: Thierry Śmiałek (7)
9:45serial przygodowy
31 lat Makabry i Współczucia (1)
10:25widowisko
TVP Polonia
Przystanek slow food 4: Tradycyjne kiełbasy (4)
7:00magazyn kulinarny
Pytanie na śniadanie - pobudka
7:30magazyn
Pytanie na śniadanie
7:55magazyn
WP
Premiera: Tłit (1010)
7:00program publicystyczny
Maszyny, które zmieniły świat: Tytani telewizji (3)
7:35serial dokumentalny
Porzucone budowle 4 (18)
8:35serial dokumentalny
Porzucone budowle 4 (19)
9:35serial dokumentalny
Wymazane z historii 2: Holandia (4)
10:35serial dokumentalny
FILMOWE
- 7:00
- 7:30
- 8:00
- 8:30
- 9:00
- 9:30
- 10:00
- 10:30
ale kino+
Maski
7:00film krótkometrażowy
Transfer kosmicznej energii
7:25film krótkometrażowy
Szyk!
7:50komedia
Rozmowa kwalifikacyjna
9:45film krótkometrażowy
Morze Północne w ogniu
10:10dramat sensacyjny
AXN
Ultraviolet 2 (6)
od 6:10serial kryminalny
Rekrut 2 (6)
7:10serial kryminalny
S.W.A.T. 5 (3)
8:05serial sensacyjny
S.W.A.T. 5 (4)
9:00serial sensacyjny
Rekrut 2 (6)
9:55serial kryminalny
S.W.A.T. 5 (5)
10:55serial sensacyjny
CANAL+ Family
Polly Pocket 5 (9)
7:05serial animowany
Tomek i przyjaciele (12)
7:25serial animowany
Tomek i przyjaciele (13)
7:35serial animowany
Tomek i przyjaciele (14)
7:45serial animowany
Marta mówi: Poszukiwacze zaginionej kartki (16)
8:05serial animowany
Łapu-capu
8:45chochliki telewizyjne
ABC gotowania - kuchnia hiszpańska: Tapas (1)
9:00magazyn poradnikowy
ABC gotowania - kuchnia hiszpańska: Potaje (2)
9:25magazyn poradnikowy
ABC gotowania - kuchnia hiszpańska (3)
10:00magazyn poradnikowy
ABC gotowania - kuchnia hiszpańska: Zupy (4)
10:25magazyn poradnikowy
CANAL+ Film
Ernest i Celestyna: Misja muzyka
od 6:35film animowany
Łapu-capu
7:55chochliki telewizyjne
Aktualności filmowe+
8:15magazyn filmowy
Na tronie Kserksesa
8:45film krótkometrażowy
Wszyscy święci
9:05film obyczajowy
Miraculous: Biedronka i Czarny Kot. Film
10:25film animowany
CANAL+ Premium
Fuks
od 6:15komedia sensacyjna
Premierowa Jazda: Magdalena Wieczorek
7:40magazyn
Blisko
8:00dramat obyczajowy
Mavka i strażnicy lasu
10:00film animowany
CANAL+ Seriale
Łapu Capu
9:45program rozrywkowy
Gliniarze na Gibraltarze (9)
9:50serial dokumentalny
Wszystkie kolory świata 2: Andaluzja (9)
10:40serial dokumentalny
CBS Europa
Idealne alibi
od 6:00thriller
Miłość w Harmony Valley
7:55melodramat
Dyskretny romans
9:45komedia romantyczna
Epic Drama
Detektyw Murdoch 17: Murdoch i skarb z Limy (15)
od 6:25serial kryminalny
Grantchester 2 (3)
7:15serial kryminalny
Inspektor George Gently 7: Gently i kobiety (1)
8:15serial kryminalny
Agenci NCIS 14: Samotnik (1)
10:05serial sensacyjny
Detektyw Murdoch 17: Fantastyczny pan Fawkes (17)
10:55serial kryminalny
HBO
Jesteś tam, Boże? To ja, Margaret
od 6:00komediodramat
Maskarada
7:50komedia kryminalna
Mężczyzna imieniem Otto
10:05komediodramat
HBO 2
Spider-Man Uniwersum
od 6:00film animowany
Życie do góry nogami
7:55komedia
Mikado
9:25dramat obyczajowy
HBO 3
Mężczyźni na skraju załamania nerwowego
od 6:00komedia
Wszystko stracone
7:35dramat przygodowy
Premiera: Teoria wielkiego podrywu 3: The Plimpton Stimulation (21)
9:20serial komediowy
Premiera: Teoria wielkiego podrywu 3: The Staircase Implementation (22)
9:40serial komediowy
Najpiękniejsze stulecie mojego życia
10:05komedia
Kino Polska
Rekruci: Życie studenckie (8)
od 6:45serial dokumentalny
Nowy kabaretowy rejs (7)
7:40program rozrywkowy
Nowy kabaretowy rejs (8)
8:35program rozrywkowy
Siedlisko (1)
9:40serial obyczajowy
Wojciech Cejrowski. Kura
10:35program rozrywkowy
Kino TV
Celnicy 2 (1)
7:05serial dokumentalny
Poirot: Król trefl
7:40serial kryminalny
Poirot: Sen
8:40serial kryminalny
Poirot: Przygoda kucharki z Clapham
9:45serial kryminalny
Poirot: Morderstwo w zaułku
10:50serial kryminalny
Polsat Film
Drwale i inne opowieści Bieszczadu (21)
7:00serial dokumentalny
Kobra - oddział specjalny: Spóźniona zemsta (13)
7:30serial sensacyjny
Przyjaciółki (55)
8:30serial obyczajowy
Przyjaciółki (56)
9:30serial obyczajowy
Świat według Kiepskich: Zły Boczek (82)
10:30serial komediowy
Stopklatka
Polak potrafi (5)
7:00serial dokumentalny
Komisarz Rex 2: Trzy sekundy śmierci (13)
8:00serial kryminalny
Komisarz Rex 8: Nieboszczyk jeszcze żył (115)
9:00serial kryminalny
Komisarz Rex 8: Jego ostatnia niedziela (116)
10:00serial kryminalny
Warner TV
Diukowie Hazzardu: Jednoręcy bandyci (1)
od 6:55serial komediowy
Alf: Mam nowe spojrzenie (15)
7:55serial komediowy
Alf: Spróbuj pamiętać (16)
8:25serial komediowy
Kochane kłopoty (22)
9:20serial obyczajowy
JAG - Wojskowe Biuro Śledcze 5 (25)
10:15serial sensacyjny
SPORTOWE
- 7:00
- 7:30
- 8:00
- 8:30
- 9:00
- 9:30
- 10:00
- 10:30
CANAL+ Sport
Sport+
od 6:00magazyn piłkarski
Liga+ Extra
7:10magazyn piłkarski
Koszykówka mężczyzn: NBA
9:00mecz fazy play-off: Indiana Pacers - New York Knicks
CANAL+ Sport 5
Tenis: Turniej WTA w Rzymie
od 6:00mecz 2. rundy gry pojedynczej
Telesprzedaż
8:00
Żużel: Metalkas 2. Ekstraliga
9:40mecz: Cellfast Wilki Krosno - #OrzechowaOsada PSŻ Poznań
Eurosport 1
Kolarstwo: Giro d'Italia
7:009. etap: Avezzano - Neapol
FIA World Endurance Championship: Wyścig 6-godzinny w Spa-Francorchamps
8:30wyścigi samochodowe
Snooker: Turniej Masters w Londynie
9:30mecz finałowy
Eurosport 2
Snooker: Turniej Masters w Londynie
7:00mecz finałowy
Kolarstwo: Wyścig dookoła Węgier
8:305. etap
Kolarstwo: Giro d'Italia
9:308. etap: Spoleto - Prati di Tivo
Polsat Sport 1
Cafe Futbol
od 6:00magazyn piłkarski
Atleci
8:00magazyn sportowy
Boks: Polsat Boxing Promotions 7 w Lublinie
8:30waga półciężka: Osleys Iglesias - Isaac Chilemba 27.05.2022
Polsat Sport 2
Cafe Futbol
od 6:00magazyn piłkarski
Atleci
7:30magazyn sportowy
Hokej: Mistrzostwa świata - Czechy 2024
8:00mecz: Szwecja - Polska
Polsat Sport 3
Tenis: Turniej ATP w Rzymie
od 6:00mecz 3. rundy gry pojedynczej
TVP Sport
Kajakarstwo: Zawody Pucharu Świata w Szeged
od 6:10finały
Piłka nożna kobiet: Mistrzostwa Europy U-17 - Szwecja 2024
8:25mecz grupy B: Portugalia - Polska
Piłka nożna: 2. liga
10:35mecz: KKS Kalisz - Kotwica Kołobrzeg
Możesz wybrać które stacje mają się pokazywać na tej stronie!