Program TV na środę 22.05.2024
POPULARNE
- 3:00
- 3:30
- 4:00
- 4:30
- 5:00
- 5:30
- 6:00
- 6:30
TVN
Szpital (194)
od 2:20serial paradokumentalny
Uwaga!
3:10magazyn reporterów
To tylko kilka dni 2 (3/6)
3:25serial dokumentalny
Nauka jazdy 2 (7/10)
4:15program rozrywkowy
Recepta na stary dom (1/14)
4:40program rozrywkowy
Jak to jest zrobione? (9/26)
5:05serial dokumentalny
OGÓLNOTEMATYCZNE
- 3:00
- 3:30
- 4:00
- 4:30
- 5:00
- 5:30
- 6:00
- 6:30
Tele 5
Kobra - oddział specjalny (33)
3:00serial sensacyjny
Kabaretowy Szał: Kabaret Moralnego Niepokoju
4:00program rozrywkowy
Na osi (489)
5:00magazyn motoryzacyjny
Świat z powietrza (2)
5:40serial przyrodniczy
TV 4
Interwencja
3:05magazyn reporterów
SuperLudzie: Iwona Cichosz, Maciej Jaraszek (6)
3:25serial dokumentalny
SuperLudzie: Mariusz Kędzierski, Sylwia Gajewska (7)
4:25serial dokumentalny
Telezakupy TV Okazje
5:30magazyn reklamowy
TV 6
Benny Hill (65)
3:00program rozrywkowy
Sekrety sąsiadów: Zakazana miłość (41)
3:40serial obyczajowy
Sekrety sąsiadów: Rozwód (42)
4:10serial obyczajowy
Kochane pieniądze: Lisek chytrusek (59)
4:40serial paradokumentalny
Telezakupy TV Okazje
5:45magazyn reklamowy
TV Puls
Lombard. Życie pod zastaw 8 (405)
3:00serial obyczajowy
Zobacz to!: Menu na miarę (4)
4:00program kulinarny
Dyżur 3 (30)
4:35serial dokumentalny
Dzielnica strachu 6 (251)
5:00serial kryminalny
TVN 7
Interstellar
od 0:35film SF
Mój sąsiad morderca 7 (19/20)
3:40serial dokumentalny
Druga strona medalu 4: Caroline Woźniacki (4/8)
4:30talk-show
TVP Kultura
Kino mocnych wrażeń: Błąd systemu
od 1:15dramat obyczajowy
Michał Urbaniak. Nowojorczyk z wyboru
3:30film dokumentalny
Teledyski
4:40magazyn muzyczny
Podróże z historią: Baśń o wodzie (49)
5:00serial dokumentalny
Afisz kulturalny ekstra
5:35magazyn kulturalny
TVP Polonia
Gry uliczne
od 2:15film sensacyjny
Polacy światu
3:55cykl dokumentalny
Barwy szczęścia (2959)
5:00serial obyczajowy
Wojownicy czasu: Sowiecki walec, czyli Miechowice 1945
5:30cykl reportaży
WP
Mistrzowie Kabaretu 10: Kabaret Młodych Panów, Kabaret Spółka z o.o. (2)
3:00program rozrywkowy
Mistrzowie Kabaretu 10: Paranienormalni, Łukasz Rybarski, KMN (3)
4:00program rozrywkowy
Mistrzowie Kabaretu 9: Kabaret Młodych Panów 7 (11)
5:00program rozrywkowy
FILMOWE
- 3:00
- 3:30
- 4:00
- 4:30
- 5:00
- 5:30
- 6:00
- 6:30
ale kino+
Zasada przyjemności (1)
od 2:15serial kryminalny
Sponsoring
3:30dramat społeczny
Misja Afganistan (1)
5:10serial wojenny
AXN
Rekrut 5 (10)
od 2:45serial kryminalny
Rekrut: FBI (10/22)
3:40serial kryminalny
Ultraviolet 2 (12)
4:40serial kryminalny
CANAL+ 1
Chleb i sól
3:00dramat obyczajowy
Wiarołom
4:40dramat obyczajowy
Miasta rytm: Toruń
5:55serial dokumentalny
CANAL+ Family
Wyzwanie - nowe mieszkanie 13 (11)
od 2:50magazyn poradnikowy
Wyzwanie - nowe mieszkanie 13 (12)
3:15magazyn poradnikowy
Wyzwanie - nowe mieszkanie 14 (1)
3:50magazyn poradnikowy
Wyzwanie - nowe mieszkanie 14 (2)
4:15magazyn poradnikowy
Wyzwanie - nowe mieszkanie 14 (3)
4:45magazyn poradnikowy
Wyzwanie - nowe mieszkanie 14 (4)
5:10magazyn poradnikowy
Wyzwanie - nowe mieszkanie 14 (5)
5:35magazyn poradnikowy
CANAL+ Premium
Chleb i sól
od 2:00dramat obyczajowy
Wiarołom
3:40dramat obyczajowy
Miasta rytm: Toruń
4:55serial dokumentalny
CBS Europa
Rok za rokiem (3/6)
3:00serial obyczajowy
Nora Roberts: Księżyc nad Karoliną
4:10dramat obyczajowy
Epic Drama
Inspektor George Gently 7: Świeże powietrze (2)
od 2:55serial kryminalny
Detektyw Murdoch 12: Stróż brata swego (7)
4:30serial kryminalny
Detektyw Murdoch 12: Tonący w bogactwie (8)
5:15serial kryminalny
HBO 3
Przeklęty: Życie i śmierci Roberta Dursta 2 (5)
od 2:35serial dokumentalny
Na wodach północy: We Men Are Wretched Things (2)
3:20serial przygodowy
Men
4:20horror
Polsat Film
Gliniarze: Pech (711)
od 2:15serial paradokumentalny
Gliniarze: Zemsta przychodzi nad ranem (564)
3:15serial paradokumentalny
Gliniarze: Głośny doping (565)
4:15serial paradokumentalny
Na ratunek 112: Poparzenie rozpałką podczas grilla/ Młodzież truje się czadem w domku nad jeziorem (129)
5:15serial paradokumentalny
Stopklatka
Nóż w wodzie
od 2:15dramat psychologiczny
Pilotka
4:20film krótkometrażowy
Mów mi Mesjasz
4:40etiuda filmowa
MiłośćKropka.pl 2: Smak miłości (2)
5:00serial paradokumentalny
Warner TV
Chyłka - Oskarżenie (5)
od 2:15serial kryminalny
JAG - Wojskowe Biuro Śledcze 7 (4)
3:10serial sensacyjny
JAG - Wojskowe Biuro Śledcze 7 (6)
4:05serial sensacyjny
JAG - Wojskowe Biuro Śledcze 7 (21)
5:00serial sensacyjny
Kochane kłopoty (12)
5:05serial obyczajowy
SPORTOWE
- 3:00
- 3:30
- 4:00
- 4:30
- 5:00
- 5:30
- 6:00
- 6:30
CANAL+ Sport
Koszykówka mężczyzn: NBA
od 2:30mecz fazy play-off
Basket+
5:15newsy sportowe
Witaj w akademii: Cracovia
5:30serial dokumentalny
Eurosport 1
Kolarstwo: Giro d'Italia
3:0016. etap: Livigno - Santa Cristina Valgardena
Snooker: Turniej Welsh Open w Llandudno
5:00mecz finałowy: Gary Wilson - Martin O'Donnell
Eurosport 2
Snooker: Turniej Welsh Open w Llandudno
3:00mecz finałowy
Kolarstwo: Giro d'Italia
5:0016. etap
Polsat Sport 1
Siatkówka mężczyzn: Liga Narodów
od 1:50mecz: Kuba - Brazylia
Boks: Rocky Boxing Night w Kościerzynie
4:00waga junior ciężka: Nikodem Jeżewski - Jakub Sosiński 02.12.2023
TVP Sport
Legendy KSW: Gala KSW 41 - walka wieczoru: Borys Mańkowski - Roberto Soldić (2)
3:05magazyn sportów walki
Możesz wybrać które stacje mają się pokazywać na tej stronie!