Program TV na środę 22.05.2024
POPULARNE
- 4:00
- 4:30
- 5:00
- 5:30
- 6:00
- 6:30
- 7:00
- 7:30
TVP 1
Clint Eastwood - ostatni z wielkich
od 3:40film dokumentalny
Klan (4344)
4:45telenowela
Dziedzictwo (279)
5:15serial obyczajowy
Złoty chłopak (182)
6:05serial obyczajowy
Transmisja mszy świętej z Sanktuarium Matki Bożej na Jasnej Górze
7:00program religijny
Zrujnowani, odbudowani
7:30magazyn religijny
TVP 2
J.R.R. Tolkien: twórca światów
4:00film dokumentalny
M jak miłość (1579)
5:30serial obyczajowy
Pożyteczni.pl
6:20magazyn
Rodzinka.pl: Suknia teściowej (202)
6:55serial komediowy
Pytanie na śniadanie - pobudka
7:30magazyn
Pytanie na śniadanie
7:55magazyn
Polsat
Zjedz Alaskę (4)
4:05magazyn wędkarski
Disco Gramy
4:45program muzyczny
Telezakupy TV Okazje
5:25magazyn reklamowy
Nowy dzień z Polsat News
6:00program informacyjny
TVN
To tylko kilka dni 2 (3/6)
od 3:25serial dokumentalny
Nauka jazdy 2 (7/10)
4:15program rozrywkowy
Recepta na stary dom (1/14)
4:40program rozrywkowy
Jak to jest zrobione? (9/26)
5:05serial dokumentalny
Uwaga!
5:40magazyn reporterów
Ukryta prawda (943)
5:55serial paradokumentalny
Kuchenne rewolucje: Chrzanów, Stare Mury (3/13)
6:50program rozrywkowy
Dzień Dobry TVN
7:45magazyn
OGÓLNOTEMATYCZNE
- 4:00
- 4:30
- 5:00
- 5:30
- 6:00
- 6:30
- 7:00
- 7:30
Tele 5
Kabaretowy Szał: Kabaret Moralnego Niepokoju
4:00program rozrywkowy
Na osi (489)
5:00magazyn motoryzacyjny
Świat z powietrza (2)
5:40serial przyrodniczy
Jurajscy wojownicy: Ostatnia walka Jutaraptora (8)
6:00serial popularnonaukowy
Coś śmiesznego: Kabaret Smile (17)
6:55program rozrywkowy
Coś śmiesznego: Kabaret Smile (18)
7:10program rozrywkowy
Trucker Club (13)
7:30magazyn motoryzacyjny
TV 4
SuperLudzie: Iwona Cichosz, Maciej Jaraszek (6)
od 3:25serial dokumentalny
SuperLudzie: Mariusz Kędzierski, Sylwia Gajewska (7)
4:25serial dokumentalny
Telezakupy TV Okazje
5:30magazyn reklamowy
Łowcy skarbów. Kto da więcej? (233)
6:00reality show
Łowcy skarbów. Kto da więcej? (300)
7:00reality show
TV 6
Sekrety sąsiadów: Zakazana miłość (41)
od 3:40serial obyczajowy
Sekrety sąsiadów: Rozwód (42)
4:10serial obyczajowy
Kochane pieniądze: Lisek chytrusek (59)
4:40serial paradokumentalny
Telezakupy TV Okazje
5:45magazyn reklamowy
Strażnik Teksasu (16)
6:00serial sensacyjny
Strażnik Teksasu (17)
7:00serial sensacyjny
TV Puls
Zobacz to!: Menu na miarę (4)
4:00program kulinarny
Dyżur 3 (30)
4:35serial dokumentalny
Dzielnica strachu 6: Wszystko w rodzinie (251)
5:00serial kryminalny
Nash Bridges: Zabawy z bronią (26)
6:00serial sensacyjny
Nash Bridges: Szalona jazda (27)
7:00serial sensacyjny
TVN 7
Mój sąsiad morderca 7 (19/20)
od 3:40serial dokumentalny
Druga strona medalu 4: Caroline Woźniacki (4/8)
4:30talk-show
Szkoła (705)
5:15serial paradokumentalny
Szkoła (461)
6:15serial paradokumentalny
Szpital (754)
7:10serial paradokumentalny
TVP Kultura
Michał Urbaniak. Nowojorczyk z wyboru
od 3:30film dokumentalny
Teledyski
4:40magazyn muzyczny
Podróże z historią: Baśń o wodzie (49)
5:00serial dokumentalny
Afisz kulturalny ekstra
5:35magazyn kulturalny
TVP Polonia
Barwy szczęścia (2959)
5:00serial obyczajowy
Wojownicy czasu: Sowiecki walec, czyli Miechowice 1945
5:30cykl reportaży
Panorama
6:00magazyn informacyjny
Stacja Arktyka: Co mieszka w lodzie?
6:30cykl dokumentalny
Okrasa łamie przepisy: Gotowanie na Wiśle
7:00magazyn kulinarny
Pytanie na śniadanie - pobudka
7:30magazyn
Pytanie na śniadanie
7:55magazyn
WP
Mistrzowie Kabaretu 10: Paranienormalni, Łukasz Rybarski, KMN (3)
4:00program rozrywkowy
Mistrzowie Kabaretu 9: Kabaret Młodych Panów 7 (11)
5:00program rozrywkowy
Mistrzowie Kabaretu 2: Kabaret Skeczów Męczących (1)
6:00program rozrywkowy
Premiera: Tłit (1017)
7:00program publicystyczny
Wielka historia: Konna rewolucja (3)
7:35serial dokumentalny
FILMOWE
- 4:00
- 4:30
- 5:00
- 5:30
- 6:00
- 6:30
- 7:00
- 7:30
ale kino+
Sponsoring
od 3:30dramat społeczny
Misja Afganistan (1)
5:10serial wojenny
Polska z góry 4: Mazury (12)
6:30serial dokumentalny
Malinka
7:00film krótkometrażowy
Rozmowa kwalifikacyjna
7:20film krótkometrażowy
C'mon C'mon
7:40dramat obyczajowy
AXN
Rekrut: FBI (10/22)
od 3:40serial kryminalny
Ultraviolet 2 (12)
4:40serial kryminalny
Znaki (1)
6:05serial kryminalny
Rekrut 2 (13)
7:05serial kryminalny
CANAL+ 1
Chleb i sól
od 3:00dramat obyczajowy
Wiarołom
4:40dramat obyczajowy
Miasta rytm: Toruń
5:55serial dokumentalny
CANAL+ Family
Wyzwanie - nowe mieszkanie 14 (1)
od 3:50magazyn poradnikowy
Wyzwanie - nowe mieszkanie 14 (2)
4:15magazyn poradnikowy
Wyzwanie - nowe mieszkanie 14 (3)
4:45magazyn poradnikowy
Wyzwanie - nowe mieszkanie 14 (4)
5:10magazyn poradnikowy
Wyzwanie - nowe mieszkanie 14 (5)
5:35magazyn poradnikowy
Siostry 2 (10)
6:35serial animowany
Polly Pocket 5 (22)
6:55serial animowany
Polly Pocket 5 (23)
7:05serial animowany
Bob Budowniczy 21: Wpadki koparki (13)
7:25serial animowany
Bob Budowniczy 21: Poniesiony przez prąd (14)
7:35serial animowany
Bob Budowniczy 21: Odrzutowa koparka (15)
7:45serial animowany
CANAL+ Premium
Wiarołom
od 3:40dramat obyczajowy
Miasta rytm: Toruń
4:55serial dokumentalny
O co biega?
7:45magazyn sportowy
CBS Europa
Rok za rokiem (3/6)
od 3:00serial obyczajowy
Nora Roberts: Księżyc nad Karoliną
4:10dramat obyczajowy
Bilet do innego świata
6:00film familijny
Weselna niespodzianka: Powrót miłości
7:50komedia romantyczna
Epic Drama
Inspektor George Gently 7: Świeże powietrze (2)
od 2:55serial kryminalny
Detektyw Murdoch 12: Stróż brata swego (7)
4:30serial kryminalny
Detektyw Murdoch 12: Tonący w bogactwie (8)
5:15serial kryminalny
Wszystkie stworzenia duże i małe 3: Wesołych Świąt, kurczę! (7)
6:00serial obyczajowy
Grantchester 3 (3)
7:00serial kryminalny
HBO
Blackway
od 2:55thriller
Taksówkarze
4:25komediodramat
Destrukcja
6:00dramat obyczajowy
Drzewa i ich powiązania
7:40film dokumentalny
HBO 3
Na wodach północy: We Men Are Wretched Things (2)
od 3:20serial przygodowy
Men
4:20horror
Sufrażystka
6:00dramat obyczajowy
Wszystkie stare noże
7:45thriller
Kino Polska
Jesteś Bogiem
od 1:55dramat biograficzny
Okna, okna
4:35komedia
Cisza
5:40etiuda dokumentalna
W rytmie wolności (4)
6:00serial dokumentalny
W rytmie wolności (5)
6:50serial dokumentalny
Kabaretowy rejs (124)
7:50program rozrywkowy
Kino TV
Człowiek tai-chi
od 2:05dramat sensacyjny
Bonanza: Ostatni wiking
4:15serial obyczajowy
Bonanza: Porwanie
5:40serial obyczajowy
Celnicy 2 (6)
6:25serial dokumentalny
Celnicy 2 (7)
7:00serial dokumentalny
Poirot: Co masz w swoim ogródeczku?
7:30serial kryminalny
Polsat Film
Gliniarze: Zemsta przychodzi nad ranem (564)
od 3:15serial paradokumentalny
Gliniarze: Głośny doping (565)
4:15serial paradokumentalny
Na ratunek 112: Poparzenie rozpałką podczas grilla/ Młodzież truje się czadem w domku nad jeziorem (129)
5:15serial paradokumentalny
Drwale i inne opowieści Bieszczadu (37)
6:00serial dokumentalny
Drwale i inne opowieści Bieszczadu (38)
6:30serial dokumentalny
Drwale i inne opowieści Bieszczadu (39)
7:00serial dokumentalny
Kobra - oddział specjalny: Wypadek (7)
7:30serial sensacyjny
Stopklatka
Nóż w wodzie
od 2:15dramat psychologiczny
Pilotka
4:20film krótkometrażowy
Mów mi Mesjasz
4:40etiuda filmowa
MiłośćKropka.pl 2: Smak miłości (2)
5:00serial paradokumentalny
Kabaretowe hity (4)
6:00program rozrywkowy
Scena śmiechu (72)
6:10program rozrywkowy
Złoty interes (3)
7:00program rozrywkowy
Warner TV
JAG - Wojskowe Biuro Śledcze 7 (6)
4:05serial sensacyjny
JAG - Wojskowe Biuro Śledcze 7 (21)
5:00serial sensacyjny
Kochane kłopoty (12)
5:05serial obyczajowy
Chojrak - tchórzliwy pies (3)
6:00serial animowany
Chojrak - tchórzliwy pies (1)
6:01serial animowany
Diukowie Hazzardu: Wielki napad (8)
6:50serial komediowy
Alf 2: Weselny blues (4)
7:50serial komediowy
SPORTOWE
- 4:00
- 4:30
- 5:00
- 5:30
- 6:00
- 6:30
- 7:00
- 7:30
CANAL+ Sport
Koszykówka mężczyzn: NBA
od 2:30mecz fazy play-off
Basket+
5:15newsy sportowe
Witaj w akademii: Cracovia
5:30serial dokumentalny
Ekstraklasa po godzinach
6:00magazyn piłkarski
Basket Office
7:10magazyn koszykarski
CANAL+ Sport 5
Tenis: Turniej WTA w Strasburgu
6:00mecz 2. rundy gry pojedynczej
Eurosport 1
Kolarstwo: Giro d'Italia
od 3:0016. etap: Livigno - Santa Cristina Valgardena
Snooker: Turniej Welsh Open w Llandudno
5:00mecz finałowy: Gary Wilson - Martin O'Donnell
Kolarstwo: Giro d'Italia
7:0016. etap: Livigno - Santa Cristina Valgardena
Eurosport 2
Snooker: Turniej Welsh Open w Llandudno
od 3:00mecz finałowy
Kolarstwo: Giro d'Italia
5:0016. etap
Polsat Sport 1
Boks: Rocky Boxing Night w Kościerzynie
4:00waga junior ciężka: Nikodem Jeżewski - Jakub Sosiński 02.12.2023
Boks: Polsat Boxing Promotions 6 w Będzinie
6:00waga ciężka: Marcin Siwy - Rydell Booker 26.03.2022
Polsat Sport 3
Tenis: Turniej ATP w Rzymie
6:00mecz finałowy gry pojedynczej
TVP Sport
Sportowy wieczór
5:30program informacyjny
Retro TVP Sport: Siatkówka mężczyzn: Liga Światowa 2002: Polska - Brazylia (106)
6:05magazyn sportowy
Możesz wybrać które stacje mają się pokazywać na tej stronie!