Program TV na środę 15.05.2024
POPULARNE
- 9:00
- 9:30
- 10:00
- 10:30
- 11:00
- 11:30
- 12:00
- 12:30
TVP 1
Ranczo 7: Wielbicielka z Warszawy (79)
od 8:50serial obyczajowy
Komisarz Alex: Pod ulicami Łodzi (5)
9:45serial kryminalny
Ojciec Mateusz 30: Lot nr. 772 (386)
10:40serial kryminalny
Korona królów. Jagiellonowie (166)
11:35telenowela historyczna
TVP 2
Barwy szczęścia (3002)
11:50serial obyczajowy
Polsat
Malanowski i partnerzy: Dziecko mafii (765)
od 8:40serial fabularno-dokumentalny
Malanowski i partnerzy: Spadek (766)
9:10serial fabularno-dokumentalny
Sekrety rodziny: Przyjaciółki (142)
9:40serial paradokumentalny
Dlaczego ja?: Dziewczyna zamyka policjanta w toalecie (829)
10:40serial paradokumentalny
Gliniarze: Gładkie kłamstwa (736)
11:40serial paradokumentalny
TVN
Ukryta prawda (992)
12:35serial paradokumentalny
OGÓLNOTEMATYCZNE
- 9:00
- 9:30
- 10:00
- 10:30
- 11:00
- 11:30
- 12:00
- 12:30
Tele 5
Obalamy mity (1)
11:00serial dokumentalny
TV 4
Dlaczego ja?: Narzeczony mojej siostry (865)
9:00serial paradokumentalny
Dlaczego ja?: Kobieta wątpi w tożsamość męża (866)
10:00serial paradokumentalny
Trudne sprawy: Z kim byłam i z kim jestem (932)
11:00serial paradokumentalny
Trudne sprawy: Nauczyciel W-fu (933)
12:00serial paradokumentalny
TV 6
Kobra - oddział specjalny (1)
9:00serial sensacyjny
Kobra - oddział specjalny (2)
10:00serial sensacyjny
Kobra - oddział specjalny (3)
11:00serial sensacyjny
Więzienie (97)
12:05serial dokumentalny
Więzienie (98)
12:35serial dokumentalny
TV Puls
Kobra - oddział specjalny: Ciemna strona - część 1 (9)
9:00serial sensacyjny
Zbuntowany anioł (205)
10:00telenowela
Zbuntowany anioł (206)
11:00telenowela
Zaklinaczka duchów (3)
12:00serial fantasy
TVN 7
Ukryta prawda (1122)
od 8:10serial paradokumentalny
Ukryta prawda (863)
9:10serial paradokumentalny
Ukryta prawda (864)
10:15serial paradokumentalny
W-11 - Wydział Śledczy: Odpowiesz za to (644)
11:20serial fabularno-dokumentalny
W-11 - Wydział Śledczy: Na autostradzie (645)
12:00serial fabularno-dokumentalny
Szpital (750)
12:45serial paradokumentalny
TVP Kultura
Jan Serce: Matylda (8/10)
9:05serial obyczajowy
Miasto z morza
10:15serial historyczny
Mistrzowie muzyki filmowej: Lata dwutysięczne
12:25serial dokumentalny
TVP Polonia
Barwy szczęścia (2956)
11:30serial obyczajowy
Ojciec Mateusz 24: Sprawa na gorąco (307)
12:50serial kryminalny
WP
Największe katastrofy budowlane 2 (1)
od 8:30serial dokumentalny
Teorie spiskowe (2)
9:30serial dokumentalny
Wymazane z historii 3 (2)
10:35serial dokumentalny
Pokochaj lub sprzedaj Vancouver 4 (12)
12:55serial dokumentalny
FILMOWE
- 9:00
- 9:30
- 10:00
- 10:30
- 11:00
- 11:30
- 12:00
- 12:30
AXN
S.W.A.T. 5 (8)
od 8:55serial sensacyjny
Rekrut 2 (8)
9:55serial kryminalny
S.W.A.T. 5 (9)
10:50serial sensacyjny
S.W.A.T. 5 (10)
11:45serial sensacyjny
Rekrut 2 (9)
12:45serial kryminalny
CANAL+ Family
Ucieczka na wieś 21 (38)
12:05serial dokumentalny
CANAL+ Seriale
Gliniarze na Gibraltarze (1)
9:50serial dokumentalny
Wszystkie kolory świata 2: Nowa Zelandia, dymiąca Wyspa Północna (11)
10:40serial dokumentalny
Twardzielki: Karolina Koszewska-Łukasik (1)
11:30serial dokumentalny
Epic Drama
Inspektor George Gently 7: Gently wśród przyjaciół (3)
od 8:00serial kryminalny
Agenci NCIS 14: Informacje poufne (3)
9:55serial sensacyjny
Detektyw Murdoch 17: Zaskakująca więź (19)
10:50serial kryminalny
HBO 2
Pępek świata 9: Vive La Hecks (1)
11:40serial komediowy
Pępek świata 9: Please Don't Feed the Hecks (2)
12:00serial komediowy
HBO 3
Premiera: Teoria wielkiego podrywu 4: The Robotic Manipulation (1)
9:20serial komediowy
Kino Polska
Siedlisko (3)
9:40serial obyczajowy
Kino TV
Poirot: Zniknięcie pana Davenheima
od 8:40serial kryminalny
Poirot: Mieszkanie na trzecim piętrze
9:45serial kryminalny
Poirot: Trójkąt na Rodos
10:50serial kryminalny
Polsat Film
Przyjaciółki (59)
od 8:30serial obyczajowy
Przyjaciółki (60)
9:30serial obyczajowy
Świat według Kiepskich: Rekord Guinnessa (86)
10:30serial komediowy
Świat według Kiepskich: Kiepski film (87)
11:05serial komediowy
Świat według Kiepskich: Uśmiech losu (221)
11:40serial komediowy
Świat według Kiepskich: Expo (225)
12:20serial komediowy
Stopklatka
Komisarz Rex 8: Bestia nie żyje (119)
9:00serial kryminalny
Komisarz Rex 8: Doping (120)
10:00serial kryminalny
Komisarz Rex 9: Spotkanie (121)
11:00serial kryminalny
Katastrofy w przestworzach: Zła widoczność (117)
12:00serial dokumentalny
Warner TV
Kochane kłopoty (3)
od 8:30serial obyczajowy
Kochane kłopoty (4)
9:25serial obyczajowy
JAG - Wojskowe Biuro Śledcze 6 (3)
10:15serial sensacyjny
JAG - Wojskowe Biuro Śledcze 6 (4)
11:10serial sensacyjny
Alf: Gdy patrzę przez okno (20)
12:05serial komediowy
Alf: Nie jest łatwo... być zielonym (21)
12:35serial komediowy